Е. Айшуақұлы атындағы
орта мектеп директоры: __________А. Саудабаева
« » __________ 2017ж.
Коучинг - сабақ | Мектеп: Е. Айшуақұлы атындағы орта мектеп |
Тақырыбы:Оқыту үшін бағалау | Мұғалімнің есімі: Кентанова Гүлжан Нұрғалиқызы |
Мақсаты | Бағалаудың сапалы білім берудің негізі екенін коучинг сабақ арқылы түсінеді. Оқыту үшін бағалауды қолдана алады. |
Күтілетін нәтиже: | Бағалаудың жаңа үлгілерімен танысады. Мұғалімдер бағалау критерийлерін әзірлеуді үйренеді. Мұғалімдердің педогогикалық біліктіліктері артады. |
Уақыт | Коуч әрекеті | Тыңдаушылар әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Ұйымдастыру кезеңі. Мұғалімдерге психологиялық ахуал туғызу 3 минут | «Достық сағаты» жаттығуы Мақсаты: Мұғалімдердің көңіл-күйі көтеріледі, сергиді. | Мұғалімдерде жақсы көңіл күймен коучингке құлшыныс пайда болады. | Ауызша кері байланыс | |
1 минут | Топқа бөлу Қазақ, орыс, ағылшын тіл мұғалімдері болып топқа бөлінеді | Мұғалімдер топқа бөлініп отырады. | | фигуралар |
7 минут | Ой шақыру «Алты ұяшық» әдісі | Бетті алты бөлікке бөлу арқылы «Нені?», «Неге?», «Қалай?», «Қашан?», «Кім?», «Қайда?» сұрақтарына жауап алу арқылы мұғалімдердің бағалау туралы не білетіні анықталады, талданады | Ауызша кері байланыс | А4 қағаздары, маркер, бағалау қағаздары |
7 минут | «Ойлан, жұптас, талқыла» Оқыту үшін бағалаудың түрі қандай? Сіз оны қалай қолданасыз? | Жұппен талқылайды, топта талдайды | Ауызша кері байланыс | А4 қағаздары, маркер |
7 минут | Берілген тапсырманы қалай бағалайсыз? | Карточкада берілген тапсырма бойынша критерий мен дескрипторлар жазады және ұжыммен бөліседі Қалыптастырушы бағалауға арналған тапсырма үлгісі | Өзара бағалау | Үлестірме материал |
5 минут | Бейнежазба Әр топ сырттай бақылап, жеке, жұппен, топпен талқылап, « Бейне туралы не ойлайсың?» сұрағына жауап береді. | Бейнежазбаға қарап,оқушының өзін-өзі бағалауды үйреніп, өз білімінің артықшылықтары мен кемшіліктерін көріп, әрі қарай қалай даму керектігін түсінуі және бірін-бірі бағалауықаншалықты маңызды екеніне көз жеткізе отырып талдап, талқылайды. | | https://www.youtube.com/watch?v=7QuEh0bqDUc |
5 минут | Қалыптастырушы бағалау туралы слайдты көрсету Қара жәшік | Қалыптастырушы бағалау түрлері, оның нәтижесі туралы түсінеді | | интертақта |
15 минут | Шығармашылық жұмыс | 1-топ Қалыптастырушы бағалау қолдану туралы ереже құрастырады 2-топ Қалыптастырушы бағалауды қолдану туралы көрініс көрсетеді 3-топ постер қорғайды | Өзара бағалау | Флипчарт, стикер, маркер, А4 |
3минут | Рефлексия «Екі сәтті, бір ұсыныс» | Мұғалімдер «Екі сәтті, бір ұсыныс» айтады. | Ауызша кері байланыс | стикер |