Начинается урок с психологического тенинга. После окончания тренинга, дети образовав группу работают в данным составом на уроке. урок проходит в виде игры "Футбол", когда вопросы задаются по уровням: слабые, средние, сильные и получают баллы. В конце урока проводится рефлексия "Синквейн" по пройденной теме.
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Просмотр содержимого документа
«Интересная жизнь школы »
Күн:
Сынып: 8-Б
Тақырып: «Мектептегі қызықты өмір»
Мақсат:
Білімділік: мектептегі өмірге белсенді қатысуға.
Дамытушылық: оқушыларды өз өйларын жеткізуге білу, тілдерін дамыту
Тәрбиелік: ұжымдастыққа, еңбекқор, ұқыпты болуға тәрбиелеу
Көрнекіліктер: интерактивті тақта, плакаттар.
Сабақ барысы:
Ұйымдастыру кезкңі. Тренинг. 4 мин
Үй жұмысын тексеру. 5 мин
Актуализация. Тақырыпты атау және мақсатты қою. 4 мин
Жаңа материал. 15 мин
Сергіту сәт. 3 мин
Білімдерін бекіту. 6 мин
Рефлексия. 6 мин. Қорытынды. Баға.
Үй жұмысы. 2 мин
Сабақ жоспары:
Ұымдастыру кезеңі.
Сәлеметсіңдер ме, балалар. Отырыңдыр. Бүгін сабақты тренингтен бастаймыз. Тренингтің атауы «Аңшы, арыстан, қоян». Әр оқушы өзіне бір рөл таңдайды, бірақ ешкімге айтпау тиіс. Мен «баста» дегенде, сендер сол рөлді ойнап көрсету керексіңдер. Соңында, 3 адамдан құрылған топ бірге отырып жұмыс істейді. Бастайық! Жарайсыңдар! Сабақты бастайық.
Үй жұмысын тексерейік. 3-4 эссені оқып шығу.
Актуализация.
Балалар, тақтаға қараңдар. Бүгінгі сабақтың тақырыбы «Мектептегі қызықты өмір». Осы тақырып бойынша қандай ассоциация келеді? Көз алдында не елестейсіңдер.
Топтарыңда талқылаңдар. Түрлі- түсті қағаздарға тақырыпқа байланысты сөздерді жазу. Тақтаға іліп кою. Ал енді сабақтың мақсатын ашып шығайық. Қалай ойлайсыңдар, сабақта не істейміз.
Сонымен, біздің мақсатымыз: мектептегі өмірде белсенді қатысуға.
Жаңа материал.
268- беттегі мәтіннің 1-ші абзацқа қараңдар. Қандай спорт түрі туралы онда жазылған. Футбол. Біз бүгін футбол ойнаймыз. Ол үшін екі топқа бөлінеміз. Топтың ішінде рөлдерді бөліңдер: 1 капитан(1 ұпай), 2 қорғаушы(2 ұпайдан), 3 шабуылшы (3 ұпайдан). Егер шабулшылар сұраққа жауап бере алмаса, қорғаушылар жауап бере алады, немесе капитаны.
1-ші топтың шабуылшыларына сұрақтар:
Адамдар қайда оқиды, білім алады?
1-ші қабатта кітапханадан басқа тағы не бар?
Күнде неше сабақтан өтеді?
2-ші топтың шабуылшыларына сұрақтар:
Мектептегі ауласында не бар?
Сүйікті пәндер қандай?
Мектепте дос көп пе аз ба?
1-ші топтың қорғаушыларына сұрақтар:
Ағылшын және қазақ тілі пәндерінен басқа тағы қандай пәндерді ұнатады?
Оның басқа жақсы қабілеттері қандай?
Эссе, шығармалардан басқа не жазады?
2-ші топтың қорғаушыларына сұрақтар:
Өлеңдері кімге арналған?
Неге ол шығармалар мен эссені жазғанды ұнатады?
Ол сыныптастарын ренжіте ме?
1-ші топтың капитанына сурақ:
Қалай ойлайсың, неге мектепке кіреберісте күзетші отырады?
2-ші топтың капитанына сурақ:
Біздің мектептегі өміріміз қызықты деп ойлайсың ба?
Сонымен, балалар, ойынның есебі...
Сергіту сәт.
5 . білімдерін бекіту.
269- беттегі тапсырманы қазақ тіліне аудару.
6 . Рефлексия.
Рефлексия «Синквейн». Қорытынды. Баға.
7 . Үй жүмысы: «Мектептегі қызықты өмір» тақырып бойынша диалог құру.
object(ArrayObject)#862 (1) {
["storage":"ArrayObject":private] => array(6) {
["title"] => string(237) "Статья на тему «Организация и содержание здоровьесберегающих технологий в условиях специальной (коррекционной) школы VIII вида» "
["seo_title"] => string(150) "stat-ia-na-tiemu-orghanizatsiia-i-sodierzhaniie-zdorov-iesbierieghaiushchikh-tiekhnologhii-v-usloviiakh-spietsial-noi-korriektsionnoi-shkoly-viii-vida"
["file_id"] => string(6) "232581"
["category_seo"] => string(16) "nachalniyeKlassi"
["subcategory_seo"] => string(7) "prochee"
["date"] => string(10) "1442860786"
}
}