kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

" Мүсінші Мысық"

Нажмите, чтобы узнать подробности

Қысқа мерзімді сабақ жоспары

Сабақ: Мүсінші мысық

Мектеп:

Күні: 16.03.2017

Мұғалімнің есімі: Изембаева Г.Т.

Сынып: 6 «Г»

Қатысқандар саны:15

Қатыспағандар саны:

Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)

Мәтіндегі кейіпкерлердің жақсы, жаман мінезін анықтайды, тақырып бойынша жаңа сөздермен сөйлем құрайды, мәтін ішінен табады, оқушыларды мейірімділікке, сенімділікке, адалдыққа, қайырымдылыққа,имандылыққа тәрбиелейді.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«" Мүсінші Мысық"»




Алматы қаласы, Әуезов ауданының «№ 117 жалпы білім

беретін мектеп » коммуналдық мемлекеттік мекемесі







«Өзін- өзі тану» пәні бойынша қалалық семинарға арналған ашық сабақ жоспары

Тақырыбы: «Мүсінші Мысық »

пәні: қазақ тілі

сыныбы: 6 «Г

Өткізген мұғалім:

Изембаева Гульзира

Турдахыновна









16 наурыз 2017жыл









Қысқа мерзімді сабақ жоспары


Сабақ: Мүсінші мысық

Мектеп:

Күні: 16.03.2017

Мұғалімнің есімі: Изембаева Г.Т.

Сынып: 6 «Г»

Қатысқандар саны:15

Қатыспағандар саны:

Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)

Мәтіндегі кейіпкерлердің жақсы, жаман мінезін анықтайды, тақырып бойынша жаңа сөздермен сөйлем құрайды, мәтін ішінен табады, оқушыларды мейірімділікке, сенімділікке, адалдыққа, қайырымдылыққа,имандылыққа тәрбиелейді.

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар:

  • Мәтіндегі кейіпкерлердің жақсы, жаман мінезін анықтайды, тақырып бойынша жаңа сөздермен сөйлем құрайды, мәтін ішінен табады.

Оқушылардың басым бөлігі:

  • Мәтіннің негізгі идеясын түсіндіреді.

Кейбір оқушылар:

  • Мәтіннің мазмұнын айта отырып, өмірмен байланыстыра отырып, дәлелдер келтіре алады.

Бағалау критерийлері:

  • Мәтінді түсініп оқиды.

  • Кейіпкелердің мінезін анықтай алады.

  • Мәтінде берілген сұрақтарға жауап бере алады.

  • Достардың мінезін салыстыра алады.

  • Достықтың қадірін анықтай алады.

  • Сөйлемдерден өткен шақты таба алады.

Тілдік мақсат

Оқушылар:

  • Екі достың мінезін және іс –әрекетін сипаттай алады.

Негізгі сөздер мен тіркестер:

Дос, жақсы дос, адал, қырсық, жомарт, ақылды, қарапайым, жалқау, ақымақ,қызғаншақ,еңбекқор, өтірікші, мейірімді, достықтың қадірі.

Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: ІІІ деңгей Мынасөйлемдер қандай шақта жазылғанын айтыңдар.



  • Discuss the chart that is created. Which is the most popular fruit choice? How do we know?

  • Has every learner’s choice been recorded? How can we check?

  • Ask learners if they can think of other questions that we might have investigated. If ideas are not forthcoming, ‘lead’ the discussion by suggesting – what else could we have put in the basket? What other things could we try, to see if people have favourites? What other questions could we have asked about our fruit basket?

  • Take ideas and ask – What do you think the result might be? What would the pictogram look like?


Талқылауға арналған тармақтар(жоғарғы деңгейдегі сұрақтар)

Сенің досың осындай іс- әрекет жасаса не істер едің?

Сіз неліктен ... екенін айта аласыз ба?(жазылым тапсырмалары)

Екі досқа мінездеме бер

Жазылым бойынша ұсыныстар(алдыңғы тапсырмалардан нені біледі)

Біз дос бола білеміз бе?

Алдыңғы оқу

«Дос» туралы тірек сөздерді қолдана отырып, топтастыру әдісін қолдану.



