Пәні: Қазақ тілі Тексерген ____________Акпаева Р.Т.
Пәні:Қазақ тілі
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:
Мектеп: «Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Күні:21-22.02.2017 жыл
Мұғалімнің аты-жөні:Елубаева Алия Курмангазыевна
Сынып: 2 «К,Л,М»
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:
Сабақ тақырыбы
Сейсенбі
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
Осы сабақта оқушылар апта күндерін атай алады.Жаңа сөздерден сөйлемдер мен сөз тіркестерін құрай алады.Мәтінді оқиды және аударады.
Сабақ мақсаттары
Барлық оқушылар: Өлеңді оқып,орыс тіліне аудара алады.
Көптеген оқушылар: Ұқсас тапсырмалар орындай алады.
Кейбір оқушылар: Өлеңді жатқа айта алады.
Жетістік критерийлері
- Мәтінді оқып,әңгімелей алады.
- Жаңа сөздерден сөйлемдер құрай алады.
Тілдік мақсаттар
Сөздердің мағынасын түсінеді, оны дұрыс айтады, сұраққа жауап береді.
Құндылықтарды
дарыту
Құндылықтарды дарыту әр бір тапсырманы тиянақты орындап нақты жауап беру арқылы жүзеге асады.
Пәнаралық
Байланыстар
Орыс тілі
АКТ қолдану
дағдылары
АКТ қолданып апта күндері туралы мәлімет алады.
Бастапқы білім
- Дүйсенбі
Сабақ барысы
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
Ресурстар
Сабақтың басы
Оқушылармен амандасу.
Оқушыларды түгендеу.
Сыныптың тазалығына назар аудару.
1.Жаңа сөздерді оқу.
2.Жаңа сөздерден мен сөз тіркестерін сөйлемдер құрау.
3.Жаңа сөздерді сөздік дәптерге жазу,жаттау.
Сабақтың ортасы
1-тапсырма.Үлгі бойынша айт.
Үлгі:Екінші күн-сейсебі.
2-тапсырма.Ретімен айт.
1.Дүйсенбі
2.Сейсенбі
3.Сәрсенбі
4.Бейсенбі
5.Жұма
6.Сенбі
7.Жексенбі
3-тапсырма.Өлеңді жалғастырып оқы.
Апата деген ағайдың
Жеті бірдей ұлы бар.
Біріншісі-Дүйсенбі,
Екіншісі-Сейсенбі.
4-тапсырма.Сұраққа жауап бер.
Қашан барасың?
Сейсенбіде бассейнге барамын.
Сейсенбі күні киноға барамын.
Сейсенбі күні спортзалға барамын.
6-тапсырма.Сөйлеп үйрен.
Бүгін-сейсенбі.
Кеше-дүйсенбі.
Дүйсенбі-бірніші күн.
Сейсенбі-екінші күн.
Сабақтың соңы
Үйге тапсырма
Кері байланыс:
118 бет,5-тапсырма.Толықтырып жазу.
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
Денсаулық сақтау технологиялары.
Сергіту сәттері мен белсенді іс-әрекет түрлері.
Осы сабақта қолданылатын Қауіпсіздік техникасы ережелерінің тармақтары
Жалпы баға
Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы даойланыңыз)?
1:
2:
Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1:
2:
Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?
Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз.
Пәні: Қазақ тілі Тексерген ____________Акпаева Р.Т.
Пәні:Қазақ тілі
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:
Мектеп: «Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Күні:21-22.02.2017 жыл
Мұғалімнің аты-жөні:Елубаева Алия Курмангазыевна
Сынып: 2 «К,Л,М»
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:
Сабақ тақырыбы
Сейсенбі
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
Осы сабақта оқушылар апта күндерін атай алады.Жаңа сөздерден сөйлемдер мен сөз тіркестерін құрай алады.Мәтінді оқиды және аударады.
Сабақ мақсаттары
Барлық оқушылар: Өлеңді оқып,орыс тіліне аудара алады.
Көптеген оқушылар: Ұқсас тапсырмалар орындай алады.
Кейбір оқушылар: Өлеңді жатқа айта алады.
Жетістік критерийлері
- Мәтінді оқып,әңгімелей алады.
- Жаңа сөздерден сөйлемдер құрай алады.
Тілдік мақсаттар
Сөздердің мағынасын түсінеді, оны дұрыс айтады, сұраққа жауап береді.
Құндылықтарды
дарыту
Құндылықтарды дарыту әр бір тапсырманы тиянақты орындап нақты жауап беру арқылы жүзеге асады.
Пәнаралық
Байланыстар
Орыс тілі
АКТ қолдану
дағдылары
АКТ қолданып апта күндері туралы мәлімет алады.
Бастапқы білім
- Дүйсенбі
Сабақ барысы
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
Ресурстар
Сабақтың басы
Оқушылармен амандасу.
Оқушыларды түгендеу.
Сыныптың тазалығына назар аудару.
1.Жаңа сөздерді оқу.
2.Жаңа сөздерден мен сөз тіркестерін сөйлемдер құрау.
3.Жаңа сөздерді сөздік дәптерге жазу,жаттау.
Сабақтың ортасы
1-тапсырма.Үлгі бойынша айт.
Үлгі:Екінші күн-сейсебі.
2-тапсырма.Ретімен айт.
1.Дүйсенбі
2.Сейсенбі
3.Сәрсенбі
4.Бейсенбі
5.Жұма
6.Сенбі
7.Жексенбі
3-тапсырма.Өлеңді жалғастырып оқы.
Апата деген ағайдың
Жеті бірдей ұлы бар.
Біріншісі-Дүйсенбі,
Екіншісі-Сейсенбі.
4-тапсырма.Сұраққа жауап бер.
Қашан барасың?
Сейсенбіде бассейнге барамын.
Сейсенбі күні киноға барамын.
Сейсенбі күні спортзалға барамын.
6-тапсырма.Сөйлеп үйрен.
Бүгін-сейсенбі.
Кеше-дүйсенбі.
Дүйсенбі-бірніші күн.
Сейсенбі-екінші күн.
Сабақтың соңы
Үйге тапсырма
Кері байланыс:
118 бет,5-тапсырма.Толықтырып жазу.
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
Денсаулық сақтау технологиялары.
Сергіту сәттері мен белсенді іс-әрекет түрлері.
Осы сабақта қолданылатын Қауіпсіздік техникасы ережелерінің тармақтары
Жалпы баға
Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы даойланыңыз)?
1:
2:
Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1:
2:
Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?
Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз.