kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Менің достарым (таныстыру)

Нажмите, чтобы узнать подробности

Оқушылар сюжетті сурет бойынша сөйлейді. Сөздерден сөйлем құрайды.Жаңа әдістер арқылы тапсырмаларды орындай алады.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Менің достарым (таныстыру)»

САБАҚ: Менің достарым

МЕКТЕП: «№12 жалпы білім беру орта мектебі» КММ

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні: Мұхамбет Сандуғаш Жетпісқызы



СЫНЫП: 2

Қатысқандар саны:



Қатыспағандар саны:

Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары

Айтылым 2.2.Берілген тақырып бойынша сөйлеу







Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар:


2.2.2.1.Сюжетті сурет бойынша сөйлейді.


Оқушылардың басым бөлігі:2.2.1.1.Ақпаратты сұрайды, іс- әрекетке түсініктеме айту үшін сөз және сөз тіркестерін қолданады.


Суреттерді қолдана отырып сөйлем құрайды.


Кейбір оқушылар:


2.2.5.1.Фильмдер мен тыңдалым материалындағы фразаларды қолданып сюжетті сипаттайды.





Тілдік мақсат

Оқушылар: 2.2.2.1.Сюжетті сурет бойынша сөйлей алады


Негізгі сөздер мен тіркестер:


Алаң, қабат, жаста,ойнаймыз.


Диалог құруға/жазылым үшін пайдалы тіркестер:


Менің досым, досым жақсы, бірге ойнаймыз


Талқылауға арналған сұрақтар:

  1. Досыңның аты кім?

  2. Досың неше жаста?

  3. Не себепті «дос» деп ойлайсың?

Алдыңғы оқу

5 мин

«Ыстық орындық» әдісі.1. Мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді.

2. Өз отбасы мүшелері жайында сұрақтарға жауап береді.

ЖОСПАР

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз)

Ресурстар

Басы



2 мин





8 мин

«Бір әріпке бес жауап» ойыны

Ә дыбысына:

  1. Қыздың аты – Әлия

  2. Ұлдың аты – Әлібек

  3. Оқулықтың атауы – Әліппе

  4. Үй құсы – әтеш

  5. Әкемнің шешесі – әже

Жаңа сабақ

«Дос» туралы бейнефильм көрсету арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ашу.













АКТ



Ортасы

5мин



10 мин



2 мин





10 мин

Тапсырмалар:

1. «Артығын алып таста» әдісі бойынша сөздер мен суреттер жинағын көрсету. Олар қай сөз немесе суреттің қалғандарына қатысы жоқ екенін анықтауы керек

2. Мәтінді «Оқиға картасы» әдісі арқылы орналастыру(суретін салу).

Айдос пен Аян бір үйде тұрады. Айдос 2- қабатта, Аян 4- қабатта. Олар бір мектепте, бір сыныпта оқиды. Балалар сабаққа бірге дайындалады.Айдос пен Аян бос уақытында бірге ойнайды. Олар- жақсы достар.

Оқиға картасы ( 6 бөлікке мәтін бойынша орналастыру)


5 қабатты үйдің суреті




2- қабатта Айдостың суреті 4- қабатта Аянның суреті



Мектеп, сыныптың суреті


Сабаққа дайындалып отырған суреті


Ойнап жүрген суреті


Құшақтасып тұрған суреті



3.Сергіту сәті:







Суреттер



Электронды оқулық







Үлгі



Соңы

2 мин







«Шеңбер уақыты» әдісі арқылы «Достар қандай болу керек?»сұрағына жауап беру.

Үйге тапсырма: Өз досы туралы айту.











Қосымша ақпарат

Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?

Бағалау – оқушылардың білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Пәнаралық байланыс

Оқушылардың ойлау дағдыларының деңгейлеріне байланысты.

Аты-жөні

№1

№2

№3

№4

қортынды

1.







2.







3.







Кесте бойынша

«5»-өте жақсы

«4»-жақсы

«3»-орташа

Сурет сабағы, математика, дене тәрбиесі

Рефлексия

Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма?



Бүгін оқушылар не үйренді?



Сабақ қандай деңгейде өтті?

Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма?(тапсырмалар сәйкес болды ма?)



Уақытты қалай пайдаландым?



Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім?

Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз

Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды, яғни тапсырмалар толық орындалды.

Бүгін оқушылар сюжетті сурет бойынша сөйледі.

Сөздерден сөйлем құрады

Сабақ жоспарланған жоспар бойынша өз деңгейінде өтті.




Ойлау дағдыларының деңгейіне байланысты тапсырмалар сәйкес болды.



  1. «Ыстық орындық»

  2. «Артығын алып таста»

  3. «Оқиға картасы»

  4. «Шеңбер уақыты» әдістері арқылы уақытты ұтымды пайдаландым.

Жаңа әдістерді қолдану арқылы өзгеріс енгіздім

Қорытынды бағамдау

Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

  1. Жаңа әдістерді қолдану.

  2. Сергіту.

Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

  1. Әртүрлі тапсырмалар беру

  2. Жаңа әдістер.

Сабақ барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім?

Жаңа әдістер, ойындар сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізетінін білдім




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Начальные классы

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 2 класс

Скачать
Менің достарым (таныстыру)

Автор: Мұхамбет Сандуғаш Жетпісқызы

Дата: 08.12.2016

Номер свидетельства: 367216