Жоспар



Жоспарланған уақыт



Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз)




Ресурстар

Басталуы

5 мин Ұжымдық

Топтық















































8 мин

Жекелей

  • Ұйымдастыру кезеңі (Гимн айту, оқушыларды түгендеу)

  • Бағалау парақшасын тарату

  • Тыныштық сәті (видео ролик)

«Нұрға бөлену»

Ыңғайланып отырыңыздар, денеңізді түзу ұстаңыздар. Аяқ- қолыңызды айқастырмаңыз, қолыңызды тізеге немесе үстелге қойюға болады. Көзіңізді жұмуларыңызды өтінемін ( баяу әуен ырғағымен) елестетіп көріңіз: Күн нұры сіздің терезеңізден өтіп, кедеңізге қарай бойлап барады. Кеудеңіздің орта тұсында гүл түйнегі орналасқан. Гүлдің түйнегі нұрдан баяу ашылып келеді. Балғын таза, әсем гүл сіздің әр ойыңызды, әр сезіміңізді, эмоцияңызды тілек қалауыңызды шайып, жүрегіңіздің қауызын ашты. Нұр сәулесі сіздің бойыңызға ақырын тарай бастағанын елестетіңіз. Ол біртіндеп күшейе түсуде. Ойша осы нұрды қолыңызға бағыттаңыз. Сіздің қолыңыз нұрға бөлініп, сәуле шашуда. Қолыңыз тек жақсы, тек ізгі істерді істейді баршаға көмектеседі. Нұр аяғыңызға тарады. Аяғыңыз нұр сәулесін шашуда. Ол сізді тек жақсылық жасау үшін тек жақсы жерлерге апарады. Олар нұр мен махаббат құралына айналды. Одан әрі нұр сіздің аузыңызға, тіліңізге тарады. Тіліңіз тек шындықты тек жақсы, ізгі сөздер ғана айтады. Нұрды құлағыңызға бағыттаңыз, құлағыңыз жақсы сөз бен әсем әуенді ғана естиді. Нұр көзімізге де жетті. Көзіміз тек жақсыға қарап, бәріне жақсылықты ғана көреді. Сіздің басыңыз түгелдей нұрға бөленіп, басыңызға тек ізгі, сәулелі ой келді.

Нұр бірте- бірте қарқынды және ажарлана бастайды, сіздің денеңізден шығып жан – жағыңызға сәуле шашады. Осы нұрды туысқандарыңызға, мұғалімдеріңізге, достарыңызға, таныстарыңызға бағыттаңыз.Нұрды уақытша түсініспей, ренжісіп жүрген адамдарға да бағыттаңыз. Олардың да жүрегі нұрға толсын.





Осы Нұр бүкіл әлемге: барлық адамдарға, жан-

жануарларға өсімдіктерге, тірі жанға таралсын. Ғаламның барлық түкпір- түкпіріне нұр

бағыттаңыз.

Ойша айтыңыз: «Мен Нұрлымын, Нұр менің ішімде Мен -Нұрмын »

Осындай Нұр, махаббат және Тыныштық күйінде отыра тұрыңыз. Енді осы Нұрды жүрегіңізге орналастырыңыз. Нұрға толы бүкіл әлем сіздің жүрегіңізде. Оны осындай әсем қалыпта сақтаңыз.


Ойша нұрға бөленгеннен кейін жаймен көзіңізді ашуға болады. Рахмет!

Топқа бөлу

  • «Қызыл, сары, жасыл» алмалар арқылы топқа бөлу (алманың астында жасырынған сөздер бар сол сөздерді тауып топқа бөлінеді «Ақылды, жомарт, мейірімді»

  • Бір- біріне жылы сөздер айту (Мысалы: Абдумалик ақылды, Хабибулла ақкөңіл, Уасила момын, Зинат көңілді т.б.)

Үй тапсырмасын сұрау

  • «Сенім» диалогін жұптасып айту.



Қима қағаздар

Видео



















































Қима қағаздар






Менталды карта

Ортасы

5 мин


Жекелей



Жұптық

15мин

Топпен

Жекелей






















3мин

Мақал – мәтел (үш тілде айту )

  • Татулық – табылмас байлық.

Дружба- богатство бесценное.

Friendship is priceless wealth

  • Досы жоқ адам-Тұссыз тағам.

Жить без друзей, что есть пищу без соли.

