1.Амандасу – Коучинг мұғалімдердің бір-бірімен амандасуынан басталды;
Күні | 23.08.2018ж |
Тақырыбы | Орта мерзімді сабақ жоспарын жасаудың тиімділігі |
Мақсаты | 7 модульді байланыстыра отырып, оқыту үдерісін жоспарлауды, орта мерзімді сабақ топтамасын жасаудың тиімді жолдарын көрсету |
Күтілетін нәтиже | Мұғалімдер оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдерді өз тәжірибесіне қалай ықпалдастыру керектігін түсінеді |
Түйінді идеялар: | Коучингтер арқылы орта мерзімді сабақ жоспарын жасаудың тиімділігін.алдыңғы қатарлы тәжірибелерді үйренеді. |
Сабақта қолданылатын материалдар | Үлестірмелі материалдар, А3 қағазы, стикер, АКТ |
Оқыту әдістері | Топтық жұмыс Жеке жұмысы Бірін-бірін бағалау Кері байланыс |
Уақыты | Коучтың іс-әрекеті | Мұғалімнің іс-әрекеті |
1 мин | «Амандасу» арқылы психологиялық дайындық | Шеңбер болып тұрады да, көршісін құшақтап тілек айтады. |
2мин | Топқа бөлу. «Лидер-Басшы» сайлау арқылы арқылы топқа бөлу. | «Лидер-Басшы» сайлау арқылы топқа бөлінеді. |
5 мин | «Еркін микрофон» өз ойларын білдіреді. | Сұрақ: «Сабақты жоспарлау» дегенді қалай түсінесіздер? |
| | Әркім өз ойларын ортаға салады |
10мин | Сұрақ: 1-6 сыныптарда жаратылыстану оқулығында қандай тараулар бар? Учебные программы основной школы «Преемственность содержания предметов естественно-научного цикла» көрсетіледі. | |
2 мин | Сергіту сәті : «Жаз айында туылғандар», Есімі «А» әрпінен басталатындар, «Жаратылыстану» циклінен сабақ беретін мұғалімдер, «Гуманитарлық пәндерден» сабақ беретін мұғалімдер орындарынан тұру сұралады. | Орындарынан тұрып, сергіту жасалады. |
6 мин | Мұғалімдерге қысқа мерзімді жоспарлау үлгісін көрсету. | Химия пәні бойынша бір сабақтың ҚМЖ көрсетіліп, талданады. |
10мин | | |
5 мин | Сіздің ойыңызша, оқушылар нені білуге тиіс?
Оқушылар қандай түйінді идеяларды түсінулері керек?
Оқушылар қандай мәселелерді зерттеп, талдаулары керек? | Әр топ постер қорғап, дәлелдейді. |
3 мин | «Бәрі сенің қолыңда» аңыз көреді, тыңдайды. | Ой қорытады. |
1 мин | Бағалау | Әр топ бірін-бірі бағалайды, өз ой-пікірімен бөліседі |
1мин | «Индикатор» | Коучингтен алған әсерін стикерге жазады. |
| | | |