| Пәні:Математика Сынып: 1«Б» | Мектеп: «№27 Өмірзақ орта мектебі»КММ | |
| Мұғалімнің аты: Бердимуратова К | ||
| Қатысқандар саны: 19 Қатыспағандар саны: | ||
| Сабақтың тақырыбы: | «Теңдік және теңсіздік» Белгісізі бар теңдік | |
| Осы сабақ арқылы жүзеге асатын мақсаттары: | 1.2.2.1 теңдікті, теңсіздікті, теңдеуді білу; дұрыс және бұрыс теңдікті ажырату 1.5.2.2 «+», «-», «≠», «=», «>», «<» белгілерін/ цифрларды /белгісіз санның символын қолдану | |
| Сабақ мақсаттары: | Барлық оқушылар орындай алады:қосу және азайту амалдарының негізінде теңдеуді таңдап алу әдісімен шешеді; | |
| Көптеген оқушылардыңорындай алады:“+”, “-”, “≠”, “=”, “>”, “<” таңбаларын, цифрларды, белгісіз санның белгісін (□) қолданады. | ||
| Кейбір оқушылар орындай алады:Таңбаларды қолданып, тура және тура емес теңдік құрастырады. | ||
| Бағалау критерийлері: | -Теңдік,теңсіздік және теңдеуді ажыратады. -Тура және тура емес теңдіктерді анықтайды. -Теңсіздікті ажыратады және тиісті ұғыммен сәйкестендіреді. | |
| Тілдік мақсат: | Белгісіз сан | |
| Түйінді сөздер мен сөз тіркестері: Тірек сөздердің айтылуын, есте сақтау және сандарды салыстыру дағдыларын қалыптастыру; | ||
| Талқылауға арналған сұрақтар: 1.Не себепті.деп ойлайсыз? 3. 1 айда неше күн бар? | ||
| Ишара | Жасыл-түсіндім; қызыл-сыныптасымның көмегімен түсіндім; | |
| Алдынғы оқу | «Теңдік және теңсіздік» Тура және тура емес теңдіктер | |
| ЖоСПАР | ||
| Жоспарланған уақыт есебі | Жоспарланған жаттығу түрлері: | Ресурстар: |
| Сабақтың басы: | «Шаттық шеңбері» Шеңберде тұрған оқушылар бір – бірімен «Сәлем!» деп амандасады.
1 тапсырма: ТЖ Ғарышкерлердің таңғы асы «Ұшатын» кішкентай шарлардың қайсысы қай сықпадан шықты? Өрнекке белгісіздің дұрыс мәнін қой. | Шаттық шеңбері Сары, қызыл, жасыл житондар |
| Сабақтың ортасы: Сабақтың соңы |
1.Кішкентай шарлардың қай сықпадан шыққанын табады. 2. Өрнектегі белгісіз санды табады.
2 тапсырма:ЖЖ Дескриптор: Кері байланыс: «житондар» «Сергіту сәті» 3 тапсырма:ЖЖ Орындап көр Дескриптор: Кері байланыс: «житондар» Дәптермен жұмыс | Оқулықпен жұмыс. Оқулық, дәптерлер. іс-қимылмен көрсетеді. Дәптер |
| Кері байланыс: «Бағдаршам» арқылы сабақ түсінгенін, не түсінбегенін білдіру. | ||
| Қосымша мәліметтер | ||
| Саралау-оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Жұлдызша арқылы бағалаймын. | Пәнаралық байланыс Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы АКТ |
| Рефлексия | Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз.
|
Кері байланыс: «житондар»
