kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

"Уақытты өлшеу. Секунд"

Нажмите, чтобы узнать подробности

Сабақтың мақсаты:Білімділік : Оқушылардың математикаға қызығушылығын, ынтасын, зейінін арттыру, алған білімдерін тереңдету.
       ДамытушылықОй-өрісін кеңейту, логикалық ойлау қабілеттерін дамыту, ұжымшылдық қабілеттін дамыту

     ТәрбиелікОкушыларды ұжымшылдыққа, жолдастыққа, алғырлыққа, белсенділікке және жеке тұлға етіп қалыптастыру.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«"Уақытты өлшеу. Секунд"»

Сабақ жоспары

___

Пән: математика

Сынып: 5 «А»

Күні: ___________

Сабақтың тақырыбы: Бақылау жұмысы № 9

Сабақтың мақсаттары:

  1. Білімділік: Оқушылардың V-тарау бойынша білім, біліктілік, дағдысын тексеру.

  2. Дамытушылық: Алған білімдерін жинақтау және тексеру.

  1. Тәрбиелік: Оқушыларды дәлдікке тәрбиелеу. Оқушылардың теориялық білімін тәжірибеде қолдануда өз-өзіне сенімділігін арттыру

Сабақтың түрі: бақылау жұмысы

Сабақтың әдістері:

Сабақтың көрнекілігі:

Сабақ барысы: І Ұйымдастыру кезеңі:

а) Сәлемдесу

ә) Оқушылар тізімін тексеру

б) Сабақтың мақсатын нұсқау

1 – нұсқа

ІІ нұсқа

1. Амалдарды орында:

9,7+3,23 5,75 – 3,8

11,348+5,23 24,134 – 9,85

2. Бірлік кесіндісі дәптердің 10 тор көзін алып, координаталық сәуледе 0,3; 0,6; 1,2; 1,7; 2,5 және 2,9 сандарына сәйкес нүктелерді табыңдар.

3. Өрнектің мәнін тап:

5,26 + а, мұндағы а = 108,074.

4. Теңдеуді шеш: 12 – х = 3,07.

5. Жай бөлшекті ондық бөлшекке айналдырып, есепте:

6. Өрнекті ықшамда:

14,1а + 2,69 а – 3,087 а.

7. Есепте:

500 – 112,36 – (27,4 – 5,789).

1. Амалдарды орында:

8,36+6,4 14,9-3,89

34,187+7,85 27,349-14,47

2. Бірлік кесіндісі дәптердің 10 тор көзін алып, координаталық сәуледе 0,2; 0,7; 1,3; 1,6; 2,4 және 2,8 сандарына сәйкес нүктелерді табыңдар.

3. Өрнектің мәтін тап:

0,74 + а, мұндағы а = 18,063.

4. Теңдеуді шеш: 18 – у = 4,15

5. Жай бөлшекті ондық бөлшекке айналдырып, есепте:

.

6. Өрнекті ықшамда:

27,346+8,3b-3,069b.

7. Есепте:

600 - 214,15 - (34,7 - 3,63)

Сабақты қорытындылау: Оқушылардың дәптерлерін жинап алу.


















1 – нұсқа

ІІ нұсқа

1. Амалдарды орында:

9,7+3,23 5,75 – 3,8

11,348+5,23 24,134 – 9,85

2. Бірлік кесіндісі дәптердің 10 тор көзін алып, координаталық сәуледе 0,3; 0,6; 1,2; 1,7; 2,5 және 2,9 сандарына сәйкес нүктелерді табыңдар.

3. Өрнектің мәнін тап:

5,26 + а, мұндағы а = 108,074.

4. Теңдеуді шеш: 12 – х = 3,07.

5. Жай бөлшекті ондық бөлшекке айналдырып, есепте:

6. Өрнекті ықшамда:

14,1а + 2,69 а – 3,087 а.

7. Есепте:

500 – 112,36 – (27,4 – 5,789).

