Саба?ты? ма?саты:О?ушылар?а д??ес к?пжа?тарды? ішіндегі д?рыс к?пжа?тар туралы,оларды? бізді ?орша?ан орта?ы орны туралы м?лімет беру.О?ушылар д?рыс к?пжа?ты? т?рлерімен таныса отырып,оны? Платон денелері деп аталатынды?ын ж?не к?пжа?тар ?шін Эйлер сипаттамасын есептеу формуласын енгізу
Дамытушылы? :О?ушыларды? ке?істікті елестету ар?ылы бейнелеу да?дыларын, талдау жасай білу, жалпылау, ж?йелеу ж?не ?орытынды жасай алу біліктерін дамыту?а жа?дай жасау.
Т?рбиелік : О?ушыларды белсенді танымды? іс-?рекетке ж?мылдыру ар?ылы п?нге деген ынтасын, ?ызы?ушылы?ын арттыру?а, к?сіби ба?дар беруге м?мкіндік ту?ызу.
Просмотр содержимого документа
«Конспект урока математике и презентация»
Геометрия 11класс 26.11.2015ж
Сабақтың тақырыбы: Дұрыс көпжақтар . Бізді қоршаған ортадағы көпжақтар.
Сабақтың мақсаты:Оқушыларға дөңес көпжақтардың ішіндегі дұрыс көпжақтар туралы ,олардың бізді қоршаған ортағы орны туралы мәлімет беру.Оқушылар дұрыс көпжақтың түрлерімен таныса отырып,оның Платон денелері деп аталатындығын және көпжақтар үшін Эйлер сипаттамасын есептеу формуласын енгізу
Дамытушылық :Оқушылардың кеңістікті елестету арқылы бейнелеу дағдыларын, талдау жасай білу, жалпылау, жүйелеу және қорытынды жасай алу біліктерін дамытуға жағдай жасау.
Тәрбиелік : Оқушыларды белсенді танымдық іс-әрекетке жұмылдыру арқылы пәнге деген ынтасын, қызығушылығын арттыруға, кәсіби бағдар беруге мүмкіндік туғызу.
Сабақ жоспары:
Ұйымдастыру кезеңі – 1 мин.
Үй жұмысын тексеру.
Көре отырып,есте сақта.(Өтілген симметрияға қайталау слайд арқылы шолу)