Ортаңғы"Жұлдызша"тобының ұйымдастырылған оқу қызметінің конспектісі.
Күні : 29.01.2020ж.
Тәрбиеші: Сағындық З.С.
Білім беру саласы: "Коммуникация"
Бөлімі: «Сөйлеуді дамыту».
Өтпелі тақырып: «Қызықты қыс мезгілі».
Тақырыбы: «Қызықты қыс мезгілі».
Мақсаты:
Тәрбиелік:Балаларды сурет бойынша әңгіме құрастыруға баулу.
Дамытушылық:Сурет арқылы балалардың ой қабылетін дамыту. Оқыту:Балалардың қыс мезгілі туралы түсініктерін нығайту.
Педагогикалық технологиялар/пед.технологии: Сын тұрғысынан ойлау технологиясы, деңгейлік саралау технологиясы, ойын технологиясы. Ресурстармен қамтамасыз ету/Ресурсное обеспечение: тақырыпқа байланысты көрнекіліктер.
Билингвалдық компонент/Билингвальный компонент:қыс-зима, қызықты-интересно, мегіл-сезон. Ұйымдастырылған оқу қызметінің барысы.1.Ұйымдастырушылық кезеңі/организационный момент:
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Просмотр содержимого документа
«Тақырыбы: «Қызықты қыс мезгілі».»
Ортаңғы"Жұлдызша"тобының ұйымдастырылған оқу қызметінің конспектісі.
Күні : 29.01.2020ж.
Тәрбиеші: Сағындық З.С.
Білім беру саласы: "Коммуникация"
Бөлімі: «Сөйлеуді дамыту».
Өтпелі тақырып: «Қызықты қыс мезгілі».
Тақырыбы: «Қызықты қыс мезгілі».
Мақсаты:
Тәрбиелік:Балаларды сурет бойынша әңгіме құрастыруға баулу.
Дамытушылық:Сурет арқылы балалардың ой қабылетін дамыту. Оқыту:Балалардың қыс мезгілі туралы түсініктерін нығайту.
Педагогикалық технологиялар/пед.технологии: Сын тұрғысынан ойлау технологиясы, деңгейлік саралау технологиясы, ойын технологиясы. Ресурстармен қамтамасыз ету/Ресурсное обеспечение: тақырыпқа байланысты көрнекіліктер.
Билингвалдық компонент/Билингвальный компонент:қыс-зима, қызықты-интересно, мегіл-сезон. Ұйымдастырылған оқу қызметінің барысы.1.Ұйымдастырушылық кезеңі/организационный момент:
-Аяз жылдың қай мезгілінде болады? -Аяз қандай болады? -Аязды күні ойнауға бола ма? -Қандай қысқы ойындарды білесіңдер? Қолы менен қаламы жоқ, Бірақ сурет салады көп. (АЯЗ) 2.Негізгі бөлім/оснавная часть: -Бүгін, бізге аққала қонаққа келіпті. Ауыл алды ақшақар, Ақша қарда балалар. Соғып жатыр аққала, Жалқауы жоқ жұмысқа. Аққаламен қосылып, 1-2 жалпы дамыту жаттығуын орындату. Жаттығу: - Қыздырайық денені, Кел, балалар, кел бері. Қыздырайық денені, Орнымызда тұрып-ақ. Жүгірейік бір уақ бір, екі, үш, (орындарында тұрып жүгіреді). Аққаланың келесі тапсырмасы: «Қысқы ойындар» тақырыбына сурет бойынша әңгіме не ертегі құрастыру. Тірек сөздер: ақ қоян, мәнерлеп сырғанау, сұр қасқыр, шаңғы, хоккей, шайба, таяқ, шанасымен жүйткиді.Тірек сұрақтар: Ақ қоян, сұр қасқыр, түлкі және кірпі қандай ойындар ойнады? Ақ қоян не істеді? Хоккей ойнау үшін қандай құралдар қажет? Кірпі сыртқа не алып шықты? Д/О: «Кім жылдам» ойынының шарты: тәрбиеші тақтаға шананың, шаңғының, коньки, аққала, т.б. суреттерін іледі. Балалар суреттегі заттардың атын айтады, содан соң сол сөздерді қатыстырып сөз тіркестерін, сөйлемдер құрастырады. Балалар қысқы ойындар туралы сабақ барысында алған білімдерін ортаға салады. 3.Қорытынды: Балалар қандай тақырыппен таныстық? Сендерге қыс ұнайма?