Сабақтың мақсаты: Дүкенге барамыз модулі бойынша оқушыларды таныстыру,оқушыларға оқу құралдарын айта білуге, пәндерді айта білуге оларды қалай қолдан алуды үйрету.Сұрақ қою/ жауап беру дағдыларын қалыптастыру.
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Просмотр содержимого документа
«Конспект урока по казахскому языку»
Сыныбы: 2 Мерзімі: 06.03.2017
Сабақтың тақырыбы: Кітап дүкенінде.
Сабақтың мақсаты: Дүкенге барамыз модулі бойынша оқушыларды таныстыру,оқушыларға оқу құралдарын айта білуге, пәндерді айта білуге оларды қалай қолдан алуды үйрету.Сұрақ қою/ жауап беру дағдыларын қалыптастыру.
Білімділік. Әңгімелеуде кітап дүкені туралы сөздерді дұрыс айтуға, дүкен түрлері онды зат атауларымен таныстыру ,берілген үлгі құрылым бойынша сұрақ қоя алу,тақырып бойынша белсенді сөздік қорды меңгерту.
Дамытушылық.Сабақ барысында меңгерген белсенді сөздік қор мен қарапайым үлгі құрылымдарды өзіне таныс өмірлік жағдаяттарды орынды қолдана алу.
Тәрбиелік: кітапты оқып, оны ұқыпты үстауға тәрбиелеу
Ендеше бүгінгі сабағымыздың тақырыбы: «Кітап дүкенінде».
Тағы қандай дүкендер болады?
Сабағымыздың мақсаты: жаңа сөздермен таңысып, оқу құралдарын дұрыс жазып, айтып, қолдана білуге үйренеміз.Сұрақтарға дұрыс жауап беруге, меңгерген сөздерді өмірлік жағдаяттарда дұрыс қолдана білуге үйренеміз.
Бүгін бізге сабаққа Алмабек көмек сұрап келіп тұр. Ол кітап дүкеніне бармақ болыпты, бірақ баспалдақ биік екен, кіреалмай тұр. Біз оған көмектесеміз бе?
Екі топқа бөлінеміз. Қызыл және сары алмалар. Топ ережесін қайталау.
Баспалдақ үш сатыдан тұрады. Әр сатыда 3 тапсырмадан. Белсенді қатысып ұпай жинаймыз, жауаптарынды бағалау парағына белгілеп отырамыз.
Сөздік:
Сатып алдым – купил (а)
Сатушы – продавец
А) сөздерді дауыстап оқиды
Ә) сөз тіркес, сөйлем құрастырады.
І деңгей. 1-тапсырма .Оқу құралдарын атау.
І деңгей. 2-тапсырма. Көп нүктенің орнына керек әріпті қойып, суреттерді сәйкестендіру.
І деңгей.3-тапсырма. Оқу құралдарын ағылшын тілінде атау.
ІІ деңгей. 1 – тапсырма. Кітап – сөзімен сөз тіркестерді құру.
ІІ деңгей. 2 – тапсырма. «Пирамида» - кітап сөзімен сөйлем құру.
ІІ деңгей. 3 – тапсырма. Сурет бойынша сұрақтарға жауап беру.
Сергіту сәті.
ІІІ деңгей. 1- тапсырма. Берілген сөйлемдерді толықтыр.
ІІІ деңгей. 2 – тапсырма. Мәтінмен жұмыс. Суреттердің орнына сөздерді жазу.
ІІІ деңгей. 3 – тапсырма. Сұхбат.
Жарайсыңдар, Алмабекке көмектескеңдерін үшін рахмет!
ІІІ – деңгей. 2 – тапсырма. Суреттердің орнына сөздерді қойып жаз.
Алтынсарин көшесінде ________________ дүкені бар. Дүкеннен үш _____________________ , екі __________________, бес ______________, төрт ___________________сатып алдым. _________________ жақсы адам.