Сабақ: Сен не ішесің? | Мектеп:3 Абай атындағы |
Күні:16.04.2019 | Мұғалім аты-жөні: Бекарыстанова А.М. |
Сынып:1Е | Қатысқандар: | Қатыспағандар: |
Осы сабақта жүзеге асырылатын оқу мақсаттары | 1.2.1.1 Танысу, өзі туралы айту, затты сипаттау үшін таныс сөз , сөз тіркестерін қолдану. 1.2.4.1 Қарапайым оқиғаларды мазмұндау. 1.2.2.1 Сурет бойынша 2-3 сөйлем құрастыру. 1.2.6.1 Тыңдаған\оқыған материал туралы өзінің қарапайым пікірін ( келісемін\ келіспеймін, ұнайды\ұнамайды) білдіру. |
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушы орындай алады |
Затты сипаттау үшін таныс сөз, сөз тіркестерін қолданады. |
Оқушылардың көпшілігі орындай алады |
Сурет бойынша қарапайым мазмұндайды. 2-3 сөйлем құрастырады. |
Кейбір оқушылар орындай алады |
Өзінің қарапайым пікірін білдіреді. |
Тілдік мақсат | Оқушылар істей алады: топтық жұмыс |
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: піседі,күз,жинайды |
Диалог құруға/шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: ... күзде піседі. Бақшада ... өседі. Адамдар ....., ..... жинайды. |
Талқылауға арналған сұрақтар: |
Алдыңғы оқу | Сөздерді жаттау |
Жоспар |
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар |
Басы | Ұйымдастыру кезеңі: Амандасу . Кезекшімен сұхбат. Үй тапсырмасын сұрау Мұғалімнің стөлінде жемістер мен көкөністердің суреттері жатады.Соларды айта отырып, тақтадағы себеттерге салады. Балалар тақтадағы себетке жейтін тағамдарды бірінші себетке . Ішетін тағамдарды екінші себетке саламыз. Сонымен балалар бүгінгі сабағымыздың тақырыбы .Сен не ішесң? Балалар сіздер осы ішетін тағамдарға байланысты Тақпақтар,өлеңдер,жұмбақтар білесіңдер ма? Сергіту сәті : |
Су,Сүт,шай,шырын Сандықша Тақтадағы Себеттерге Бөліп салу
Кім не біледі |
Ортасы | 1-тапсырма. Топтық жұмыс Үш топқа алдарына тапсырмалар беріледі Көп нүктенің орнына Сөздерді қойып жазу /Шырын,сү,су,шай/ ішемін. 2-тапсырма.Крассворд құрастыру. 3-тапсырма.«Құпия сурет» әдісі.Суреттерді сюжет бойынша құрастыру Дескриптор -жейтін,ішетін тағамдарды ажырата білуі -1 ұ -Көп нүктенің орындарын дұрыс толтыра білді -1ұ -сурет құрастыру -1 ұ | Жұптық жұмыс Топтық жұмыс Жеке жұмыс |
Соңы | «Екі бұрыш» әдісін қолдану.(ұнайды, ұнамайды) Үйге :сурет бойынша әңгімелеу Бағалау | Смайлик |
Қосымша ақпарат |
Саралау – оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс – денсаулық және қауіпсіздік, АКТ-мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) |
| | |
Рефлексия Сабақтың мақсаты, міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті? Қандай деңгейде? Жоспарланған саралау іске асты ма? Тапсырмалар сәйкес болды ма? Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? | Өз сабағыңызды талдау үшін бос орынды пайдаланып, сол жақтағы сұрақтарға жауап беріңіз. |