Living without friends is like eating food without salt

  • Дос басыңа іс түскенде әрқашан қасыңнан табылады.

Друг познается в беде.

A friend in need is a friend indeed

Жаңа сөздермен жұмыс

Мәтінмен жұмыс

  • Үш сөйлемнен оқу

  • Мәтіннен жаңа сөздерді табу

  • Рөлге бөліп оқыту

Ой шақыру (бір –біріне сұрақтар қою)

  • Шоқан әкесінен неге бөлініп кетті?

  • «Әкесінің жалғыз қайда барасың?»

деген сұрағына Шоқан қалай жауап берді?

  • Мүсінші бала қандай мүсіндер жасап қойған?





  • Сен Шоқанның орнында болсаң не істер едің?

  • Мысық қандай бала?

  • Мысық адал дос бола ала ма?

  • Олар достықтың қадірін бағалай біле ме?

  • Сен достықты бағалай білесің бе?

  • Уәде берген соң оны орындау міндетті ме?


Венн диаграмасы (тақтаға жазу)

Шоқан Екуіне бірдей ортақ Мысық














Сөздік

АКТ









Аяқталуы

7мин


2мин

Видео ролик (Мұғалімнің сыйы)

Шағын эссе жазу.(5 сөйлем)

«Шоқан- менің сүйікті кейіпкерім»

« Мысық- менің сүйікті кейіпкерім»


Үйге тапсырма: Мүсінші Мысыққа ұқсас «Достық» тақырыбында өз басыңнан өткен оқиғамен байланысырып әңгіме құрау.

Бағалау: Табыс парақшасы арқылы бағалау





ӨӨБ

Қосымша ақпарат

Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?

Бағалау - Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Пәнаралық байланыс
Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері
АКТ-мен байланыс
Құндылықтардағы байланыс

Жабық сұрақ қою

Қима қағаздармен жұмыс

Шығармашылық жұмыс

  • Ауызша, жазбаша, жекелей

  • Орыс тілі, өзін- өзі тану, ағылшын тілі

Рефлексия

Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма?

Бүгін оқушылар не білді?









Сыныптағы ахуал қандай болды?

Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма?

Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе?






қандай түз енгіздім және неліктен?


Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. (Бұл тапсырманы қолмен жазу)






Хормен ән айту. « Достар » әні

сөзі Ф. Оңғарсынова 

әні А. Асанов


Қорытынды бағамдау


Кері байланыс: Еттартқыш, себет, чемодан

       Соңғы тыныштық сәтi. Сабақты қортындылай келіп, сендерге ризашылығымды білдіремін. Сабағымызды жақсы әуенмен аяқтаймыз, жақсы сәттерді көзімізді жұмып елестетеміз.












 





























Мүсінші мысық

Әкелерімен қабаттаса атқа мінген Шоқан кешегі Мысыққа айтқан уәдесі бойынша кісілерден бөліне құдық басына тартты. Шыңғыс баласының жалғыз кетіп бара жатқанын көріп, шақырып алды.

- Сен жалғыз қайда бара жатырсың? - деп бөліне жүру себебін сұрады.

- Атеке, кеше Мысыққа, әлгі мүсінші балаға, келем деп уәде бергем, соған барам.

- Кейін-ақ бармайсың ба, ол бір жаққа кетіп қалар деп пе едің?- деген әке сөзіне:

- Уәде айтып, артынан алдасам, ұят болады ғой. Бұдан былай ол менің сөзіме сенбейді ғой,- деді.

Шыңғыс Шоқанға ойлана қарады да:

  • Ә, жарайды, бар. Екі айтпаған жақсы, - деді.

  • Шоқан құдық басына келгенде, Мысық алдынан қарсы шықты. Ол қолына ұстаған жаңа мүсіндерін жоғары көтере:

  • Мә, Шоқан, істеп қойдым. Мен сені келмей қалар деп ем!

  • Жоқ, мен айттым ғой келемін деп, неге келмеймін? Уәде етпеу керек , уәде еттің орында. Міне, сен де кеше уәде еттің, айттың, орындап, тосып отырсың,- деді Шоқан досына.

