Сабақтың тақырыбы | One day |
Сілтеме | МАН, English 5 Алматыкітап 2015ж интернет материалдары |
Мақсаты | Оқушыларға ойынның, хоббидің маңыздылығын түсіндіру. Өткен шақты қолдауын белсендіру. Салауатты өмір салтын сақтауға дағдыландыру. |
Пәнаралық байланыс | Орыс тілі, қазақ тілі |
Қолданылатын әдістер | Оқу мен оқытудағы жаңа тәсілдер, СТО, миға шабуыл, «ойлан,тап» әдісі, суретпен жұмыс |
Керекті жабдықтар | Оқулық, интербелсенді тақта, семантикалық карта, кеспеқағаздар, постер, стикер, маркер т.б. |
Сабақ кезеңдері | Мұғалім әрекеті | Оқушы әрекеті |
Кіріспе | Ұйымдастыру кезеңі Ынтымақтастық атмосферасын құру Greetings. (Сәлемдесу) -Good morning, dear pupils! -How are you today? -I'm fine, thanks! I'm glad to see you! -What day is today? -What date is it today? -What season is it now? Топқа бөлу Сыныптың оқушыларын топқа бөлу: 1-ші топ «piano» 2-ші топ «dombyra» | Оқушылар шаттық шеңберіне тұрады. Сергіту сәтін жасайды
Оқушылар алған суреттері бойынша бойынша топтасып, өз үстелдерінің басына жиналады. |
Қызығушылығын ояту | -Children, do you like playing? What games do you like playing? That’s great! Can you guess what we are going to speak about at the lesson? We are going to speak about different games that children from different countries enjoy playing. -Before we start our work, let’s practice pronunciation of some English sounds. Listen and say after me. Sound [n] – playing, flying, skipping, running, jumping Ex:1 Listen and repeat long: I, y Sky, fly, bike, lion, tiger Ex:3 Read and choose the words with log sound [ai] Keys: ice, nice, my, by, fine, write | Оқушыларға миға шабуыл әдісі арқылы қандай ойын түрлерін білетінін, қандай ойын түрімен ойнатындары сұрау арқылы сабақтың тақырыбын мақсатын анықтайды. Ағылшын тілі әріптерінің дыбысталу ережелерімен танысады. |
Мағынаны тану | New words: Hopscotch- классик Tag- қуласпақ Jacks- тастармен ойын Marbles- шарикпен ойын Tic-tac-toe- крестик-нолик ойыны Ex:4Listen and read the text Track22 A long time ago, before computer games, children played many different games. And they often played these games outside. Some games that children play today are hudred years ago. Children like running and jumping all over world. That’s why tag, skipping, hopscotch are so popular. | Оқушылар жаіа сөздермен ойын түрлерімен танысады. Текстті оқи отырып, бұрынғы кезде қандай ойын түрлері болғанын, қазіргі таңда қандай ойын түрлері бар екеін талқылайды. |
Сергіту сәті | Teddy Bear, Teddy Bear turn around, Teddy Bear, Teddy Bear touch the ground, Teddy Bear, Teddy Bear show your shoe, Teddy Bear, Teddy Bear that will do! | Оқушылар іс – әрекетті қайталап, бойларын жазады. |
Ой толғаныс | Match the word with the pictures. “ Ойлан,тап”әдісі s | Q | w | e | r | w | t | W | a | A | p | o | i | r | u | O | w | E | n | t | s | o | d | R | f | G | h | j | k | t | l | E | r | E | a | d | b | e | m | N | v | C | x | z | a | s | d | F | l | K | j | h | g | d | i | D | q | H | a | d | u | i | k | o | | Оқушылар суретпен сөздерді байланыстырып жазады. «Ойлан,тап» әдісі бойынша кестеден бұрыс етістіктерді тауып. белгілеу керек. |
Бағалау | You worked very well! Now, let’s revise the words you have learnt at the lesson. | Оқушылар бір-бірін,өзара бағалайды. |
Келесі тапсырма | Work book Ex : 5 p 57 | Оқушылар үй жұмысын күнделікке жазып алады. |
Рефлексия | Стикер үлестіреді | Балалар смайликтерге сабақтан үйренген, білген, түсінбегендерін жазып іледі |