Пәні: | Мектеп: «Ақтанберді атындағы орта мектеп- бақша»КММ |
Күні: | Мұғалімнің аты- жөні: Кашкинбекова А.Т. |
Сынып- 2 | Қатысқандар- барлығы | Қатыспағандар -0 |
Тақырыбы: | Қайталау .... +-3 |
Оқу мақсаттары | Ондықтан аттайтын жағдайларда 3 санын қосу мен азайту әдістерін таныстыруды қайталау |
Сабақтың мақсаты | Барлық оқушылар білуге тиіс: Екі таңбалы сандардың оқылуы, жазылуы |
Оқушылардың көпшілігі білуге тиіс: Екі таңбалы сандарды салыстыру, оқу, жазу |
Кейбір оқушылар білуге тиіс: уақытты өлшеу |
Бағалау критерийлері | |
Тілдік мақсат | Кесте |
Талқылауға арналған ашық сұрақтар: Неліктен 8-ге 3-ті қосқанда 3-ті 2және 1 деп қарастыру керек |
Ым ишаралар құрамы: 8+3, 11-3, 9+3, 12-3 |
Алдыңғы білім | Қайталау |
Жоспар |
Жоспарланған уақыт есебі | Жоспарланған іс- әрекет | Дереккөздер |
Сабақтың басы | Ұйымдастыру. Психологиялық дайындық Шеңберге тұрып, бір – бірлеріне ізгі тілектер айтады. Тоқа бөлінеді. | |
Сабақтың ортасы | Дескрипторлар: 3санын қосу және азайту №1. Есеп шығару. (33-20)-10 33-20 №2. Теңдеу шешу. Х+3=11 11-х=3 х-3=8 3+х=12 12-х=3 х-3=9 №3. Өрнекті жазу және мәнін табу.а+3 а=40,45,9 а-3 а=43,48,12 №4. Есептерді шығару. Топпен жұмыс. (40-20)+5 40+20 №6 өрнектеп көрсету. Топпен жұмыс. 19см=…дм…см 2дм4см=…см 87см=…дм…см 6дм1см=…см 1м=…см 2м=…дм | Оқулық |
Қорытынды бөлім | Топтық бағалау. Үй тапсырмасы (№5) Кері байланыс | |
Қосымша ақпарат логикалық жаттығу орындау |
Саралау Қабілетті оқушымен жұмыс Уақытты өлшеуге тапсырмалар орындату | Бағалау: оқушылардың білімдерін қадағалауды қалай жоспарлайсыз? Топпен жұмыс жүргізу, өз бетінше жұмыс жүргізу | Пәнаралық байланыс Денсаулық пен қауіпсіздік АКТ- мен байланыс Құндылықтар |
| | |
Рефлексия Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді?Сабақ қандай деңгейде өтті? Ынтымақтастық атмосферасы қандай болды? | Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды. Оқушылар ондықтан аттайтын жағдайларда 3 санын қосу мен азайту әдістерін үйренді. Оқушылар бірлесіп жұмыс істей алды. |
Қорытынды бағалау: Сабақтың ең ұтымды кезеңдері:1. Топпен жұмыс жасау. Сабақты жақсартуға септігін тигізген сәт: бағалау кезеңі Келесі сабақтың өткізілуіне септігін тигізетіндей осы сабақтың сынып және жеке оқушылар жайлы не білдім? Қабілетті оқушылардың жаңа тақырыпты бағыттау арқылы өздігінен меңгере алатындығын байқадым |