Сынып: Мерзімі: |
Сабақтың тақырыбы | Математика ғылымы |
Сабақтың мақсаты | Білімділік: "Математика ғылымы" тақырыбы бойынша мәлімет беру. Мәтіннің мазмұнымен таныстыру. осы тақырып бойынша өтілетін сөздер мен сөз тіркестерін дұрыс қолдана білуге машықтандыру. Дамытушылық: сөздік қорын молайтып, байланыстыра сөйлеу қабілетін дамыту. Тәрбиелік: болашақта мамандық таңдауда қателеспеуге, мамандық таңдау ісіне ыждаһандықпен қарауға тәрбиелеу. |
Күтілетін нәтиже | Оқушылар алған білімдерін болашақта тәжірибе барысында жүзеге асыра алулары қажет |
Көрнекілік құралдар | Интербелсенді тақта |
| Оқушылардың ой өрісін, тіл байлығын тексере отырып, шығармашылық жұмыс жасауға дағдыландыру. |
Модульдер | ОжТ, СТО, ОүБОБ, ТДО, ЖЕ, КБ |
Сабақ барысы |
Сабақтың кезеңдері | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушылардың іс-әрекеті |
| | |
І. Ұйымдастыру кезеңі 1.Оқушылармен амандасу, зейінін сабаққа аудару. Психологиялық тұрғыдан сабаққа дайындық, яғни, оқушылардың көңіл-күйін сабаққа икемдеу. | «Шаттық шеңбері» әдісі бойынша оқушылар бір-бірлеріне жақсы тілек тілейді. |
ІІ. Жаңа сабақ 1."Мен саған, сен маған" әдісі бойынша сұрақтарға жауап беру. Тіл дамыту. 1. Қандай мамандықты ұнатасыңдар? 2. Сендерге қай пән қнайды? 3.Математика пәнін жақсы көресіңдер ме? 2.Жаңа сөздер мен сөз тіркестермен жұмыс. 3. 2-тапсырма бойынша оқушылар мәтінді оқиды. Берілген сөздердің синонимдері мәтіннен теріп, жазады. 4. 3-тапсырмадағы берілген сұрақтарға жауап береді. 5. 4-тапсырма. мәтінге сүйене отырып, сөйлемдерді мағыналық жағынан сәйкестендіреді. 5-тапсырма бойынша сөздердің ішінен математикаға қатысты терминдердітеріп жазады. | "Мен саған, сен маған" әдісі бойынша сұрақтарға жауап береді. Жаңа сөздер мен сөз тіркестермен жұмыс атқарады. 2-тапсырма бойынша оқушылар мәтінді оқиды. 3-тапсырмадағы берілген сұрақтарға жауап береді. |
ІІІ. Үй жұмысы. 3-тапсырма. көп нүктенің орнына берілген тиісті сөздер қойылады. ІV. Рефлексия. Оқушылар бүгінгі сабақ бойынша өз ойларын айтып, ой қорытындысын жасайды. ІІV. Сабақты қорытындылау ІІІV.Бағалау. Бағалау парағы Оқуш. аты-жөні | ."Мен саған, сен маған" | 2-тапсырма | 3-тапсырма | 4-тапсырма | 5-тапсырма | 3-тапсырма | . 4-тапсырма | | | | | | | | Оқушылар бағалау парағын толтырады |
Сынып: Мерзімі: |
Сабақтың тақырыбы | Математика ғылымы |
Сабақтың мақсаты | Білімділік: "Математика ғылымы" тақырыбы бойынша мәлімет беру. Мәтіннің мазмұнымен таныстыру. осы тақырып бойынша өтілетін сөздер мен сөз тіркестерін дұрыс қолдана білуге машықтандыру. Дамытушылық: сөздік қорын молайтып, байланыстыра сөйлеу қабілетін дамыту. Тәрбиелік: болашақта мамандық таңдауда қателеспеуге, мамандық таңдау ісіне ыждаһандықпен қарауға тәрбиелеу. |
Күтілетін нәтиже | Оқушылар алған білімдерін болашақта тәжірибе барысында жүзеге асыра алулары қажет |
Көрнекілік құралдар | Интербелсенді тақта |
| Оқушылардың ой өрісін, тіл байлығын тексере отырып, шығармашылық жұмыс жасауға дағдыландыру. |
Модульдер | ОжТ, СТО, ОүБОБ, ТДО, ЖЕ, КБ |
Сабақ барысы |
Сабақтың кезеңдері | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушылардың іс-әрекеті |
| | |
І. Ұйымдастыру кезеңі 1.Оқушылармен амандасу, зейінін сабаққа аудару. Психологиялық тұрғыдан сабаққа дайындық, яғни, оқушылардың көңіл-күйін сабаққа икемдеу. | «Шаттық шеңбері» әдісі бойынша оқушылар бір-бірлеріне жақсы тілек тілейді. |
ІІ. Жаңа сабақ 1."Мен саған, сен маған" әдісі бойынша сұрақтарға жауап беру. Тіл дамыту. 1. Қандай мамандықты ұнатасыңдар? 2. Сендерге қай пән қнайды? 3.Математика пәнін жақсы көресіңдер ме? 2.Жаңа сөздер мен сөз тіркестермен жұмыс. 3. 2-тапсырма бойынша оқушылар мәтінді оқиды. Берілген сөздердің синонимдері мәтіннен теріп, жазады. 4. 3-тапсырмадағы берілген сұрақтарға жауап береді. 5. 4-тапсырма. мәтінге сүйене отырып, сөйлемдерді мағыналық жағынан сәйкестендіреді. 5-тапсырма бойынша сөздердің ішінен математикаға қатысты терминдердітеріп жазады. | "Мен саған, сен маған" әдісі бойынша сұрақтарға жауап береді. Жаңа сөздер мен сөз тіркестермен жұмыс атқарады. 2-тапсырма бойынша оқушылар мәтінді оқиды. 3-тапсырмадағы берілген сұрақтарға жауап береді. |
ІІІ. Үй жұмысы. 3-тапсырма. көп нүктенің орнына берілген тиісті сөздер қойылады. ІV. Рефлексия. Оқушылар бүгінгі сабақ бойынша өз ойларын айтып, ой қорытындысын жасайды. ІІV. Сабақты қорытындылау ІІІV.Бағалау. Бағалау парағы Оқуш. аты-жөні | ."Мен саған, сен маған" | 2-тапсырма | 3-тапсырма | 4-тапсырма | 5-тапсырма | 3-тапсырма | . 4-тапсырма | | | | | | | | Оқушылар бағалау парағын толтырады |