kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Кітапханада

Нажмите, чтобы узнать подробности

Пәні:Қазақ тілі

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 

Мектеп: «Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Күні:03.04.2017 жыл

Мұғалімнің аты-жөні:Муханова Жамал

Сынып:  4«К»

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы

Кітапханада

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

Осы сабақта оқушылар кітапхана туралы айта  алады.Жаңа сөздерден сөйлемдер мен сөз тіркестерін құрай алады.Мәтінді оқиды және аударады.

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар: Өлеңді оқып,орыс тіліне аудара алады.

Көптеген оқушылар: Ұқсас тапсырмалар орындай алады.

Кейбір оқушылар: Өлеңді жатқа айта алады.

 

 Жетістік критерийлері

  • Мәтінді оқып,әңгімелей алады.
  • Жаңа сөздерден сөйлемдер құрай алады.

Тілдік  мақсаттар

 

Сөздердің мағынасын түсінеді, оны  дұрыс айтады, сұраққа жауап береді.

Құндылықтарды

дарыту

 

 

Құндылықтарды дарыту әр бір тапсырманы тиянақты орындап нақты жауап беру арқылы жүзеге асады.

Пәнаралық

Байланыстар

Орыс тілі

АКТ қолдану

дағдылары

АКТ қолданып тақырыпқа байланысты мәлімет алады.

Бастапқы білім

  • Акт залында

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет 

Ресурстар

Сабақтың басы

Оқушылармен амандасу.

Оқушыларды түгендеу.

Сыныптың тазалығына назар аудару.

1.Жаңа сөздерді оқу.

2.Жаңа сөздерден  мен сөз тіркестерін сөйлемдер құрау.

3.Жаңа сөздерді сөздік дәптерге жазу,жаттау.

Сабақтың ортасы  

1-тапсырма.Мәтінді оқы.

 Бұл-біздің кітапхана.Кітпхана үшінші қабатта орналасқан.Кітапхана өте үлкен,кең,жарық.Кітапханада үстелдер,орындықтар,компьютерлер және кітаптар көп.Біз кітапханаға жиі барамыз.

2-тапсырма.Оқы,біл.

                     Мақалдар

1.Кітап –алтын қазына.

2.Жақсы кітап-жан азығы.

3.Кітап –білім бұлағы.

   Білім өмір шырағы.

3-тапсырма.Сөйлеп үйрен,жаз.

Мен кітапханаға барамын.

Я пойду в библиотеку.

Мен кітап аламын.

Я возьму книгу.

4-тапсырма.Сұрақтарға жауап бер.

Бұл не?

Кітапханда кімдер бар?

Кітапханашы не істейді?

Айдос неге келді?

Оқулық

Дәптер

Оқулық

Дәптер

Сабақтың соңы

       Үйге тапсырма

Кері  байланыс:

198 бет,6-тапсырма.Өлеңді жаттау.

Саралау – оқушыларға қалай  көбірек қолдау көрсетуді  жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалауоқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы

 

Денсаулық сақтау технологиялары.

Сергіту сәттері мен белсенді  іс-әрекет түрлері.

Осы сабақта қолданылатын Қауіпсіздік техникасы ережелерінің тармақтары  

Жалпы баға

Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы даойланыңыз)?

1:

2:

Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?

1:

2:

Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?

Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз. 

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Кітапханада»

Пәні:Қазақ тілі

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

Мектеп: «Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Күні:03.04.2017 жыл

Мұғалімнің аты-жөні:Муханова Жамал

Сынып: 4«К»

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:


Сабақ тақырыбы

Кітапханада

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

Осы сабақта оқушылар кітапхана туралы айта алады.Жаңа сөздерден сөйлемдер мен сөз тіркестерін құрай алады.Мәтінді оқиды және аударады.

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар: Өлеңді оқып,орыс тіліне аудара алады.

Көптеген оқушылар: Ұқсас тапсырмалар орындай алады.

Кейбір оқушылар: Өлеңді жатқа айта алады.


Жетістік критерийлері

  • Мәтінді оқып,әңгімелей алады.

  • Жаңа сөздерден сөйлемдер құрай алады.

Тілдік мақсаттар


Сөздердің мағынасын түсінеді, оны дұрыс айтады, сұраққа жауап береді.

Құндылықтарды

дарыту




Құндылықтарды дарыту әр бір тапсырманы тиянақты орындап нақты жауап беру арқылы жүзеге асады.

Пәнаралық

Байланыстар

Орыс тілі

АКТ қолдану

дағдылары

АКТ қолданып тақырыпқа байланысты мәлімет алады.

Бастапқы білім


  • Акт залында

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет


Ресурстар

Сабақтың басы


Оқушылармен амандасу.

Оқушыларды түгендеу.

Сыныптың тазалығына назар аудару.


1.Жаңа сөздерді оқу.

2.Жаңа сөздерден мен сөз тіркестерін сөйлемдер құрау.

3.Жаңа сөздерді сөздік дәптерге жазу,жаттау.


Сабақтың ортасы

1-тапсырма.Мәтінді оқы.

Бұл-біздің кітапхана.Кітпхана үшінші қабатта орналасқан.Кітапхана өте үлкен,кең,жарық.Кітапханада үстелдер,орындықтар,компьютерлер және кітаптар көп.Біз кітапханаға жиі барамыз.

2-тапсырма.Оқы,біл.

Мақалдар

1.Кітап –алтын қазына.

2.Жақсы кітап-жан азығы.

3.Кітап –білім бұлағы.

Білім өмір шырағы.

3-тапсырма.Сөйлеп үйрен,жаз.

Мен кітапханаға барамын.

Я пойду в библиотеку.

Мен кітап аламын.

Я возьму книгу.

4-тапсырма.Сұрақтарға жауап бер.

Бұл не?

Кітапханда кімдер бар?

Кітапханашы не істейді?

Айдос неге келді?













Оқулық

Дәптер































Оқулық

Дәптер








Сабақтың соңы













Үйге тапсырма

Кері байланыс:







198 бет,6-тапсырма.Өлеңді жаттау.




























Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалауоқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы




Денсаулық сақтау технологиялары.

Сергіту сәттері мен белсенді іс-әрекет түрлері.

Осы сабақта қолданылатын Қауіпсіздік техникасы ережелерінің тармақтары


Жалпы баға



Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы даойланыңыз)?

1:


2:


Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?

1:


2:


Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?


Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз.





Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Начальные классы

Категория: Уроки

Целевая аудитория: Дошкольникам

Скачать
Кітапханада

Автор: Муханова Жамал Кобейсиновна

Дата: 16.05.2017

Номер свидетельства: 415920
