kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Жеке қозғалыс белсенділігі

Нажмите, чтобы узнать подробности

Доппен ойын түрлерін үйренеді. Өзінің шығармашылық жақтарындағы күшті жақтарын жақсартады

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Жеке қозғалыс белсенділігі»

Қысқа мерзімді жоспар

Ұзақ мерзімі жоспар бөлімі :

7 бөлім . Ойын арқылы қарым – қатынас пен әлеуметтік дағдылар.

Ш.Уалиханов орта мектебі

күні:

Мұғалімнің аты – жөні: Өтегенова Бағира Бердалықызы.

Сынып: 1

Қатысқандар 28

Қатыспағандар саны 0

Сабақтың тақырыбы

Жеке қозғалыс белсенділігі.

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)


Қозғалыс қабылеттерін жақсарту үшін оқудің әр кезеңдерінде қиындықтар мен тәуекелерді түсінеді

Оқу мақсаттары

1.1.6.6. Қарапайым өзгертілген дене жаттығуларын орындау кезінде туындауға мүмкін тәуекелдерді және қиындықтарды білу

Сабақ мақсаттары


Барлық оқушылар орындай алады: Бәрі оқушылар: ойын түрлерін біледі

Оқушылардың көпшілігі орындай алады:

Оыйндарды ажырата алады

Кейбір оқушылар орындай алады:

Ойынды түсіндіреді айтып переалады

Жетістік критериелері

Қарапайым және өзгертілген дене жаттығуларын ажыратады.

Қарапайым жаттығуды орындауда туындаған қиындықтар мен тәуекелдерді сипаттайды.

Өзгеріс енгізілген жаттығуды орындауда туындаған қиындықтар мен тәуекелдерді сипаттайды.

Құндылықтарды дарыту

Оқушылар достыққа бірлікке тәрбиелеу

Тілдік мақсат

Оқушылар тәуекелді мейлінше азайтуға, жеке қозғалыс кезінде ортақ қеңістікті бөлісуді көрсете алады.

Пәнаралық байланыстар

Дүние тану.

Алдынғы меңгілерін білім


Оқушылар негізгі дене жаттығуларын жасай алады.

Сабақ барысы

Б –Барлық сынып, Т – Топтық жұмыс, ЖЖ – жұптық жұмыс, Ж – жеке, ТӘЖ – оқушы тәжірибесі, Қ – мұғалімнің көмегі, Ф – фор . бағалау

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы

10 минут

Жағымды орта қалыптастыру

Оқушыларға ұшты ұшты ойынын ойнату арқылы

БҚ Шаттық шеңбер топпен

А) Оқушылар бір –біріне тілек айту

Б) Қара жоргға



Кең, бос кеністік.




АКТ мен байланысты




Сабақтың ортасы

30 минут








Жаңа сабақты түсіндіру

Б «Күн мен түн» ойының ойнау.
1 - ші топ - күн, 2 - ші топ түн болады.
Мүғалім жүргізуші болады, Мұғалімнің айтуымен оқушылар жаттығу орындайды, күн деген кезде күндер қышып түндер қуады, түн деген кезде түндер қашып күндер қуады, қай топ көп оқушы ұстайды сол жеңіске жетеді.


Дескриптор: Білім алушы

- бейнеленген қозғалыс түрлерін атайды;.

- кеңістікте орындалатын іс-әрекеттерді орындайды

- дене жаттығуларын орындау барысында берілген

жабдықтарды қолданады.

Ойын ойнайық.

Сабақтың соңы


5-мин.

Қортынды бөлім:

Сабақ соңында оқушылар рефлексия жүргізіледі:

Оқушалардан бұл жаттығуда қандай оңай тұстары бар екенін және оны қалай қиындата орындауға болатынын сұрау. Оқушылар өз бетінше таңдаған жаттығуларын, дағдыларын бақылау.

Шапалақ арқылы

Саралау– оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы.


Оқушылардың денгейіне қарай жүктеме беру

жугіру мен жүрудің түрлі жолдарын көрсету

Сабақ барысында техника қауіпсіздік ережелерін сақтау. Бір бірін итермеу бір біріне қол көтермеу

Қортынды бағалау

Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі.

  • Оқушылар бүкіл сыныппен жаксы орындады

  • Кері байланыс арқылы оқушылар өз мақсатына жетті

Сабақтың жақсартуға не ықпал ете алады

1.Жүру жүгіру бағалау

2.Күшті секіру жүру жаттығуларды көбірек беру

Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік қиындықтарды туралы нені білдім,келесісабақтарда неге көңіл бөлу қажет.

1.Үлгерімі төмен және қаблеті жоғары оқушылардың дағдыларын жетілдіру және дамыту

2.Оқушының жеке қабілетіне қарай жаттығуларды беру





Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Физкультура

Категория: Планирование

Целевая аудитория: 1 класс

Скачать
Жеке қозғалыс белсенділігі

Автор: Өтегенова Багира Бердалықызы

Дата: 14.02.2018

Номер свидетельства: 457400