Мысықтың бұл мүсіндері Шоқан айтқан түйе емес, құстың тұлғасын бейнелепті және арбаның бейнесін жасапты. Жаңадан көргенін, жаңа нәрсені тез танығыш Мысықтың зеректігі Шоқанға сондай ұнады. Мына жасаған мүсіндері әлі босаңдау екен. Қолына ұстап көрді де:

  • Сен мүсіндерді күн көзіне қой, қазір алуға әлі жас екен. Мен саған ертең келем, - деп Шоқан үйден Мысыққа деп алып шыққан қант, бауырсақтарын берді.



















Венн диаграммасы

Шоқан Ұқсастығы Мысық

Алғыр Достыққа адал Талантты

Талантты Мейірімді Қарапайым

Тәрбиелі Қарапайым Мейірімді

Ұқыпты Еңбекқор Ақкөңіл

Пайымды Зерек Ақылды

Зерек Талантты Еңбекқор

Терең ойлы Ақылды Зерек

Адал дос Уәдесінде тұрады Жомарт

Мейірімді

Сөзіне берік

Данышпан


----------------------------------------------------------------------------------------------------



Венн диаграммасы

Шоқан Ұқсастығы Мысық

Алғыр Достыққа адал Талантты

Талантты Мейірімді Қарапайым

Тәрбиелі Қарапайым Мейірімді

Ұқыпты Еңбекқор Ақкөңіл

Пайымды Зерек Ақылды

Зерек Талантты Еңбекқор

Терең ойлы Ақылды Зерек

Адал дос Уәдесінде тұрады Жомарт

Мейірімді

Сөзіне берік

Данышпан














«Нұрға бөлену»

Ыңғайланып отырыңыздар, денеңізді түзу ұстаңыздар. Аяқ- қолыңызды айқастырмаңыз, қолыңызды тізеге немесе үстелге қойюға болады. Көзіңізді жұмуларыңызды өтінемін ( баяу әуен ырғағымен) елестетіп көріңіз: Күн нұры сіздің терезеңізден өтіп, кедеңізге қарай бойлап барады. Кеудеңіздің орта тұсында гүл түйнегі орналасқан. Гүлдің түйнегі нұрдан баяу ашылып келеді. Балғын таза, әсем гүл сіздің әр ойыңызды, әр сезіміңізді, эмоцияңызды тілек қалауыңызды шайып, жүрегіңіздің қауызын ашты. Нұр сәулесі сіздің бойыңызға ақырын тарай бастағанын елестетіңіз. Ол біртіндеп күшейе түсуде. Ойша осы нұрды қолыңызға бағыттаңыз. Сіздің қолыңыз нұрға бөлініп, сәуле шашуда. Қолыңыз тек жақсы, тек ізгі істерді істейді баршаға көмектеседі. Нұр аяғыңызға тарады. Аяғыңыз нұр сәулесін шашуда. Ол сізді тек жақсылық жасау үшін тек жақсы жерлерге апарады. Олар нұр мен махаббат құралына айналды. Одан әрі нұр сіздің аузыңызға, тіліңізге тарады. Тіліңіз тек шындықты тек жақсы, ізгі сөздер ғана айтады. Нұрды құлағыңызға бағыттаңыз, құлағыңыз жақсы сөз бен әсем әуенді ғана естиді. Нұр көзімізге де жетті. Көзіміз тек жақсыға қарап, бәріне жақсылықты ғана көреді. Сіздің басыңыз түгелдей нұрға бөленіп, басыңызға тек ізгі, сәулелі ой келді.

Нұр бірте- бірте қарқынды және ажарлана бастайды, сіздің денеңізден шығып жан – жағыңызға сәуле шашады. Осы нұрды туысқандарыңызға, мұғалімдеріңізге, достарыңызға, таныстарыңызға бағыттаңыз.Нұрды уақытша түсініспей, ренжісіп жүрген адамдарға да бағыттаңыз. Олардың да жүрегі нұрға толсын.


Осы Нұр бүкіл әлемге: барлық адамдарға, жан-

жануарларға өсімдіктерге, тірі жанға таралсын. Ғаламның барлық түкпір- түкпіріне нұр

бағыттаңыз.

