Сыныбы
| 5- «А,Б,В» | ||
Сабақтың тақырыбы: | Қазақстан барысы | ||
Пән мұғалімі: | Ибрагимова Дилдора | ||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты
| Т1. Тақырыпты тірек сөздер арқылы болжау А5. Берілген сұрақты дұрыс түсініп, лайықты жауап беру, шағын диалогке қатысу. | ||
Сабақ мақсаты | Барлық оқушылар: Амандасу, танысу үлгілерінің қарапайым түрлерін қолдана алады. | ||
Оқушылардың басым бөлігі: Сабақта үйренген амандасу, танысу үлгілерін адамның жас ерекшелігіне байланысты орынды қолдана алады. | |||
Кейбір оқушылар: Амандасу үлгілерінің басқа да түрлерін айта алады, амандасу, танысу үлгілерін өмірлік жағдаяттарда еркін қолдана алады. | |||
Сабақтың барысы | |||
Ибрагимова Сабақтың кезеңдері | Жоспарланған жұмыс | Ресурстар | |
Сабақтың басы (2-3мин) | Оқушылардың сабаққа дайындығы Сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл күй қалыптастыру. Сабақ мақсатымен таныстыру. | ||
Сабақтың ортасы (5-30 мин) | сирек кездесетін, жоғалып бара жатқан, қызыл кітап, енгізу, қауіп-қатер, аянышты, Топтық жұмыс Оқушылар хайуанаттар бағындағы жануарлар мен құстар туралы бейнематериалды тамашалайды. Өз жауаптарымен салыстырып, пікір бөліседі. Жеке жұмыс. Үй жануарларының хайуанаттар бағындағы өмірін баяндайтын сурет салады. Суретке сүйеніп, мазмұндайды. | Оқулық Аудиодиск: №1 жұмыс дәптері А 4 форматты ақ қағаз, қарындаштар | |
Сабақтың соңы (2-3 мин) | Сабақты қорытындылау мақсатында мұғалім оқушылармен кері байланыс орнатады. Оқушылар сабақ барысында нені білгені, қалай жұмыс істегені, не қызық әрі жеңіл болғаны, не қиындық туғызғаны туралы ой пікірлерін білдіре алады. | ||
Қосымша ақпарат | |||
Қорытындылау | Төмендегі бөлікті сабағыңыз туралы өз ойыңызды жазуға қолданыңыз. Өз сабағыңыз бойынша сол жақ бағандағы сұрақтарға жауап беріңіз. | ||
1. Сабақ барысына өзгертулер енгіздіңіз бе? Неге? 2. Жүргізілген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді болды? | |||
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі нәрсе не? 1 2 Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді? 1 2 | Смайлик Түсінбедім Сұрағым бар Түсіндім
| ||