1. Амалдарды орында:

8,36+6,4 14,9-3,89

34,187+7,85 27,349-14,47

2. Бірлік кесіндісі дәптердің 10 тор көзін алып, координаталық сәуледе 0,2; 0,7; 1,3; 1,6; 2,4 және 2,8 сандарына сәйкес нүктелерді табыңдар.

3. Өрнектің мәтін тап:

0,74 + а, мұндағы а = 18,063.

4. Теңдеуді шеш: 18 – у = 4,15

5. Жай бөлшекті ондық бөлшекке айналдырып, есепте:

.

6. Өрнекті ықшамда:

27,346+8,3b-3,069b.

7. Есепте:

600 - 214,15 - (34,7 - 3,63)

1 – нұсқа

ІІ нұсқа

1. Амалдарды орында:

9,7+3,23 5,75 – 3,8

11,348+5,23 24,134 – 9,85

2. Бірлік кесіндісі дәптердің 10 тор көзін алып, координаталық сәуледе 0,3; 0,6; 1,2; 1,7; 2,5 және 2,9 сандарына сәйкес нүктелерді табыңдар.

3. Өрнектің мәнін тап:

5,26 + а, мұндағы а = 108,074.

4. Теңдеуді шеш: 12 – х = 3,07.

5. Жай бөлшекті ондық бөлшекке айналдырып, есепте:

6. Өрнекті ықшамда:

14,1а + 2,69 а – 3,087 а.

7. Есепте:

500 – 112,36 – (27,4 – 5,789).

1. Амалдарды орында:

8,36+6,4 14,9-3,89

34,187+7,85 27,349-14,47

2. Бірлік кесіндісі дәптердің 10 тор көзін алып, координаталық сәуледе 0,2; 0,7; 1,3; 1,6; 2,4 және 2,8 сандарына сәйкес нүктелерді табыңдар.

3. Өрнектің мәтін тап:

0,74 + а, мұндағы а = 18,063.

4. Теңдеуді шеш: 18 – у = 4,15

5. Жай бөлшекті ондық бөлшекке айналдырып, есепте:

.

6. Өрнекті ықшамда:

27,346+8,3b-3,069b.

7. Есепте:

600 - 214,15 - (34,7 - 3,63)

1 – нұсқа

ІІ нұсқа

1. Амалдарды орында:

9,7+3,23 5,75 – 3,8

11,348+5,23 24,134 – 9,85

2. Бірлік кесіндісі дәптердің 10 тор көзін алып, координаталық сәуледе 0,3; 0,6; 1,2; 1,7; 2,5 және 2,9 сандарына сәйкес нүктелерді табыңдар.

3. Өрнектің мәнін тап:

5,26 + а, мұндағы а = 108,074.

4. Теңдеуді шеш: 12 – х = 3,07.

5. Жай бөлшекті ондық бөлшекке айналдырып, есепте:

6. Өрнекті ықшамда:

14,1а + 2,69 а – 3,087 а.

7. Есепте:

500 – 112,36 – (27,4 – 5,789).

1. Амалдарды орында:

8,36+6,4 14,9-3,89

34,187+7,85 27,349-14,47

2. Бірлік кесіндісі дәптердің 10 тор көзін алып, координаталық сәуледе 0,2; 0,7; 1,3; 1,6; 2,4 және 2,8 сандарына сәйкес нүктелерді табыңдар.

3. Өрнектің мәтін тап:

0,74 + а, мұндағы а = 18,063.

4. Теңдеуді шеш: 18 – у = 4,15

5. Жай бөлшекті ондық бөлшекке айналдырып, есепте:

.

6. Өрнекті ықшамда:

27,346+8,3b-3,069b.

7. Есепте:

600 - 214,15 - (34,7 - 3,63)



Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Начальные классы

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 2 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
"Уақытты өлшеу. Секунд"

Автор: Омарова Айтбобе Жанимхановна

Дата: 18.10.2016

Номер свидетельства: 350154
