kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Тригонометриялы? функцияларды? туындылары.

Нажмите, чтобы узнать подробности

 Саба? жоспары ?азіргі ?лгіде жасал?ан. Саба?та жа?а сындарлы о?ыту териясы негізіндегі ?діс-т?сілдер пайдаланыл?ан. о?ушылар?а ?ойыл?ан ма?сат тригонометриялы? функцияларды? туындыларын таба алу болса к?тілетін н?тиже сол ?йренген т?сілдерімізді есептер шы?аруда пайдалана алу. Саба?та ?олдан?ан ?діс- т?сілдер о?ушыны? сыни к?з?арастарын ?алыптастырып, ал?ан білімдерін пайдалана алу?а ?йретеді, я?ни о?ушылар?а т?рлі де?гейдегі тапсырмалар келтірілген.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Тригонометриялы? функцияларды? туындылары. »

Алгебра пәні бойынша 10 сынып үшін қысқа мерзімді жоспар


Мерзімі: 02.02.2015 ж

Сабақтың тақырыбы: Тригонометриялық функциялардың туындылары.

Сабақтың мақсаты: Тригонометриялық функциялардың туындылары туралы түсінік алу,тригонометриялық функциялардың туындыларын табуға үйрену.

Күтілетін нәтиже: Тригонометриялық функциялардың туындылары туралы түсінік алады,тригонометриялық функциялардың туындыларын табуды үйренеді.

Сабақтың әдісі: «Шаттық шеңбері», «Сәйкестендір», «Мағынаны тану» , «Кім жылдам», «Тест жұмысы», «Көңіл күй смайликтері»

Уақыты

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті

Ресурстар, көрнекі құралдар

3 мин

Кіріспе.Ұйымдастыру кезеңі:

А) Сергіту сәті «Шаттық шеңбері». Оқушыларды шеңбер бойымен тұрғызып, бір-біріне тілек айтқызамын.

В) «Синус», « косинус» деп кезектеп айту арқылы екі топқа бөлемін.

Оқушылар шеңбер бойына тұрып, бір-біріне жылы лебіздерін білдіреді.

В) «Синус», « косинус» деп кезектеп айту арқылы екі топқа бөлінеді.

Тәттілер, интербелсенді тақта

10 мин

Өткен материалды пысықтау:

  1. Үй жұмысын тексеру;

Оқушыларға тақтадағы жауаптар арқылы үй жұмысын тексеруді ұсынамын;

  1. «Сейкестендір» оқушыларға берілген тапсырма бойынша сәйкестікті табуды ұсынамын;


  1. Оқушылар үй тапсырмасын тексереді;

  2. Сәйкестендіру тапсырмасы бойынша дұрыс сәйкестікті табады

« Веер» әдісі бойынша тотар жұмысы тексеріліп, қол соғу арқылы бағаланады.

А4 парақтары, түрлі-түсті маркер

20 мин

Негізгі бөлім

  1. «Мағынаны тану» жаңа тақырыпты оқушыларға топпен оқуды тапсырамын, қысқаша тақтада мәлімет беремін.

  2. «Кім жылдам» әдісі арқылы оқулықтағы есептерді шығартамын


Оқушылар топпен тақырыпты оқиды, ұстаздың көмегімен, құрдастарының көмегімен мағынасын таниды.

Оқушылар оқулықпен жұмыс жасайды

Оқулық, жұмыс дәптері

7 мин

Қорытынды. « Тест жұмысы» Оқушылар қысқаша тестпен жұмыс жасатамын.

Оқушылар тест жұмысын орындайды.


Тест тапсырмалары

3 мин

Бағалау. Топтар бір-бірлерінің жұмыстарын қол соғу арқылы бағалайды. Топ жетекшісі өз топ мүшелерінің жұмысын бағалайды. Топтық жұмыстардың жиынтық бағасы қойылады.

Үйге тапсырма: №226,№227

2 мин

Рефлекция. Кері байланыс: «Көңіл қүй смайликтері»

Өткен тақырып бойынша

өз пікірлерін жазады.

Стикерлер

Пән мұғалімі : Хайдарбекова Р.Х.

Тексерілді:_________


Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Математика

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 10 класс

Скачать
Тригонометриялы? функцияларды? туындылары.

Автор: Хайдарбекова Рахия Хамраевна

Дата: 15.10.2015

Номер свидетельства: 240036
