Сабақтың мақсаты: Денсаулықты сақтауға арналған таңертеңгілік жаттығулар мен су процедураларын орындаудың қажеті мен маңызын ұғындыру, жеке бас гигиенасының ережелерін қайталау, достық өзара көмекке,іздену әрекетіне, қызығушылыққа тәрбиелеу.
Сабақтың міндеті: Тапсырмаларды орындау арқылы дене мүмкіндігін арттыру, дене тәрбиесі арқылы салауаттылыққа тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: тренинг сабақ
Әдіс-тәсілдері: топтық, сұрақ-жауап, карточкамен жұмыс, сурет салу.
Ұйымдастыру кезеңі.
А) Топқа бөліп алу. Топқа ат қою, топ басшысын сайлау.
Б) Қызығушылықты ояту. Психологиялық қалыптастыру:
Терең дем алып, дем шығарыңыздар. Бір-бірлеріңізге қарап, жымиып, маған қараңыздар. –Әріптестер, көңіл-күйлеріңіздің жақсы екеніне қуаныштымын, сондықтан сабаққа жақсы қатысады деп ойлаймын. Бүгінгі сабақтың көтеретін мәселесі – таңертеңгілік жаттығуларды жасау және жеке бас гигиенасын сақтау керек пе?
Сабақтың негізгі бөлімі:
Диалогтік оқыту. Сұрақ-жауап.
Таңертеңгілік жаттығу дегенді қалай түсінесіздер?
Таңертеңгілік жаттығуларға нелер жатады?
Таңертеңгілік жаттығудың пайдасы?
Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету.
(Әр топ таңертеңгілік жаттығулар үлгісін көрсетеді)
Карточкамен жұмыс.
Сен неге физикалық жаттығуларды жасайсың?
Жаттығу жасау ғана жеткілікті ме?
Жеке бас гигиенасы дегенде біз нені айтамыз?
Ой толғаныс.
Жеке бас гигиенасының ережелерін сақтауға бірқатар заттар қажет
(суретін салу)
Бағалау. (Кері байланыс сұрақ қою)
АКТ-ны қолдану. (Қара жорға биі).
Назарларыңызға рахмет!
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Сабақтың мақсаты: Денсаулықты сақтауға арналған таңертеңгілік жаттығулар мен су процедураларын орындаудың қажеті мен маңызын ұғындыру, жеке бас гигиенасының ережелерін қайталау, достық өзара көмекке,іздену әрекетіне, қызығушылыққа тәрбиелеу.
Сабақтың міндеті: Тапсырмаларды орындау арқылы дене мүмкіндігін арттыру, дене тәрбиесі арқылы салауаттылыққа тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: тренинг сабақ
Әдіс-тәсілдері: топтық, сұрақ-жауап, карточкамен жұмыс, сурет салу.
Ұйымдастыру кезеңі.
А) Топқа бөліп алу. Топқа ат қою, топ басшысын сайлау.
Б) Қызығушылықты ояту. Психологиялық қалыптастыру:
Терең дем алып, дем шығарыңыздар. Бір-бірлеріңізге қарап, жымиып, маған қараңыздар. –Әріптестер, көңіл-күйлеріңіздің жақсы екеніне қуаныштымын, сондықтан сабаққа жақсы қатысады деп ойлаймын. Бүгінгі сабақтың көтеретін мәселесі – таңертеңгілік жаттығуларды жасау және жеке бас гигиенасын сақтау керек пе?
Сабақтың негізгі бөлімі:
Диалогтік оқыту. Сұрақ-жауап.
Таңертеңгілік жаттығу дегенді қалай түсінесіздер?
Таңертеңгілік жаттығуларға нелер жатады?
Таңертеңгілік жаттығудың пайдасы?
Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету.
(Әр топ таңертеңгілік жаттығулар үлгісін көрсетеді)
Карточкамен жұмыс.
Сен неге физикалық жаттығуларды жасайсың?
Жаттығу жасау ғана жеткілікті ме?
Жеке бас гигиенасы дегенде біз нені айтамыз?
Ой толғаныс.
Жеке бас гигиенасының ережелерін сақтауға бірқатар заттар қажет