kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Күн тәртібі

Нажмите, чтобы узнать подробности

Қысқамерзімдісабақжоспары

Сабақ: Күн тәртібі

Мектеп:А.Тихоненко атындағы ОЖББМ

Күні:24.01.2017

Мұғалім: Г.Б. Бахитжанова

Қатысқан: 2 оқушы

Қатыспағандар

Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар білуге тиісті

 Танымдық қабілеттерін дамыту, оқушылардың математикадан алған білімдерін пысықтау,ұйымшылдыққа бірлікке тәрбиелеу.

Лексикалық тақырып:

 Сандарды қосу мен азайтуды орындау.

Танымдық қабілетін дамыту:

 Гигиеналық ережелер туралы түсініктерді көбейту. Тазалық туралы түсіндіру. Тазалыққа, ұқыптылыққа үйрету.

Сабақ бойынша мұғалімнің жазбалары

Мұғалім немен айналысады

Оқушылар немен айналысады

Ұйымдастырукезеңі

а/сергітусәті

б/ сабақтың тақырыбы,   мақсаты хабарланады.

в/санамақ айту

Қызығушылықты ояту

а) Кім көп біледі?

1. Санды немен белгілейміз?

2. Аптада неше күн бар?

3. Бүгін аптаның нешінші күні?

4. Заттарды біріктіргенде кандай амал қолданамыз?

5. Заттарды бөліп алғанда қандай амал қолданамыз?

 6. Гаухарда бес алма

Данада бес алма

Барлығын қосқанда болады неше алма?

«Ой шақыру» әдісі

 ә) Кім зерек?

 13-3=

 16-6=

 15+1=

 13+10=

 16-10=

 17+2=

б/ дәптермен жұмыс

Салыстыру амалына есептер шығару

 10  8     12  15     19  19

 11  9     18  13     20  10

в/ практикалық тапсырма

6+6, 6+8, 10-5, 11-2, 7+8, 5+6, 10-6, 11-10

Ой толғаныс

а/ Оқушылар сергіту сәтін барлығы бірігіп   орындайды

Үлкенге де сіз,

Кішіге де сіз,

Баршанызға құрметпен

Бас иеміз біз. 
б/ оқушылар сабаққа бейімделеді.

в/ Бір дегенім – бірлік

     Екі дегенім – еңбек

     Үш дегенім – үміт

     Төрт дегенім – талап

     Бес дегенім – білім

     Білім жарық күнім.

 Оқушылар сұрақтарға жауап береді.

  1. цифрмен 2. Жеті күн 3. бейсенбі 4. қосу

5. азайту 6. он.

 Дидактикалық ойында оқушылар қосу азайту  амалдарын орындайды.

  Оқушылар берілген есептерге артық, кем белгілерін қояды.

Ауызша қосу, азайту амалына есептер айтып, шығарады.

 Екі таңбалы сандарды айтады.

Сабақты бағалау: Сабақты қорытындылау мақсатында сұрақтар қою, мақтау, мадақтау.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Күн тәртібі»

Қысқа мерзімді сабақ жоспары


Сабақ: Күн тәртібі

Мектеп: А.Тихоненко атындағы ОЖББМ

Күні: 24.01.2017


Мұғалім: Г.Б. Бахитжанова

Қатысқан: 2 оқушы


Қатыспағандар

Сабақтың мақсаты:


Барлық оқушылар білуге тиісті

Танымдық қабілеттерін дамыту, оқушылардың математикадан алған білімдерін пысықтау,ұйымшылдыққа бірлікке тәрбиелеу.

Лексикалық тақырып:


Сандарды қосу мен азайтуды орындау.

Танымдық қабілетін дамыту:


Гигиеналық ережелер туралы түсініктерді көбейту. Тазалық туралы түсіндіру. Тазалыққа, ұқыптылыққа үйрету.


Сабақ бойынша мұғалімнің жазбалары

 

Мұғалім немен айналысады

Оқушылар немен айналысады


Ұйымдастыру кезеңі

а/сергіту сәті





б/ сабақтың тақырыбы, мақсаты хабарланады.

               


в/ санамақ айту

 

 

 

 





Қызығушылықты ояту


а) Кім көп біледі?

1. Санды немен белгілейміз?

2. Аптада неше күн бар?

3. Бүгін аптаның нешінші күні?

4. Заттарды біріктіргенде кандай амал қолданамыз?

5. Заттарды бөліп алғанда қандай амал қолданамыз?

6. Гаухарда бес алма

Данада бес алма

Барлығын қосқанда болады неше алма?


«Ой шақыру» әдісі

 

 ә) Кім зерек?

13-3=

16-6=

15+1=

13+10=

16-10=

17+2=


б/ дәптермен жұмыс

Салыстыру амалына есептер шығару

10 8 12 15 19 19

11 9 18 13 20 10

в/ практикалық тапсырма

6+6, 6+8, 10-5, 11-2, 7+8, 5+6, 10-6, 11-10


Ой толғаныс

 


а/ Оқушылар сергіту сәтін барлығы бірігіп орындайды

Үлкенге де сіз,

Кішіге де сіз,

Баршанызға құрметпен

Бас иеміз біз. 
б/ оқушылар сабаққа бейімделеді.

 


в/ Бір дегенім – бірлік

Екі дегенім – еңбек

Үш дегенім – үміт

Төрт дегенім – талап

Бес дегенім – білім

Білім жарық күнім.







Оқушылар сұрақтарға жауап береді.

  1. цифрмен 2. Жеті күн 3. бейсенбі 4. қосу

5. азайту 6. он.














Дидактикалық ойында оқушылар қосу азайту амалдарын орындайды.







Оқушылар берілген есептерге артық, кем белгілерін қояды.





Ауызша қосу, азайту амалына есептер айтып, шығарады.



Екі таңбалы сандарды айтады.


Сабақты бағалау: Сабақты қорытындылау мақсатында сұрақтар қою, мақтау, мадақтау.




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Начальные классы

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 1 класс

Скачать
Күн тәртібі

Автор: Бахитжанова Гульназ Бауржановна

Дата: 28.01.2017

Номер свидетельства: 384861
