Мета: Створити позитивну мотивацію до вивчення англійської мови та радісний настрій на уроці; Повторити та закріпити вивчений матеріал; Навчити дітей бачити результати колективної діяльності; Виховувати шанобливе ставлення до мови, яку вивчають.
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Просмотр содержимого документа
«Little English Learners»
Конкурс «Маленькі знавці англійської мови»
Мета:
Створити позитивну мотиваціюдо вивчення англійської мовита радісний настрій на уроці;
Повторити та закріпити вивчений матеріал ;
Навчити дітей бачити результати колективної діяльності;
Виховувати шанобливе ставлення до мови, яку вивчають.
Хід заходу:
Захід починається з вітання та пісні:
“Good morning, good morning, good morning to you
Good morning, good morning, I’m glad to see you.”
Фонетична гімнастика
“Five little monkeys”
Конкурс 1.Навчаємося вітати один одного, говорячи Hello – hi, різними засобами: громко-тихо, сумно - весело і т.д.
Конкурс 2. Гра: What’s your name? Учні стають в коло. Плескаючи в долоні, вони називають фразу What’s your name. Потім по черзі називають свої імена, плескаючи при цьому по колінцях. І так по колу, поки не назвуть імена всіх учасників гри.
Конкурс 3.Do you know English? Здогадайтеся, що означають ці слова українською:
Конкурс 4.Big foot. На підлозі намальовані сліди (з бумаги) та розкладені на відстані так, щоб діти змогли перестрибнути з одного на інший. При цьому діти, які будуть стрибати, рахують сліди від 1 до 10 та навпаки.
Конкурс 5. Читається вірш англійською мовою. Як тільки вірш дочитають до кінця, дітям не можна посміхатися. Хто посміхнувся, той виконує завдання: стрибає на одній нозі, співає, хрюкає і т.д.
Конкурс 6.«Назвати букву та звуки». Учень називає показану вчителем букву та її звуки. (10 букв)
Конкурс 7. Конкурс на повторення дієслів.
Гра “Sit!”. Be quiet! Turn around! Touch your book! Hans up! Listen! Look! Stand up! Take your seat! Clap! Step!
Конкурс 8.«Що запам′ятав?» Вчитель називає 5-6 слів. Діти повинні намалювати ці слова по пам′яті. (balloon, apple, car, pen)
Прощаємося, говорячи bye – bye-bye, з різною інтонацією і мімікою.