Ойша айтыңыз: «Мен Нұрлымын, Нұр менің ішімде Мен -Нұрмын »

Осындай Нұр, махаббат және Тыныштық күйінде отыра тұрыңыз. Енді осы Нұрды жүрегіңізге орналастырыңыз. Нұрға толы бүкіл әлем сіздің жүрегіңізде. Оны осындай әсем қалыпта сақтаңыз.


Ойша нұрға бөленгеннен кейін жаймен көзіңізді ашуға болады. Рахмет!


















Топқа бөлу

І- топ «Ақылды»

ІІ- топ «Жомарт»

ІІІ-топ «Мейірімді»























Мақал – мәтел (үш тілде айту )


  • Татулық – табылмас байлық.

Дружба- богатство бесценное.

Friendship is priceless wealth


  • Досы жоқ адам-Тұссыз тағам.

Жить без друзей, что есть пищу без соли.

Living without friends is like eating food without salt


  • Дос басыңа іс түскенде әрқашан қасыңнан табылады.

Друг познается в беде.

A friend in need is a friend indeed

Мақал – мәтел (үш тілде айту )


  • Татулық – табылмас байлық.

Дружба- богатство бесценное.

Friendship is priceless wealth


  • Досы жоқ адам-Тұссыз тағам.

Жить без друзей, что есть пищу без соли.

Living without friends is like eating food without salt


  • Дос басыңа іс түскенде әрқашан қасыңнан табылады.

Друг познается в беде.

A friend in need is a friend indeed



Мақал – мәтел (үш тілде айту )


  • Татулық – табылмас байлық.

Дружба- богатство бесценное.

Friendship is priceless wealth


  • Досы жоқ адам-Тұссыз тағам.

Жить без друзей, что есть пищу без соли.

Living without friends is like eating food without salt


  • Дос басыңа іс түскенде әрқашан қасыңнан табылады.

Друг познается в беде.

A friend in need is a friend indeed






Ой шақыру (бір –біріне сұрақтар қою)


  • Шоқан әкесінен неге бөлініп кетті?

  • «Әкесінің жалғыз қайда барасың?»

деген сұрағына Шоқан қалай жауап берді?

  • Мүсінші бала қандай мүсіндер жасап қойған?

  • Сен Шоқанның орнында болсаң не істер едің?

  • Мысық қандай бала?

  • Мысық адал дос бола ала ма?

  • Олар достықтың қадірін бағалай біле ме?

  • Сен достықты бағалай білесің бе?

  • Уәде берген соң оны орындау міндетті ме?



9. Ой шақыру (Мәтін бойынша бір- біріне сұрақтар қою)

  • Шоқан әкесінен неге бөлініп кетті?

  • Ол досы Мысыққа барғысы келді.


  • «Әкесінің жалғыз қайда барасың?»

деген сұрағына Шоқан қалай жауап берді?

  • Кеше досына уәде берген сол уәдесін орындауға бара жатқанын айтты.


  • Мүсінші бала қандай мүсіндер жасап қойған?

  • Мүсінші бала құстың бейнесі мен арбаның бейнесін жасапты.


  • Сен Шоқанның орнында болсаң не істер едің?

  • Мен бала Шоқанның орнында болсам осындай досым барына мақтанар едім.


  • Мысық қандай бала?

  • Мысық өте талантты, еңбекқор бала.


  • Мысық адал дос бола ала ма?

  • Иә, ол өте адал дос.


  • Олар достықтың қадірін бағалай біле ме?

  • Иә, олар достықтың қадірін өте жақсы біледі сол үшін де ол екеуі жақсы дос.


  • Сен достықты бағалай білесің бе?

  • Достықты бағалай білемін.Өмірде шын, нағыз дос таба білу керек.


  • Уәде берген соң оны орындау міндетті ме?

  • Менің ойымша уәде берген соң орындаған өте дұрыс. Уәдеңде тұрмасаң саған ешкімде сенбейтін болады.









