| Күні: 11.09.17ж | Мектеп: Пенжім орта мектебі Мұғалім: Тугамбаева А.Б. |
| Сынып: 6 А | Қатысқандар: Қатыспағандар: |
| Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: |
| Сабақтың тақырыбы: Теңдеулер |
| Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | Теңдеулерді шешуді үйренеді |
| Сабақтың мақсаты | Барлық оқушы: - ережелерді біледі қарапайым теңдеулерді шеше алады Көп оқушы: - ережелерді пайдаланып теңдеулерді шеше алады Кейбір оқушы: - күрделі теңдеулерді шешеді жауабын жаза біледі |
| Бағалау критерийі | 5.1.2.17Дағдылар:Білу және түсіну.Техника -теңдеудің анықтамасын біледі - қарапайым теңдеуді шешеді - күрделі теңдеудің түбірін тауып жауабын жазады Оқушылар мақсатқа жетті, егер: Теңдеудің түбірлерін тауып жауабын жаза алса |
| Тілдік мақсаттар | Тілдікмақсат: Оқушылар: - теңдеу түбірлерін таба алады Пәнге қатысты лексика және терминология: - Диалогқа/жазылымға қажетті тіркестер: - Теңдеудің түбірі деп ............ |
| Құндылықтарға баулу | ынтымақтастық; еңбек пен шығармашылық; ашықтық; |
| Пәнаралық байланыс | |
| АКТ қолдану дағдылары | |
| Тақырып бойынша алдыңғы білім | Әріпті өрнектер, теңдеуді шешу |
| Сабақ барысы |
| Сабақтың кезеңдері | Сабақта орындалатын іс-әрекеттер | Оқыту ресурстары |
| Сабақтың басы | І. Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесу.Оқушыларды түгендеу.Топқа бөлу. Олардың назарын сабаққа аудару: ІІ.Үйге берілген тапсырманы тексеру: № 58 №59 Оқушылардың түсінбеген сұрақтарын, шығара алмаған есептерін талдау. | |
| Сабақтың ортасы | І. Топтарға тапсырма: № 66-68 Қалыптастырушы бағалау: «Бағдаршам» әдісі ІІ. Жұптық жұмыс № 69-71 ІІІ. Жеке жұмыс № 74 Бағалау критерийлері: -теңдеулерді түбірін табады, жауабын жазады Дискрепторлар: Қарапайым теңдеулерді шешеді, жауабын жазады Мәселе есептерді теңдеу құру арқылы шешеді Күрделі теңдеулердің түбірін табады, жауабын жазады | |
| Сабақтың соңы | Сабақты бекіту Рефлекция | Не білдік? | Не үйрендік? | Нені білгім келеді? | | | | | Не білдік? Не үйрендік? Нені білгім келеді? деген сұрақтарға жауап алу. Үй жұмысы: № 75 шығару жолы түсіндіріледі | |
| Саралау – Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз? | Бағалау – Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
|
| | | |
| Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттарын емес оқу мақсаттары шынайы, қол жетімд іболды ма? Барлы оқушылар оқу мақсатына қол жеткіздіме? | Бұл тарауды сабақ туралы рефлексия жасау үшін пайдаланыңыз. Сол бағандағы өзіңіз маңызды деп санайтын сұрақтарға жауап беріңіз. |
| |
| Жалпы бағалау Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет? |