Пәні | Күні | Сынып | Мұғалімі |
Қазақ тілі | 29.09.16 ж | 4“В” | Убайдуллаева В.Л. |
Сабақтың тақырыбы | Інім |
Мақсаты | Отбасы туралы айтуға, олар туралы әңгіме құрастыруға, олардың өздеріне тән ерекшеліктері туралы айтуға үйрету. |
Бағалау кретерилері | Атап айтады, салыстырады, дәлелдейді |
Сабақтың түрі | Жаңа сабақ |
Негізгі түсініктер мен терминдер | Етістіктер |
Ресурстар | Оқулық, жұмыс дәптері |
Пәнаралық байланыс | орыс тілі |
Сабақтың барысы |
Уақыт | Сабақ кезеңдері | Жұмыстың түрі | Мұалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау |
5 мин | Ұйымдастыру кезеңі | Жұмысқа бейімдеу | Шаттық шеңберін құрастырып, оқушыларды сабаққа ұйымдастырып алу | Шеңбер болып тұрып, бір-біріне ізгі тілектерін айту | Бас бармақ |
6 мин | Білімнің өзектілігі | Сұрақ-жауап | Ыстық орындық әдісі арқылы сұрақ-жауап өткіземін, сабақтың мақсатын, өзектілігін түсінтіремін | Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, сабақтың мақсатын, өзектілігін түсінеді | Бас бармақпен |
15 мин | Негізгі бөлім (ұғыну,түсіну) | Сөздікпен жұмыс оқылым, айтылым 1-тапсырма Оқылым, айтылым 2-тапсырма Оқылым, айтылым 3-тапсырма Тыңдалым, оқылым, аударма жұмысы | Сөздікпен жұмыс жасатамын, бір-бірін тексереді Оқытымын, ауызекі түрде Суретпен жұмыс жасатамын Кесте бойынша оқытамын Оқытамын, аударма жұмысын жасатамы | Оқушылар сөздікті оқып, қайталайды, бір-бірін тексереді Оқушылар оқиды, суретпен жұмыс жасайды Кесте бойынша оқиды, өздері үйінде кімге не үйрететіні жайлы айтады Мәтінді тыңдайды, оқиды, аударма жасайды | Смайликтер |
7 мин | Білімді бекіту Оқу материалына рефлексия | 5-тапсырма оқылым, дара диаграмманы толтырады Дәптермен жұмыс Жазба жұмыс | 5-тапсырманы көп нүктенің орнына тиісті есім сөздерді пайдаланып оқытамын, диаграмма сызылған парақшаларды таратамын №1 жұмыс дәптерлеріндегі тапсырмаларды орындау арқылы, лексикалық тақырыпты бекітемін | көп нүктенің орнына тиісті есім сөздерді пайдаланып оқиды, диаграмманы толдырады менің інім №1 жұмыс дәптерлеріндегі тапсырмаларды жазбаша түрде орындайды | Бас бармақ |
3 мин | Үй тапсырмасы | Оқылым, айтылым | 6-тапсырма орындалу жолдарын түсіндіреді. | Сұрақтарға жауап дайындап келеді | Бас бармақ |
5 мин | Рефлексия (кері байланыс) | Жазылым | Оқушыларға кері байланыс парақшаларын таратып, сұрақтарға жауап жауап жазуын қадағалайды | Оқушылар таратылған кері байланыс парақшаларында жазылған сұрақтарға жауап жазады. | |
4 мин | Мұғалімнің рефлексиясы | | | | |