kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

"Оң қолымда бес саусақ" сабақ жоспары

Нажмите, чтобы узнать подробности

0.1.3.1. Лексикалық тақыоыптар бойынша жиі қайталанатын сөздердің мағынасын түсіну.

0.1.4.1.Қарапайым сұрақтарға ым-ишара (мысалы, затқа немесе суретке нұсқау) сөздер және қысқа фразамен жауап қайтару.

0.2.1.1. Лексикалық тақырыптар бойынша  сөйлеу барысында  жаңа сөздерді қолдану.

0.3.1.1. Ақпаратты сурет, иллюстрациялардан табу және сәйкестендіру

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«"Оң қолымда бес саусақ" сабақ жоспары»

Пәні: Қазақ тілі

Сабақ: 3

Бөлім: 7

Қысқа мерзімді сабақ жоспары

Тақырыбы: Мен тамақ ішем.

23.04.19

19.04.19

Мұғғалімнің аты-жөні: Серікова Н.Ә.

0 б.

0 г.

Қатысқандар:

Қатыспағандар:

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары

0.1.3.1. Лексикалық тақыоыптар бойынша жиі қайталанатын сөздердің мағынасын түсіну.

0.1.4.1.Қарапайым сұрақтарға ым-ишара (мысалы, затқа немесе суретке нұсқау) сөздер және қысқа фразамен жауап қайтару.

0.2.1.1. Лексикалық тақырыптар бойынша сөйлеу барысында жаңа сөздерді қолдану.

0.3.1.1. Ақпаратты сурет, иллюстрациялардан табу және сәйкестендіру.

Сабақ мақсаты:

Барлық оқушылар: Педагогтың көмегімен қандай тамақ ішетін айта алады. Қарапайым сұрақтарға ым-ишара сөдер және қысқа фразамен жауап қайтара алады.

Оқушылардың басым бөлігі : Тақырыпқа қатысты сөйлеу үлгісін түсінеді, сол үлгі бойынша сөйлесе алады.

Кейбір оқушылар орындай алады: Ақпаратты сурет, иллюстрациялардан таба алады және сәйкестендіре алады.

Тілдік мақсат:

Оқушылар орындай алады: Оң қол, сол қол ұғымдарын түсініп айыра алады.

Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: оң қол, сол қол, алма, алмұрт, доп.

Бағалау кретерийлері:

Дене мүшелері атауларын айта алады.

Оларды екі тілде айта алады.

Жаңа сөздерді өмірде қолдана алады.

Сабақтың барысы.

Сабақтың кезеңдері:

Жоспарланған жұмыс:

Ресурстар:

Сабақтың басы:

(5 минут)

Психологиялық ахуал туғызу. "Ақырын, жылдам" ойын әдісіШарты: балалар өлең сөздерін еске түсіріп, мағынасына орай жаттығуларды ақырын, кейін жылдам орындау керек. 

Орныңнан тұршы,

 Бетіңді жушы, 

Шашыңды тарашы,

Айнаға қарашы,

Аяғыңды басшы, 

Бойыңды жазшы,

Айналаға қарашы,

Орныңа отыршы.


Сабақтың ортасы:







Модуль: Оқушылардың физиологиялық қабілеттірін ескере отырып оқыту.




Әліппе – дәптермен жұмыс.

1-тапсырма. «Бес саусақ» жаттығу әдісіШарты: Осы 4 жол өлеңнен не түсінгендеріңізді айтыңыздар.Оң қолымда бес саусақ,Сол қолымда бес саусақ. Беске бесті қосқандаТең болады он саусақ.Демек, оң – правый, сол – левый, саусақ – палец, оң қол – правая рука, сол қол – левая рука. Осы сөздер мен сөз тіркестері қайталау әдісімен бірнеше рет қайталанады.


2-тапсырма. «Ойлан, тап» әдісі. Шарты: Отбасы мүшелерін суреттегі алақанның бес саусағына жабыстырыңыз. Отбасы мүшелерін атай отырып, неліктен сол саусаққа орналастырғандығыңызды түсіндіріңіз. Бірінші саусақ - атамЕкінші саусақ - әжемҮшінші саусақ - әкемТөртінші саусақ - анамБесінші саусақ – мен. Суретте қай қол салынған? (Сол қол)


3-тапсырма "Алақанды бастыру" әдісіШарты: Балалар өз алақандарыңызды қағаз бетіне қойып, қарындашпен үстінен басыңыздар. Әр саусақтың үстіне сандарды жазып шығыңыздар. 


4-тапсырма: «Көбелек жасау»

Жұмыс дәптерінде берілген үлгі бойынша көбелек жасау.



Жұмыс дәптері.

Тақта, бор.















А4 форматты қағаздар.





Сабақтың соңы:

(10 минут)

(7 минут)

Рефлексия: «Алмалар»

  • Алманың суреті үлестіріледі.

  • Сабақтан алған әсерлеріне сійкес түстермен алмаларды бояп, қағазға жапсырады..

  • Қызыл-өте қиын, сары-қиын емес, жасыл-оңай.

Үлестірмелі стикерлер.

А3 форматты қағаз.

Бағалау:

(3 миунт)

«Көңілді смайликтер»

Оқушылар сабақтан алған әсерлерін мимика арқылы смайлик түрінде көрсетеді.


Қосымша ақпарат.

Рефлексия

1.Сабақтың оқу мақсаттары қолжетімді болды ма?

2. Бүгін оқушылар не үйренді?

3. Оқыту ортасы қандай болды?

4. Менің бөліп оқытқаным өз мәнінде жүзеге сты ма?

5. Мен өз уақытымды тиімді пайдалана алдым ба?

6. Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен?


Қорытынды бағалау:

Ең жақсы өткен екі нәрсе не?



Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еде?



















































































Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Прочее

Категория: Уроки

Целевая аудитория: Дошкольникам

Скачать
"Оң қолымда бес саусақ" сабақ жоспары

Автор: Серікова Нұржауған Әбілсейтқызы

Дата: 30.10.2019

Номер свидетельства: 524956
