Здравствуйте! Представляю вашему вниманию поурочный план по английскому языку для первого класса,на тему "My friend's family" для школ с казахским языком обучения,составленный по учебнику "English-2013" Издательство"Алматы кітап"Авторы учебника:Л.Б.Аскарова,С.Д.Рахимжанова,А.С.Волкова.
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Просмотр содержимого документа
«My friend's family »
Тексерілді:
Unit 2.Lesson3
Класс:1
Күні: 17.10.14
Тақырыбы: My friend’s family
Мақсаты: Менің досымның отбасы тақырыбы бойынша жаңа лексиканы үйрену.Grandmother /granny,grandfather/grandpa лексикасы,to love етістігі көмегімен сөйлеу дағдыларын қалыптастару.His/her тәуелді есімдіктерін пайдалану белсенділігін арттыру.
Сабақты материалдық қамтамасыз ету:
Мұғалім үшін: CD-диск,оқу қызметіне ынталандыруға арналған смайлдар,флеш карталар
Оқушылар үшін: оқулық,жұмыс дәптері
Пән аралық байланыс: музыка,елтану (Англия мен Америкадағы отбасылық туысқандық атаулары)
Сабақтың барысы
1.Ұйымдастыру сәті
-Good morning,children!
I’m glad to see you!
2.Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
-Бүгін біз досымыздың/құрбымыздың отбасын таныстурыды үйренеміз. «Отбасы»тақырыбы бойынша жаңа сөздерді үйренеміз.
3.Тірек білімді белсендіру
Фонетикалық жаттығу
-Бірде мен саябақпен келе жатып,бір иттің ырылдағаның естідім.Осы дыбысты айтып көріндер р,р,р. Ал менің көршімнің иті өзгеше ырылдайды: r,r,r.
-Балалар,достарымызды қалай таныстыру керектігін есімізге түсірейік.
Сl: This is my friend.Her name is Alma. This is my friend. His name is Daniyar.
Балалар партадағы көршілерін таныстырады.
-Well done,children!
Енді біз досымыздың отбасын таныстыруды үйренеміз.Өз отбасымыз туралы айтқанда пайдаланған сөздерді айтыңдаршы.
Cl: mother,father,sister,brother
-Very good!
4. Жаңа материалмен жұмыс
Оқулықпен жұмыс
1 жаттығу. Look and listen
-Let’s do exercise 1.Look at the picture.This is Alibek.This is his family tree.Look at the picture and answer my questions:Who’s this?(отбасы мүшелерінің суреттерін көрсету (mother,father,sister,brother),балалар сұрақтарға жауап береді.
Мен сөздерді айтамын,ал сендер қай сөз атаны,қай сөз әжені білдіретінің табындар.
Балалармен бірге жаңа: grandfather,grandmother сөздерінің айтылуын пысықтайды.
Track18
Жұптасып жұмыс істеу
-Балалар,үйде әжелерінді қалай атайсындар?
Англия балалар үйлерінде әжелерін granny,ал аталарын grandpa деп атайды.
Аудармашы болып ойнаймыз. Мен сөздерді ағылшын тіліндеайтамын,ал сендер оларды қазақ тілдерінде айтындар.
«My friend’s family»тақырыбы бойынша лексиканы бекітуге арналған «Кесек қар»дидактикалық ойыны.
Оқушылар шеңберге тұрады.Бірінші оқушы отбасының бір мүшесін атап,допты екінші оқушыға лақтырады. Ол допты ұстап алып,сөзді қайталайды да,допты басқа оқушыға лақтырады. Ол допты ұстап алып,алдыңғы екі сөзді қайталап,өз сөзін айтып,допты келесі оқушыға лақтырады.Алдыңғы оқушының артынан барлық сөздерді қайталап,өз сөзін айта алған оқушы жеңімпаз атанады.
2-жаттығу. Describe Anar’s family.
-This is Anar.This is her family.This is her Grandfather.This is her grandmother.This is her mother.This is her father.This is her sister.This is her brother.
Well done,children! Ал,енді менің Анардың отбасы туралы айтатынымды тыңдандар.
Her family is big.
3-жаттығу. Follow the lines and say.
This is Ainur and this is her mother.This is John and this is his father. This is Dasha and this is her brother. This is Vitaliy and this is his sister.
Сергіту сәті
Hunds up,
Hands down.
Hop,hop,
Turn around
Bend left,bend right.
Turn around and sit down.
Дәптермен жұмыс
1-жаттығу.Follow the lines and say
Жаңа лексиканы қолдану белсенділігін арттыруға арналған жаттығу.Оқушылар көрсетілген сызықтар бойынша екі кейіпкердің –Ольга мен Мишаның әжесі мен атасы бейнеленген суреттерді салыстыруға және мұғалімнің: Look at picture №1 who’s this?Thids is his grandmother және т.б. сұрақтарына жауап беруге тиіс.
2 жаттығу. Listen and choose the right sticker
Дәптердің сонындағы қосымшаны ашып,осы жаттығуды орындау үшін ұсынылған стикерлердің арасынан тындалған сөйлемдердің мағынасына сәйкес келетін стикерді тауып,бос төртбұрышқа жапсыруды сұрайды.Мұғалім Мунидің атынан мына сөйлемдерді оқиды:
object(ArrayObject)#852 (1) {
["storage":"ArrayObject":private] => array(6) {
["title"] => string(127) "Конспект урока английского языка в 4-м классе по теме "How to make a family happy?" "
["seo_title"] => string(87) "konspiekt-uroka-anghliiskogho-iazyka-v-4-m-klassie-po-tiemie-how-to-make-a-family-happy"
["file_id"] => string(6) "102371"
["category_seo"] => string(15) "angliiskiyYazik"
["subcategory_seo"] => string(5) "uroki"
["date"] => string(10) "1402501199"
}
}