|  
 Күні |  
 17.04.2018 жыл | 
  | Пән, класс, сабақтың № | Қазақ тілі, 3Г класс, №115 сабақ | 
  | Мұғалім: | Бозғали Н.Қ. | 
  | Сабақтың тақырыбы: | Сабақ кестесі | 
  | Негізгі ой | Сабақ кестесі туралы біліу | 
  | Мақсаттары: | Жаңа тақырып бойынша диалог құрастыруға үйрету, топта, жұпта жұмыс істеуге мүмкіндік жасау, оқушыларды бір-бірін бағалауға үйрету. | 
  |  Жетістіктердің критерийлері | 
  | Барлық оқушылар | Оқушылардың көбісі | Бөлек оқушылар | 
  | Топта, жұпта, өз бетімен жұмыс жасайды, негізгі ойды табады. Мәтінді оқып, негізгі ойды табады, өз ойларына сүйініп, тапсырмаларды орындайды.   | Тапсырмаларды орындағанда, жұпта және жеке жақсы жұмыс жасайды. Басқалардың жұмысын бақылап, өзге пікірлерін тыңдап, солармен сұхбаттасады. | Өз ойларын жеткізе біледі, жауаптарын толық және дұрыс береді, сұрақтар құрастыра біледі. | 
  |  
 |  Уақыты  
 |  Сабақтың кезеңдері |  Мұғалім не істейді? |  Оқушылар не істейді? |  Бағалау |  Қолданған модульдер |  Ресурстар | 
  |  Ой  шақыру 
 | 2-3 мин. | Ұйымдастыру кезеңі |  Сәлемдесу. Жағымды психологиялық көңіл-күй.  Бағалау критерийлері: ( тақырыпты білу.-2, толық айту-1, өз бетімен жұмыс жасау-1  Бағалау парақтары       |  Жұптық жұмыс | Топтық жұмыс | Мұғалімнің сұрақтарына жауап. | Белсене қатысқан үшін бонус. |   | 
 | 
 | 
 | 
 |   
 |  Бір-бірімізге күлімдеп қараймыз  (жағымды көңіл-күй ұшін)  
 |  Қалыптастырушы  (мадақтау) |  Критериалды бағалау |  Оқулықтар, постерлер | 
  |  15 мин |  Миға шабуыл |  1. Еске түсіру    - Сан есім деген не?  - Қандай сұрақтарға жауап береді?  - Реттік сан есім қанадай жұрнақтар арқылы жасалады?  - Сынып нешінші қабатта?  - Сыныпта неше терезе, неше тақта, неше үстел, неше орындық бар?  Үй тапсырмасын тексеру  Диалог |  Сұрақтарға жауап береді |  өзара тексеру |  Сын тұрғыдан ойлау   |  Бағалау парақтары,қосымша материал, презентациялар | 
  |  М  еңгеру |  20 мин |  Жаңа тақырыпты меңгеру, білімдерді қолдану |  Мұғалім жаңа тақырып бойынша жұмысты ұйымдастырады  1 Кестені толтыру – 1,2 бағандар толтырылады      | Білемін | Білгім келеді   | Білдім |   | Сабақ кестесі | 
 | 
 |   -Сабақ кестесі деген не?  - Сабақ кестесі не үшін керек?  - Бүгін неше сабақ болады?  - Кеше неше сабақ болды?  - Ертең неше сабақ болады?  - Қай күні дене шынықтыру сабағы болады?  - Аптасына неше рет математика сабағы болады?  2. жұпта жұмыс – екінші сұрақты талдау – білгім келеді  Оқушылардың жауаптары  3. Топтық жұмыс: (ресурспен жұмыс)  «Бірге ойланайық» топтық жұмыс    -Постерге «Сабақ кестесін» құрастыру.  4.Постерлерді қорғау(бағалау)  Оқушылар бағалайды.  5. Көп нүктенің тиісті әріптерді қою:  Саба..., ...аза... т...л..., бейнелеу ...нер..., е...бекке баулу, кезекш..., дене шыны...тыру, орыс т...л....  6. Нені білдім?  Кестені толтыру. |  Оқушылар топта, жұпта жаңа тақырыпты талдайды, кестені толтырады. |  өзара бағалау |  
  Сын тұрғыдан ойлау технологиясы  
  
  
 |  Кесте, оқулық | 
  |  Рефлексия |  5  мин |  Сабақты талдау, үйге тсырма. |  1)Рикошетпен сұрау.  - Қандай тақырыпты өттік?  - Дүйсенбідегі сабақ кестесін кім айтады?  - Қай күндері 5 сабақ болады?  -    2) Тақырып түсінікті болды ма? (смайликтер т.б.)  3)Мұғалім жеке, жүптық, топтық жұмыстарды бағалайды.  3)Үйге тапсырма: сабақ кестесі, сөздер,ережелер |  Оқушылар сұрақтарға жауап береді, бір-бірін бағалайды, үй тапсырмаларын күнделікке жазады. |  Критериальное оценивание |  Сын тұрғыдан ойлау. |   смайликтер | 
  |  Сабақты талдау | 
  |  Сәтті өткені? |  
  
 | 
  |  Сәтсіз өткені? |  
  
 | 
  |  Нені жақсартуға болады? |  
  
 |