|   СЫНЫП:8 14.03.2018  |    Пәні: биология  |    Мектеп: №247 жалпы орта мектеп Алтенова Багдат  |  |
|   Сабақтың тақырыбы:  |    Дәрумендер  |  ||
|   Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)  |    Биологиялық белсенді зат –дәрумендерді пайдалануды үйрену. 
  |  ||
|   Сабақ мақсаттары  |    Барлық оқушылар:  |  ||
 
  |  |||
|   Оқушылардың басым бөлігі:  |  |||
 
  |  |||
|   Кейбір оқушылар:  |  |||
 
  |  |||
|   Бағалау критерийі  |   
  |  ||
|   Тілдік мақсаттар  |    Оқушылар: 
  |  ||
|   Негізгі сөздер мен тіркестер:  |  |||
 
  |  |||
|   Құндылықтарға баулу  |    Сын тұрғысынан ойлау, топтық жұмыс барысында өзара сыйластық, құрметпен қарау, ынтымақтастық, ашықтық, жауапкершілікті сезіну, білім алуға дайын болу.  |  ||
|   Пәнаралық байланыс  |    Информатика -латын таңблары,,химия 8-сынып,физика 7-сынып Энергия,медицина аурулардың түрлері.  |  ||
|   Алдыңғы оқу 
  |    Энергетикалық алмасу тіршілік үшін қажетті энергияны алудың жолдарын біледі.  |  ||
|   Сабақ өтілу барысы: 
  |  |||
|   Сабақтың жоспарланған кезеңдері  |    Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері 
  |    Ресурстар 
 
  |  |
|   Сабақтың басы 9 мин  |    1мин 5 мин 3 мин  |    Ұйымдастыру кезеңі Оқушыларды топқа бөлу. Үй тапсырмасын тексеру.»Кім жылдам» әдісі арқылы тікелей сұрақтарға жауап беру. Ой қозғау Бейне көрініс көрсету.№4063 Авитоминоздар және жаңа сабақтың оқу мақсатымен таныстырылады. Дәрумендер  |     Жеміс түрлері BilimLand бойынша. Слайд арқылы тапсырмалар орындау.  |  
|   Сабақтың ортасы 32 мин  |    10 мин 5 мин 3 мин 2 мин  |    Мағынаны тану.Дәрумендер туралы. 1.Топтық жұмыс 1-топқа:.Суда еритін дәрумендер 2-топ: Майда еритін дәрумендер 3-топ. Тағамдық өнімдердегі дәрумендерді сақтау әдістері Топтар бір-бірін бағалау. 1.Дәрумендердің көптүрлілігін ажырата алуы. 2.Дәрумендердің маңыздылығының қамтылуы. 3.Дәрумендерді дұрыс пайдалану. 2. Зерттеу жұмысы Жұптық жұмыс Жемістер мен көкөніс дақылдарының қай дәрумен түрлеріне жататынын анықтау. 3.Мектеп мед.бикесінің кеңесі. №4063 Авитоминоз тапсырма №1-сәйкетендіру тесті. №2-биологиялық диктант №3-сәйкестендіру тесті. Қалыптастырушы бағалау. Тест №4 Кері байланыс орнату.  |      Оқулық Бағалау критерий Жемістер,дәнді дақылдар суреттері. BilimLand бойынша.  |  
|   Сабақтың соңы 5 мин  |    3+2мин  |    Рефлексия: « Екі жұлдыз,бір тілек» әдісі арқылы Оқушының қай дәрежеде түсінгенін анықтау. Үйге тапсырма. §50 Дәрумендер Кесте толтыру Интернеттен мәліметтер жинақтау.  |    Стикерлер  |  
                        
                        
                        
                        
                        
                        
                        
                        
        
	
    
                                    
                                    
                                    
                                    