Бағалау парақшасы (өзіме)

Үй тапсырмасы

Жаңа сөздер

Мәтінді оқу, рөлге бөліп оқу

Ой шақыру (сұрақтарға жауап беру)

Венн диаграммасы

Эссе









30-25 «5» Өте жақсы

25-20 «4» Жақсы

20-15«3» Нашар

15-10 « 2» Өте нашар



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------









Бағалау парақшасы

Үй тапсырмасы

Жаңа сөздер

Мәтінді оқу, рөлге бөліп оқу

Ой шақыру (сұрақтарға жауап беру)

Венн диаграммасы

Эссе









30-25 «5» Өте жақсы

25-20 «4» Жақсы

20-15«3» Нашар

15-10 « 2» Өте нашар









Бағалау парақшасы

Үй тапсырмасы

Жаңа сөздер

Мәтінді оқу, рөлге бөліп оқу

Ой шақыру (сұрақтарға жауап беру)

Венн диаграммасы

Эссе







_____________________________________________________________________________________



Бағалау парақшасы

Үй тапсырмасы

Жаңа сөздер

Мәтінді оқу, рөлге бөліп оқу

Ой шақыру (сұрақтарға жауап беру)

Венн диаграммасы

Эссе







_____________________________________________________________________________________

Бағалау парақшасы

Үй тапсырмасы

Жаңа сөздер

Мәтінді оқу, рөлге бөліп оқу

Ой шақыру (сұрақтарға жауап беру)

Венн диаграммасы

Эссе







____________________________________________________________________________________



Бағалау парақшасы

Үй тапсырмасы

Жаңа сөздер

Мәтінді оқу, рөлге бөліп оқу

Ой шақыру (сұрақтарға жауап беру)

Венн диаграммасы

Эссе



















1. Гимн

2. Тыныштық сәті

3. Топқа бөлу

4. Табыс парақшасын тарату

5.Бір- біріне жылы сөз айту

6.Үй тапсырмасы «Сенім» диалогін жұптасып айту

7. Мақал – мәтел (үш тілде айту)

8. Жаңа сөздермен жұмыс

  • Хормен айту

  • Сөздерден сөйлем құрау

  • Дәптерге жазу

9. Мәтінмен жұмыс

  • Үш сөйлемнен оқу

  • Мәтіннен жаңа сөздерді табу

  • Рөлге бөліп оқу

10. Ой шақыру (Мәтін бойынша бір- біріне сұрақтар қою)

  • Шоқан әкесінен неге бөлініп кетті?

  • Ол досы Мысыққа барғысы келді.


  • «Әкесінің жалғыз қайда барасың?»

деген сұрағына Шоқан қалай жауап берді?

  • Кеше досына уәде берген сол уәдесін орындауға бара жатқанын айтты.


  • Мүсінші бала қандай мүсіндер жасап қойған?

  • Мүсінші бала құстың бейнесі мен арбаның бейнесін жасапты.


  • Сен Шоқанның орнында болсаң не істер едің?

  • Мен бала Шоқанның орнында болсам осындай досым барына мақтанар едім.





  • Мысық қандай бала?

  • Мысық өте талантты, еңбекқор бала.


  • Мысық адал дос бола ала ма?

  • Иә, ол өте адал дос.


  • Олар достықтың қадірін бағалай біле ме?

  • Иә, олар достықтың қадірін өте жақсы біледі сол үшін де ол екеуі жақсы дос.


  • Сен достықты бағалай білесің бе?

  • Достықты бағалай білемін.Өмірде шын, нағыз дос таба білу керек.



  • Уәде берген соң оны орындау міндетті ме?

  • Менің ойымша уәде берген соң орындаған өте дұрыс. Уәдеңде тұрмасаң саған ешкімде сенбейтін болады.


11. Венн диаграммасы(Тақтадағы плакатқа жазу)


12.Видео көрсету.


13. Эссе жазу(5 сөйлем)


14. Үйге тапсырма: Мүсінші Мысыққа ұқсас «Достық» тақырыбында өз басыңнан өткен оқиғамен байланысырып әңгіме құрау.



15. Бағалау: Табыс парақшасы арқылы бағалау

16. Рефлексия (еттартқыш, себет, чемодан)

17. «Достар әні» хормен орындау

17. Рақмет










































Ш

о

қ

а

н

М

ы

с

ыұ

қ













І- топ

«Ақылды»



ІІ- топ

«Жомарт»



ІІІ-топ

«Мейірімді»











Венн



диаграммасы

Шоқан





Мысық






Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Всем учителям

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 6 класс

Скачать
" Мүсінші Мысық"

Автор: Изембаева Гульзира Турдахыновна

Дата: 28.03.2017

Номер свидетельства: 404366
