kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

"Мен "бес" алдым!" қысқа мерзімді сабақ жоспары

Нажмите, чтобы узнать подробности

4 сыныпта өткен  қазақ тілі пәнінен қысқа мерзімді сабақ жоспары.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«"Мен "бес" алдым!" қысқа мерзімді сабақ жоспары»

Сабақ жоспары

Сабақ: Мен «бес» алдым!

Мектеп: «Қаныш Сатпаев атындағы орта мектеп»КММ

Күні:

Мұғалімнің есімі: Акмолдаева Г.Т.

Сынып: 4

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)

  • Күнделікке қойылатын баға туралы түсінеді.

Сабақ мақсаттары:




  • Барлық оқушылар: Күнделікке қойылатын бағаларды айта алады.


Оқушылардың басым бөлігі: Күнделікке кім баға қоятынын біледі.


Кейбір оқушылар: Берілген мәліметтерді тұжырымдай алады.

Тілдік мақсат

Оқушылар:

Негізгі сөздер мен тіркестер: апта күндерінің, айлардың атаулары

Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:

Талқылауға арналған тармақтар: сұрақтарға жауап беру арқылы

Сіз неліктен...екенін айта аласыз ба?

Жазылым бойынша ұсыныстар: Ата- ана қолы, мұғалім қолы, баға

Алдыңғы оқу

жаттығу

Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз)

Ресурстар


Мұғалім әрекеті

Оқушының әрекеті


Басталуы

5- минут

1.Сәлемдесу.

Оқушылармен амандасып, түгендеу. Кезекшімен сұхбат жүргізу.

2. «Шаттық шеңбері»

Оқушыларды шеңберге тұрғызып «Тілек айту» тренингін жүргізу.

3. «Суреттер»

Көбелек суреттерін пайдаланып оқушыларды 3 топқа бөлемін.

Оқушылар амандасады.




Оқушылар шеңберге тұрып, бір біріне жақсы тілектер айтады.



Оқушылар түрлі түсті көбелек суреттері арқылы топтарға бөлінеді.

Көбелектердің суреттері


Ортасы

1-тапсырма. Берілген сөздерді аударып, олар арқылы 4-5 сөйлем құрастырып жаз.

Ата-ана-

Қол қояды-

Сабақ кестесі-

Менің бағаларым-

Торкөз-

Жолды-

Жазушылар-

Ақындар-

Ғалымдар-

Бағалау критерийі:

1.Берілген сөздерді аудара алады.

2. Сөздерді қатыстырып сөйлем құрай алады.



2-тапсырма. Берілген сұрақтарға жазбаша жауап бер.

1.Сенің күндешігің бар ма?

2.Сен оған не жазасың?

3.Күнделігіңе кімдер бағаны қояды?

4.Кімдер күнделікке қол қояды?

5.Күнделік не үшін керек?

6.Сен күнделігіңді қалай ұстайсың?

Бағалау критерийі:

1.Сұрақтардың мағынасын түсінеді.

2. Берілген сұрақтарға жауап жаза алады.



3-тапсырма. Көп нүктенің орнына тиісті сөзді жаз.


.............. .

.............. . ............. .



......... .









Керекті сөздер: жазамыз, бояймыз, оқимыз, сызамыз, өшіреміз, сурет саламыз.

Бағалау критерийі:

1.Көп нүктенің орнына тиісті сөздерді қоя алады..


4-тапсырма. «Күнделік», «Баға» сөздеріне сөзжұибақ құрастыр.

Бағалау критерийі:

1.Тақырыптың мазмұнын түсінеді, сөзжұмбақ құрастыра алады.


5-тапсырма. Жіктік жалғауларын дұрыс құрастырып жаз.

Мен дарынды оқушы.... .

Сен шапшаң бала.... .

Сіз мейірімді адам... .

Ол айлакер, зұлым кісі .... .

Бағалау критерийі:

1.Сөйлемді түсінеді, талдай алады.

2. Жіктік жалғауын дұрыс қолдана алады.



Берілген сөздерді аударады, сөйлем құрастырады.














Берілген сұрақтарға жазбаша жауап жазады.














Көп нүктенің орынан септік жалғауларын пайдалана отырып тиісті сөзді жазады.




















Берілген сөздерге қатысты сөзжұмбақ құрастырады.




Берілген сөйлемдерді аяқтайды.

Сөздік















Сұрақ- жауап















Суреттер























Сөзжұмбақ




Сөйлемдер

Аяқталуы


Кері байланыс:


Бағалау.

Үй тапсырмасын беру.

Берілген суретті бояу арқылы

Кеменің суреті

Қосымша ақпарат


Саралау – Сіз қосымша

көмек көрсетуді қалай

жоспарлайсыз? Сіз қабілеті

жоғары оқушыларға

тапсырманы

күрделендіруді қалай

жоспарлайсыз?

Бағалау - Оқушылардың

үйренгенін тексеруді қалай

жоспарлайсыз?

Пәнаралық байланыс

Қауіпсіздік және еңбекті

қорғау ережелері

АКT-мен байланыс

Құндылықтардағы

байланыс

Рефлексия

Сабақ / оқу

мақсаттары

шынайы ма?

Бүгін оқушылар не

білді?

Сыныптағы ахуал

қандай болды?

Мен жоспарлаған

саралау шаралары

тиімді болды ма?

Мен берілген

уақыт ішінде

үлгердім бе? Мен

өз жоспарыма

қандай түзетулер

енгіздім және неліктен?

Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.





Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Начальные классы

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 4 класс

Скачать
"Мен "бес" алдым!" қысқа мерзімді сабақ жоспары

Автор: Акмолдаева Гульназа Турлыгожаевна

Дата: 29.05.2017

Номер свидетельства: 419231
