Т?рбиелік. ?й жануарлары туралы айта отырып,о?ушыларды? с?здік ?орын молайту,?исынды ойлау ?абілеттерін арттыру.О?ушыларды сауатты,к?ркем жазу?а ?йрету.
Дамытушылы?. Та?ырып бойынша есте са?тау ж?не байланыстырып с?йлеу да?дыларын дамыту. С?здік ?орын байыту. ?й жануарларын ?ор?ау туралы т?рбиелік ??гімелер ж?ргізу.
?й тапсырмасын тексеру.
IV. ?йымдастыру кезе?і.
?айырлы та? достарым!
Б?гінгі к?нін
С?тті болсын!
Б?гінгі ал?ан ба?а?
Кіле? бестік болсын.
II.?й тапсырмасын тексеру.
III.Саба?ты? ма?сатын, барысын айту.
«??пия сурет»?дісі ар?ылы жа?а та?ырып?а шы?у.
1.Мынау нелер?
2.?андай жануарлар болады?
3.?й жануарлары мен дала жануарларыны? айырмашылы?ы неде?
4.Олар ?айда мекендейді?
IV.С?здік ж?мысы. Ты?далым. Айтылым. Жазылым.
Сергіту с?ті.
М?тінмен ж?мыс. 107 бет 1 тапсырма.
V.Тапсырмалармен ж?мыс.
1-т-ма.М?тінді т?сініп о?ы, аудар.
2-т-ма. «?озы» с?зін жекеше т?рде т?уелде.
2-тапсырма 107 бет. ?арамен жазыл?ан с?здерді к?шіріп, с?ра?тарын жаз.
1-т-ма. Берілген м?тінге 3-4 с?ра?тар ??растырып жаз.
.
VI.Саба?ты бекіту.Кластер ??растыр,4-5с?йлем жаз.
?й жануарлары
VII. Саба?ты ?орытындылау. О?ушыларды? білімін фишкаларды?
Просмотр содержимого документа
«?й жануарлары 4 сынып»
Сабақтың тақырыбы. Үй жануарлары. 4-сынып.
Сабақтың мақсаты:
Білімділік. Модуль бойынша оқушылардың сөздік қорын қалыптастыру. Оқылым, тыңдалым, айтылым, жазылым әрекеттерін жүйелі түрде қолданып, тілдесім әрекетіне жетелеу. Үй жануарлары туралы толық мәлімет беру,жаңа сөздермен таныстыру.
Тәрбиелік. Үй жануарлары туралы айта отырып,оқушылардың сөздік қорын молайту,қисынды ойлау қабілеттерін арттыру.Оқушыларды сауатты,көркем жазуға үйрету.
Дамытушылық. Тақырып бойынша есте сақтау және байланыстырып сөйлеу дағдыларын дамыту. Сөздік қорын байыту. Үй жануарларын қорғау туралы тәрбиелік әңгімелер жүргізу.
Үй тапсырмасын тексеру.
Ұйымдастыру кезеңі.
Қайырлы таң достарым!
Бүгінгі күнін
Сәтті болсын!
Бүгінгі алған бағаң
Кілең бестік болсын.
II.Үй тапсырмасын тексеру.
III.Сабақтың мақсатын, барысын айту.
«Құпия сурет»әдісі арқылы жаңа тақырыпқа шығу.
1.Мынау нелер?
2.Қандай жануарлар болады?
3.Үй жануарлары мен дала жануарларының айырмашылығы неде?
4.Олар қайда мекендейді?
IV.Сөздік жұмысы. Тыңдалым. Айтылым. Жазылым.
Сергіту сәті.
Мәтінмен жұмыс. 107 бет 1 тапсырма.
V.Тапсырмалармен жүмыс.
1-т-ма.Мәтінді түсініп оқы, аудар.
2-т-ма. «Қозы» сөзін жекеше түрде тәуелде.
2-тапсырма 107 бет. Қарамен жазылған сөздерді көшіріп, сұрақтарын жаз..
1-т-ма. Берілген мәтінге 3-4 сұрақтар құрастырып жаз.
.
VI.Сабақты бекіту.Кластер құрастыр,4-5сөйлем жаз.
VII. Сабақты қорытындылау. Оқушылардың білімін фишкалардың
санымен бағалау."Болжау ағашы"әдісі арқылы қорытындылау.