орынбасары Маралбаева Ж.У. ________________
Күні / Дата /Date 15.09.17 | Сынып / Класс / Grade 4 | Пән / Предмет / Subject Kazakh language | Мұғалім / Учитель / Teacher Мырзагалиева К.Ш. |
Тақырыбы / Тема / Theme Сүйікті жемісім- анар |
Мақсаты / Цель / Objective Сүйікті жемісі анар туралы айтуға үйрету |
Міндеттері / Задачи / Tasks 1. Білімділік: тақырып бойынша керекті сөздерді меңгерту, орынды қолдануын үйрету, септіктерді қайталау 2. Дамытушылықсөздік қорын, тілін дамыту, ойын жетілдіру, сауатты жазуын арттыру; 3.Тәрбиелік:Адамгершілікке, еңбекке, сыйластыққа тәрбиелеу. |
Кезең / Этап / Stage | Мұғалімнің іс-әрекеті / Действия учителя / Teacher’s activity | Оқушының іс-әрекеті / Действия учащегося / Student’s activity | Қосымша / Примечание / Note |
Ұйымдастыру Организационный Organization | Үш тілде оқушылармен амандасу Сәлеметсіздер ме? Good-afternoon, good morning, students! (гуд афтэнун, стьюдэнтс) Отырыңдар Sit down, please! (Сит даун, плииз) Шаттық шеңбері Сыныпта кім кезекші? | Сәлеметсіз бе? Бір-біріне сәттілік тілеу Сыныпта мен кезекшімін.Есеп береді | |
Үй жұмысын тексеру Проверка д/з Checking hometask | Кеше қандай тақырыппен таныстық? Үй жұмысына не берілді? Кім дайын? | Сұрақтарға жауап береді Сөздікті жатқа айтады Өлеңді жатқа айтады | |
Жаңа сабақ Новый урок Presentation | Тақырыппен таныстыру.Сөзді дұрыс құрастыру арқылы тақырыпты тапқызу Қазақ тіліне тән дыбыстарды қайталау Жаңа сөздерді меңгерту Дәрумен- витамин Дәмі-вкус Жинау-собирать Оқимын. Қайталатамын.Айтылуына көңіл бөлдіртемін Барыс септігі.Септіктерді қайталау, түсіндіру | Тыңдайды, айтады, Тақырыпты табады Дыбыстық талдау жасайды Тыңдайды,қайталайды, оқиды, жазады, сөз тіркесін құрайды, жалғауды табуға, дұрыс жалғауға үйренеді | |
Қолдану Усвоение и закрепление Practice | Тапсырма.Мәтінмен жұмыс. Тапсырма. Тақырып бойынша диалог құр | Оқы, аудар Жұп болып орындайды | |
Бекіту Обобщение и систематизация Production | тапсырма. «Кім жылдам?» ойыны Сөздерге барыс септігінің жалғауын қосып жаз 4.мақалды оқы | Жеке –жеке орындайды Мәнерлеп оқып жаттайды,барыс септігін табады | |
Бағалау Оценивание Assessment | Қол шапалақтау арқылы бағалау. Қорытында бағасын айту | Бағаларын қоюға күнделіктерін мұғалімге береді. | |
Рефлексия Reflection | Не білдің? Неге үйрендің? | Оқушылар бір- біріне қояды | |
Үй тапсырмасы Домашнее задание Hometask | Күнделіктеріңді ашамыз. Open your diaries (Опэн ё дайрис) Септікті қайталау, анар туралы айт 1- тапсырма | Күнделіктерін ашып жазады, кезекші оқушы тексеріп шығады. | |