kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Мен не үйрендім?

Нажмите, чтобы узнать подробности

Ұйымдастыру кезеңі.

«Шаттақ шеңбері» тренингі. Оқушылар шеңберге тұрып бір-біріне тілек тілейді. Оқушыларды сабақтың мақсатымен таныстырып өтіп, топқа бөлу. Бағалау парағын таныстырып өту.

 Үй тапсырмасын тексеру «Попкорм» әдісі арқылы сөздік тексеру.

  1. «Тамақ» сөзіне кластер құру
  2. Жазылым. Берілген мәтін бойынша көп нүктенің орнына тиісті жалғауды жалғау.

Ас адам.(-ға, -ге) күш береді. Жақсы ас ішкен адам.(-ның, -нің) көңіл-күйі жақсы болады. Сол себепті жейтін ас.(-тің,-тың) жеңіл әрі пайдалы болуына көңіл бөле.(-мін, -мын). Таңғы асқа ботқа түрлерін жей.(-мын, -мін). Түскі ас.(-та, -те) салат жеймін. Сұйық тағам жей.(-мін,-мын)

Сергіту сәті:   Оң қолымда бес саусақ

                         Сол қолымда бес саусақ.

                         Қосып едік екеуін,

                         Болып шықты он саусақ.

  1. «Кубизм» әдісі
  2. «Сиқырлы сандық» сандық ішінен сөздерді алап аударып, сөз тіркесін құрау.

Бекіту кезеңі: Кері байланыс. Желкенді сабақ ұнаса-жасыл түске, қиыншылықтар туса – қызыл түске бояймыз.

Бағалау: бағалау парағы

Аты -жөні

Үй тапсырмасы

Кластер

Жазылым

Кубизм

Сиқырлы сандық

Жиынтық баға

Үй тапсырмасы: «Тамақ сөзіне сөзжұмбақ құрастыру

Ұйымдастыру кезеңі.

«Шаттақ шеңбері» тренингі. Оқушылар шеңберге тұрып бір-біріне тілек тілейді. Оқушыларды сабақтың мақсатымен таныстырып өтіп, топқа бөлу. Бағалау парағын таныстырып өту.

 Үй тапсырмасын тексеру «Попкорм» әдісі арқылы сөздік тексеру.

  1. «Тамақ» сөзіне кластер құру
  2. Жазылым. Берілген мәтін бойынша көп нүктенің орнына тиісті жалғауды жалғау.

Ас адам.(-ға, -ге) күш береді. Жақсы ас ішкен адам.(-ның, -нің) көңіл-күйі жақсы болады. Сол себепті жейтін ас.(-тің,-тың) жеңіл әрі пайдалы болуына көңіл бөле.(-мін, -мын). Таңғы асқа ботқа түрлерін жей.(-мын, -мін). Түскі ас.(-та, -те) салат жеймін. Сұйық тағам жей.(-мін,-мын)

Сергіту сәті:   Оң қолымда бес саусақ

                         Сол қолымда бес саусақ.

                         Қосып едік екеуін,

                         Болып шықты он саусақ.

  1. «Кубизм» әдісі
  2. «Сиқырлы сандық» сандық ішінен сөздерді алап аударып, сөз тіркесін құрау.

Бекіту кезеңі: Кері байланыс. Желкенді сабақ ұнаса-жасыл түске, қиыншылықтар туса – қызыл түске бояймыз.

Бағалау: бағалау парағы

Аты -жөні

Үй тапсырмасы

Кластер

Жазылым

Кубизм

Сиқырлы сандық

Жиынтық баға

Үй тапсырмасы: «Тамақ сөзіне сөзжұмбақ құрастыру

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Мен не үйрендім?»

Сабақтың тақырыбы: Мен не үйрендім?

Сабақтың мақсаты: Білімділік: Әртүрлі тілдік тапсырмалар арқылы модуль бойынша алған білімдерін бекіту.

Дамытушылық: Түрлі тапсырмалар орындата отырып ойлауға, ізденуге жетелеу.

Тәрбиелік: Тілдік коммуникация барысында ас атаулыны қадірлеуге тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: ойын сабақ

Сабақта қолданылатын материалдар: интерактивті тақта, слайдтар, тақырыпқа қатысты суреттер,кеспе қағаздар.

Оқыту әдістері: түсіндіру, сипаттау, сұрақ-жауап, «Шаттық шеңбері» тренингі, топтық жұмыс, сергіту жаттығуы, кластер, кубизм стратегиясы.

Сабақтың барысы:

Ұйымдастыру кезеңі.

«Шаттақ шеңбері» тренингі. Оқушылар шеңберге тұрып бір-біріне тілек тілейді. Оқушыларды сабақтың мақсатымен таныстырып өтіп, топқа бөлу. Бағалау парағын таныстырып өту.

Үй тапсырмасын тексеру «Попкорм» әдісі арқылы сөздік тексеру.


  1. «Тамақ» сөзіне кластер құру

  2. Жазылым. Берілген мәтін бойынша көп нүктенің орнына тиісті жалғауды жалғау.

Ас адам...(-ға, -ге) күш береді. Жақсы ас ішкен адам...(-ның, -нің) көңіл-күйі жақсы болады. Сол себепті жейтін ас...(-тің,-тың) жеңіл әрі пайдалы болуына көңіл бөле...(-мін, -мын). Таңғы асқа ботқа түрлерін жей...(-мын, -мін). Түскі ас...(-та, -те) салат жеймін. Сұйық тағам жей...(-мін,-мын)



Сергіту сәті: Оң қолымда бес саусақ

Сол қолымда бес саусақ.

Қосып едік екеуін,

Болып шықты он саусақ.

  1. «Кубизм» әдісі

  2. «Сиқырлы сандық» сандық ішінен сөздерді алап аударып, сөз тіркесін құрау.

Бекіту кезеңі: Кері байланыс . Желкенді сабақ ұнаса-жасыл түске, қиыншылықтар туса – қызыл түске бояймыз.





Бағалау: бағалау парағы

Аты -жөні

Үй тапсырмасы

Кластер


Жазылым


Кубизм

Сиқырлы сандық

Жиынтық баға
























Үй тапсырмасы: «Тамақ сөзіне сөзжұмбақ құрастыру












































Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Всем учителям

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 5 класс

Скачать
Мен не үйрендім?

Автор: Тауманова Самал Каиргазиевна

Дата: 18.10.2016

Номер свидетельства: 350188
