Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей
Пәні: Математика
Сыныбы: 1
Күні: 02.03.2023
Пән мұғалімі:
Сабақтың тақырыбы: Санды өрнектерді салыстыру
Сабақтың мақсаты:
а) білімділік: Санды өрнектерді салыстыру алгоритмімен таныстыру және оларды ажырата білуге дағдыландыру.
ә) тәрбиелілік: оқушылардың бойына адамгершілік қасиеттерін қалыптастыру,шыншылдыққа және шапшаңдыққа тәрбиелеу, мақсатқа жете білуге тәрбиелеу
б) дамытушылық: балаларды бірыңғай ақпараттық кеңістік – ұжымдық парасаттылыққа кіріктіру. Сабақта, «оқы да - тоқы» ұстанымын жүзеге асыра отырып, оқушылардың жұмысын ұйымдастыру. Жетістікке жеткен адам көрсеткіші ретінде, пәнді сапалы меңгеруге қызығушылық таныту және ынталану.
Сабақтың түрі: жаңа сабақ
Сабақтың көрнекілігі: ОӘЖӘ парағы, жаттықтырғыш парағы
Әдіс - тәсілі: « БжС » технологиясы
Картасы: «Алгоритм»
Сабақтың барысы:
1 тип. Жаңа материалдарды оқып білу мен бастапқы бекіту сабақтары келесі қисынға ие: мотивация > оқушылардың субъектілік тәжірибесін өзектендіру > қабылдауды ұйымдастыру > ұғынуды ұйымдастыру > түйсіну. Түсініктің алғашқы тексерілуі > алғашқы бекітуді ұйымдастыру > талдау > түйсіну.
ні: Математика Сыныбы: 1 Күні: 02.03.2023 Пән мұғалімі: Сабақтың тақырыбы: Санды өрнектерді салыстыру Сабақтың мақсаты: а) білімділік: Санды өрнектерді салыстыру алгоритмімен таныстыру және оларды ажырата білуге дағдыландыру. ә) тәрбиелілік: оқушылардың бойына адамгершілік қасиеттерін қалыптастыру,шыншылдыққа және шапшаңдыққа тәрбиелеу, мақсатқа жете білуге тәрбиелеу б) дамытушылық: балаларды бірыңғай ақпараттық кеңістік – ұжымдық парасаттылыққа кіріктіру. Сабақта, «оқы да - тоқы» ұстанымын жүзеге асыра отырып, оқушылардың жұмысын ұйымдастыру. Жетістікке жеткен адам көрсеткіші ретінде, пәнді сапалы меңгеруге қызығушылық таныту және ынталану. Сабақтың түрі: жаңа сабақ Сабақтың көрнекілігі: ОӘЖӘ парағы, жаттықтырғыш парағы Әдіс - тәсілі: « БжС » технологиясы Картасы: «Алгоритм» Сабақтың барысы: 1 тип. Жаңа материалдарды оқып білу мен бастапқы бекіту сабақтары келесі қисынға ие: мотивация > оқушылардың субъектілік тәжірибесін өзектендіру > қабылдауды ұйымдастыру > ұғынуды ұйымдастыру > түйсіну. Түсініктің алғашқы тексерілуі > алғашқы бекітуді ұйымдастыру > талдау > түйсіну.
|
* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт