|
Күні: | Пәні:ағылшын тілі | | Сынып : 3 «а» |
Тақырыбы: | Greetings. | | |
Мақсаты: | CD арқылы тыңдауды, сәлемдесуді, есімдердің фонетикалық айтылуын үйрену. |
Күтілетін нәтижелер: | А.Сәлемдесу,есімдерді айту ережесін біледі. В.Өз есімдерін айта алады және бір-бірімен сәлемдесе алады.С.Сәлемдесудің түрлерін ажырата біледі. |
Сабақтың кезеңдері: | Мұғалімнің іс әрекеті | | Оқушының іс -әрекеті | Бағалау | ресурстар |
Кіріспе
| 1 Ұйымдастыру бөлімі. 2. Топка бөлу. Қазақша сәлемдесу түрлері. 1топ.Ассалаумағалейкум! 2топ.Сәлематсыз ба? 3топ.Сәлем! | | Мұғаліммен амандасады,бір-біріне тілек айту арқылы қарым-қатынасқа түседі,бүгінгі сабаққа толық дайын екендерін білдіреді. |
Ынталандыру (өте жақсы, жақсы , жарайсың) | Түрлі түсті кеспелер
Интерактивті тақта,дәптер |
Негізгі бөлім | Жаңа тақырып: Greetings. 1. Жаңа сөздермен танысу. «Глоссари» әдісі 2.Тыңдалым.Greetings. 3.Оқулықпен жұмыс: топ бойынша таныстырылым. 4.Жұппен оқу. 5.Ex2p4.Play the game Жасырынбақ ойыны. P1 Hello!How are you? P2 Is it Asel ? P No ,it isn,t Asel.
6.Сергіту сәті .
7.Топпен жұмыс. Есімдерін айтып үйрену.ex4p5 listen and read.A-S-E-L .O-M-A-R. 8. Диалог құру. Жұппен жұмыс. | |
Hello.Hi сөздері.
Ex1,p4
.
P1 Hello!How are you? P2 Is it Damir ? P No ,it isn,t Damir. P Is it Anara ? P Yes, it is
P Hello.What is your name ? P My name is Damir . P Is it D-A-M-I-R? Yes it is D-A-M-I-R. |
Ынталандыру Үш шапалақ
Бағдаршам | Стикерлер,маркерлер, постер
СД диск
Оқулық,жұмыс дәптері
«Мен көп нәрсе үйрендім, мен аз нәрсе үйрендім,мен ештене үйренбедім» |
Қорытынды
Рефлексия | 9.Серпілген сауал әдісімен есімдерін айтуын тексеру.
10.Рөлдік ойын амандасу түрлерін көрсету. Әже-оқушы,ата-оқушы,оқушы-оқушы. | | D-A-M-I-R K-H-A-U-M-E-T.
Hello! Hi! How are you? I,m fine ,and you? |
«Өзін-өзі бағалау»
Басбармақ |
English.3-сынып.оқулық. С.Д.Рахимжанова, А.С.Волкова 2015ж Жұмыс дәптері. |
Үй тапсырмасын беру: | Ex 4,5p5 тыңдау,оқу | | Ex4, 5p5 | Good! Thank you very much. Good job! | |