САБАҚ:Академик стипендиясы | Мектеп: №48 ЖОББМ |
Күні: 29. 11.2016жыл. | Мұғалімнің есімі: Баймоллаева Ү.С. |
СЫНЫП: 9 «Б» | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: |
Сабақ негізделген оқу Мақсаты (мақсаттары) | Т6.5.1 Әртүрлі жағдайларға байланысты сөйлеу түрлерін түсінеді. А2.5.1 Жоспар немесе дайындаған жазбасын қолдана отырып әңгімені, оқиғаны мазмұндайды. О3.5.1 Оқылған мәтіндердегі маңызды сәттерге түсінік бере отырып, өз көзқарасын білдіреді. Ж4.5.1 Грамматикалық норма мен синтаксисті ескере отырып, сөйлемдер құрастырады. Етістік түрлерін қолданады. |
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар: |
Сұрақтарға жауап бере алады. Диалог құруға қатысады. |
Оқушылардың басым бөлігі: |
Тақырып бойынша пікірталасқа түсе алады |
Кейбір оқушылар: |
Шығармашылық тапсырмаларды орындай алады |
Тілдік мақсат | Оқушылар: |
Негізгі сөздер мен тіркестер: |
ғылым, ғалым, ерекше қабілет, талмай іздену, зерттеу жүргізу |
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: |
Талқылауға арналған тармақтар: |
Сіз неліктен екенін ..... айта аласыз ба? |
|
Жазылым бойынша ұсыныстар: |
Грамматикалық нормаларды ескере отырып, сөйлемдер құрастырады |
Алдыңғы оқу Сәлемдесу |
Жоспарланған Уақыт 45 минут | Жоспарланған жаттығулар(төменде жоспарланған тақырыптармен қатар ескертпелерді жазыңыз) | Ресурстар |
Басталуы 5 мин | Ұйымдастыру кезеңі Топқа түстерге сай бөлу. Психологиялық жақсы ахуал туғызу | |
35 минут | Жаңа сөздермен сөз тіркестерін, сөйлемдер құрастыру. 2-тапсырма Санмен белгілеп, екі бағандағы сөздерді мағыналарына қарай сәйкестендіру «Ойкөкпар» топтық ойыны. Ғалым деген кім?; Ғылым деген не? Мәтінмен жұмыс оқу, аудару, сұрақтарға жауап беру Грамматикалық тапсырма Сөзжұмбақ шешу Кесте бойынша «Одағай» тақырыбын меңгерту Кесте толтыру. «Сергіту сәті» 7-тапсырма Берілген одағайларды қатыстырып сөйлемдер құрастыру 11-тапсырма Мәтінге сәйкес кесте толтыру | жаңа сөздер оқулық сөзжұмбақ оқулық |
Аяқталуы 5мин | Сабақты бекіту «Зуылдақ» әдісі Үйге тапсырма: 12-тапсырма( таныстырылым жасау) Бағалау. | |
Жоспар | Ұстаздан шәкірт озар | |
Қосымша ақпарат |
Саралау-Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? | Бағалау-Оқушылардың үйренгенін қалай жоспарлайсыз? | Пән аралық байланыс Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ мен байланыс Құндылықтардағы байланыс |
| шапалақ | |
Рефлексия Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды?Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? | Төменгі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. |
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болады (Оқытуда да, оқуда да ескеріңіз )? Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады (Оқытуда да, оқуда да ескеріңіз )? Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеме оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетінін не білдім? |