kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Ауада ?шу

Нажмите, чтобы узнать подробности

Саба? о?ушыларды? ?з бет?мен білім алуына, топпен ж?мыс жасай отырып, ?з білімін бас?а балаларды? білімімен салыстырып, ?зіні? білім алуына деген жауапкершілігіні? ?алыптасуына м?мкіндік беру ма?сатында жаса?талды.

Саба?та жа?а т?сілдер,электронды? о?улы?пен ж?мыс,ж?пты?,топты? ж?мыстар берілді. Венн диаграммасы,с?зж?мба? ??растыру ж?мыстары о?ушылар белсенділігін арттырды.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Ауада ?шу »

№4 Сабақ жоспары

Мұғалім: Жумабаева Жаныл Сынып: 7

Апта-3

Күні-2

47-сабақ

Сабақ тақырыбы

Ауада ұшу

Сабақтың мақсаты

Оқушылардың денелердің ауада ұшу құбылысын Архимед күші негізінде түсіндіре алу ,топпен жұмыс жасау ,сыни тұрғыдан ойлау дағдыларын қалыптастыру

Сілтеме

Физика оқулығы,Атамұра,Деңгейлік тапсырмалар,Терлікбаев Ж.,интернет сайттары:

45 минут,Жанғозы физиктерді қолдау сайты,электрондық оқулық 7-сынып,

Күтілетін нәтижелер

Оқушылардың Архимед заңын қолданып,өмірде ауада ұшу құбылысын дирижабль, ауа шары

техникаларының ұшуы негізінде түсіндіре алуы

Сабақ кезеңдері:

/Блум таксономиясы/

1 .А. Бәрін білгім келеді.сөзжұмбақ.

2 .В. Жаңа сабақты ашу,өз беттерімен түсіну

3 . С.Презентация/ратация/

5. Д. Практикалық есептер аукционы

4 .Е. Ауада ұшу,суда жүзуге Венн диаграммасы.

6. Ғ. Бағалау критерийлері

Сабақ бойынша мұғалімнің жазбалары

Мұғалім және оқушы

немен айналысады

1.Ұйымдастыру бөлімі Менің арманым. 2мин

2.А.Үй тапсырмасын тексеру.Сөзжұмбақ.5 мин

Бәрін білгім келеді,топтар жұмыстарын алмастырып,тексереді.

Оқушы өзін-өзі бағалайды.

3.Экрандағы сурет бойынша жаңа сабақтың тақырыбын ашу

Оқушылар өз идеяларын айтады.Мұғалім тыңдайды, мадақтайды.

4.В.Әртүрлі мамандықтар бойынша топтарға бөлу .15 мин

Тақырыпты қысқа бөліктерге бөліп,топтарға беру

Топта талқылайды.Ортақ шешімге келеді.

5.С.Топ мүшесі постерде қорғайды. Басқа топтар ратация

әдісімен сұрақтар қояды.5 мин. Бағалау-ауа райы.

6.Д.Практикалық есептер аукционы ,оқушы өзі таңдайды. 5мин.

7.Е. Ауада ұшу. мен суда жүзуге Венн диаграммасын салу.5 мин

8.Ғ. Бағалау критерийлері бойынша әр оқушы өзін бағалайды. 5 мин

Тақтада үпайларды бағаға айналдыру кестесі бойынша

оқушыларды бағалау.Кері байланыс – әр оқушы бүгінгі сабақ туралы стикер толтырады.3 мин







Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті

1.Сәлемдесу.Жақсы психологиялық ахуал орнату.Менің арманым

2.Үй тапсырмасын тексеру.Бәрін білгім келеді,сөзжұмбақ.Топтық жұмыс,бағалау-ауа райы.Топтағы жұмысын өзі бағалайды.


1.Сәлемдеседі.Өз арманымен бөліседі.

2.Үй тапсырмасы бойынша ратация әдісі,оқушы өзінің топтағы жұмысын өзі бағалайды.

3.Адам қалай армандайды? Экрандағы сурет бойынша миға шабуыл.Мадақтайды.


3. Оқушылар ойланады, өз пікірін айтады.

4.Мамандықтар түрлері бойынша топқа бөледі.Әр топта топтық талдауға тапсырмабереді.Осы тапсырма бойынша сұрақтар әзірлеп,басқа топқа беру.Мадақтайды

.Оқушының қай деңгейде екенін білу үшін- баспалдақ

5.Практикалық есептер аукционын ұйымдастырады ,критерийін береді.

4.Оқушы әуелі ресурспен танысады,топта талдайды,ұсыныс айтады.Осы тапсырма бойынша 3 сұрақ әзірлеп басқа топқа береді.Бағалау-баспалдақ.

5.Есепті өзі таңдайды,өз бетімен шығарады,өзі бағалайды.



6.Ауада ұшу мен суда жүзуге Венн диаграммасын жасау/топтық жұмыс/Мадақтайды.Сабақты қорытындылайды.

7.Бағалау.Сабақтың әр бөлігі бойынша алған ұпайларын жинақтау туралы тапсырма береді.

8. Рефлексия : стикерге өз пікірін қалдыруды ұсынады.

6.Топта жұмысжасайды,пікірлеседі,

Топтан бір оқушы қорғайды.Бағалау-басбармақ.

7.Оқушылар әр сабақ бөлігіндегі ұпайларын жинақтап,мұғалім ұсынған кесте бойынша бағаға айналдырады.

Оқушы стикерге өз ойын білдіреді.

Дереккөздер және жабдықтар

Флипчарт,қағаздар, электрондық оқулық, шарлар,постерлер

К ейінгі тапсырмалар мен портфолио

деректері

Дирижабльдер,ауа шарларының жасалу тарихымен танысу.

Кейінгі оқу

Басқа да дереккөздерден осы тақырыпта ақпараттар табу

Сабақты талдау







Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Физика

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 7 класс

Скачать
Ауада ?шу

Автор: Жумабаева Жаныл Кенжебаевна

Дата: 24.02.2015

Номер свидетельства: 178339
