kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Розробка уроку з української мови

Нажмите, чтобы узнать подробности

На цьому уроці діти закріплюють звої знання з виконання звуко-буквеного аналізу слів.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Розробка уроку з української мови»


Урок 42. Звуко-буквений аналіз слів із подовженими приголосними звуками

Мета: закріпити знання учнів про подовжені м’які приголосні звуки та написання слів із ними; збагачувати словниковий запас учнів; виховувати турботливе ставлення до тварин.

Хід уроку

I. Організаційний момент

II. Актуалізація опорних знань

1. Перевірка домашнього завдання

Учні читають складені речення.

2. Складання речень

— Побудуйте речення з кожної групи слів. Підкресліть буквосполучення ьо.

1) Льону, кольору, квітки, синього.

2) Соловйова, у, успішно, польоти, льотчика, проходять.

3. Робота над загадкою

— Прочитайте загадку. Відгадку запишіть.

— Складіть звукову модель слова-відгадки.

  • На вазі не зважиш, на базарі не купиш.

III. Повідомлення теми і мети уроку

IV. Вивчення нового матеріалу

1. Робота за підручником (с. 61–62)

Вправа 167

Учні читають і списують слова, виконують усний звуко-буквений аналіз цих слів за зразком, поданим у таблиці.

Вправа 1

Учитель читає текст.

Учні дають відповіді на запитання.

— Чим укриті схили Чернечої гори?

— Які дерева ростуть на Чернечій горі?

— Які кущі ростуть на Чернечій горі?

— Послухайте ще раз цей текст.

— Випишіть слова з подовженими м’якими приголосними звуками.

— Складіть звукові моделі цих слів.

Хвилинка спілкування

— Що тобі відомо про Чернечу гору?

— На ній — могила Тараса Шевченка.

— А ти знаєш, де вона знаходиться?

— У місті Каневі, над Дніпром.

— Як цю гору називають у народі?

— Продовжіть розмову.

2. Фізкультхвилинка

V. Узагальнення й систематизація знань

— Запишіть слова, поділяючи їх для переносу.

Взуття, життя, обличчя, узлісся.

— З’єднайте слово і його ознаку.

Ящірка

щасливий

щітка

прудка

друг

нова

день

щирий

Яка буква, що позначає два звуки, зустрічається у кожному словосполученні?

— Які ще букви можуть позначати два звуки? Наведіть приклади.

— Поставте наголос у словах-ознаках.

VI. Підбиття підсумків. Рефлексія

— Чого навчилися на уроці?

— Які слова з подовженими приголосними запам’ятали?

VII. Домашнє завдання

С. 51, вправа 3(завд.3)

* придумати закінчення казки..




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Начальные классы

Категория: Планирование

Целевая аудитория: 2 класс

Скачать
Розробка уроку з української мови

Автор: Гурин Олена Василівна

Дата: 24.10.2017

Номер свидетельства: 434349
