Пәні: Ағылшын тілі | Сынып: 4 | Мерзімі: 27.10.2016 |
Пән мұғалімі | А.Джаулбаева |
Тақырыбы: All about Rick. |
Мақсаты | *Рикттің жасын қай елде тұратыны туралы мәліметпен жазбаша және ауызша оқытып үйрету * Спорт түрлерін түсіндіру * Бір-бірін тыңдауға қалыптастыру |
Күтілетін нәтиже: | * Рикттің жасын қай елде тұратынын жазбаша және ауызша оқытып үйренеді * Спорт түрлерін түсінеді * Бір-бірін тыңдауға қалыптасады |
Сабақта қолданылатын әдіс-тәсілдер | «Ой қозғау» әдісі, «ИНСЕРТ» әдісі, «Сахналау» әдісі, Ыстық орындық» әдісі. |
Модульдердің кіріктірілуі | Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер. Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету. Оқыту үшін бағалау және оқу үшін бағалау. Ақпараттық-коммуниациялық технологияларды қолдану. Дарынды және талантты балаларды оқыту. |
Кезең | Уақыт | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Кіріспе бөлім | 2 минут 3 минут | Сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырамын. Топқа бөлуге нұсқау жасаймын. | «Шаттық шеңберін» құрып, бір-бірлріне жылы лебіздер айту арқылы сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыпастырады. Түрлі-түсті стикерлер арқылы 3 топқа бөлінді. | | Түрлі-түсті стикерлер |
5 минут | «Ой қозғау» әдісі бойынша үй тапсырмасын сұраймын. Өткен тапсырма бойынша жазып келген жаттығуын оқытамын. | Өткен тақырыпты сұрақтарға жауап беру арқылы естеріне түсіреді. Жазып келген жаттығуды жұптасып сынып алдындаоқиды. | Өз-өзін критериалды бағалау, смайликтермен формативті бағалау | Бағалау парақшасы, смайликтер, оқушы дәптері |
Жаңа сабақ таныстырылымы | 10 минут | Білу. Жаңа тақырыппен таныстырып, «ИНСЕРТ» әдісі бойынша спорт түрлері туралы не білетіндерін, не білгісі келетіндері туралы біліп, жеке тапсырма беремін. Түсіну. «Суреттеу» стратегиясы бойынша топтық жұмыс жасатамын. Интербелсенді тақтадан сыныптағы балдардың суретін көрсетіп, ашық сұрақтар қоямын. | Спорт түрлері туралы дәптерлеріне жазып, ИНСЕРТ парақшасын толтырады. Жеке тапсырмаларды орындайды. Бағалау критерийлеріне сүй ене отырып, өз-өзін бағалайды. | Өз-өзін критериалды бағалау, смайликтермен формативті бағалау | Бағалау парақшасы, смайликтер |
| 10 минут | Қолдану. «Сахналау» әдісі бойынша топтық жұмыс орындатамын. 3 топқа 3 түрлі тапсырма беремін. | Берілген тапсырманы топта талқылап, бір шешімге келіп, орындайды. Бағалау крит ерийлеріне сүйене отырып, өз-өздерін бағалайды. | Өз-өзін критериалды бағалау, смайликтермен формативті бағалау | Бағалау парақшасы, смайликтер, плакат , маркер, оқулық. |
Қорытынды | 5 минут | Талдау мен жинақтау. «сәйкестендіру кестесі» бойынша сабақты қорытындылаймын. Exercise 4. | Әр топтан бір оқушы шығып, орындыққа отырып жағдаяттан шығуға тырсады. | Өз-өзін критериалды бағалау, смайликтермен формативті бағалау | Бағалау парақшасы, смайликтер |
5 минут | Бағалау. Exercise 5 | Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, өз-өздерін бағалатамын. Сабақтан алған әсерлерін смайликтермен көрсету арқылы ынталанады. | Өз-өзін критериалды бағалау, смайликтермен формативті бағалау | Бағалау парақшасы, смайликтер |
4 минут | Рефлексия. Не білдім? Не білемін? Не білгім келеді? Деген сұрақтарға стикерге жазғызамын. | Берілген сұрақтардың жауаптарын стикерге түсіріп, рефлексия парағына іледі. | | Рефлексия плакаты, стикерлер |
1 минут | Үйге тапсырма беремін. Exercise 6 19 бет Сөйлем құрау | Күнделікке жазып алады. | | Күнделік |