Сыныбы
| 5- «А,Б,В» | |
Сабақтың тақырыбы: | Түлкі мен қырғауыл | |
Пән мұғалімі: | Хажиханова Д | |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты
| Т1. Тақырыпты тірек сөздер арқылы болжау Ж4.Мәліметтерді жинақтай отырып, тақырып бойынша постер жасау | |
Сабақ мақсаты | Барлық оқушылар: Амандасу, танысу үлгілерінің қарапайым түрлерін қолдана алады. | |
Оқушылардың басым бөлігі: Сабақта үйренген амандасу, танысу үлгілерін адамның жас ерекшелігіне байланысты орынды қолдана алады. | ||
Кейбір оқушылар: Амандасу үлгілерінің басқа да түрлерін айта алады, амандасу, танысу үлгілерін өмірлік жағдаяттарда еркін қолдана алады. | ||
Сабақтың барысы | ||
Сабақтың кезеңдері | Жоспарланған жұмыс | Ресурстар |
Сабақтың басы (2-3мин) | Оқушылардың сабаққа дайындығы Сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл күй қалыптастыру. Сабақ мақсатымен таныстыру. | |
Сабақтың ортасы (5-30 мин) | Мұғалім интерактивті тақтадан тақырыпқа қатысты жаңа сөздермен таныстырады Жжаңа сөздерді тыңдайды қайталайды Лексикалық минимум: ұры мысық, сабалақ, маза таптырмайтын, кептеліп қалу, қаша жөнелу, қорқақ, жайрату, қарулану, айлакер, өрмеле, т.б. Жұптық жұмыс. Оқушыларға қима қағаздарда жазылған әңгіме кейіпкерлерінің есімдері, олардың әрекетін сипаттайтын сөйлемдер ұсынылады. Балалар кейіпкер мен оның сипаттамасын, жасаған әрекетін сәйкестендіру керек. Басты кейіпкердің суретін салып, сипаттау (оқушы әңгімені оқып болғаннан кейін мысықтың образын көз алдына қалай елестетті? Мысықтың қандай қылықтарын байқады?) Бұл тапсырманы топта орындатып, жинақы образ жасауға болады. | Оқулық Аудиодиск: №1 жұмыс дәптері А 4 форматты ақ қағаз, қарындаштар . |
Сабақтың соңы (2-3 мин) | Сабақты қорытындылау мақсатында мұғалім оқушылармен кері байланыс орнатады. Оқушылар сабақ барысында нені білгені, қалай жұмыс істегені, не қызық әрі жеңіл болғаны, не қиындық туғызғаны туралы ой пікірлерін білдіре алады. | |
Қосымша ақпарат | ||
Қорытындылау | Төмендегі бөлікті сабағыңыз туралы өз ойыңызды жазуға қолданыңыз. Өз сабағыңыз бойынша сол жақ бағандағы сұрақтарға жауап беріңіз. | |
1. Сабақ барысына өзгертулер енгіздіңіз бе? Неге? 2. Жүргізілген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді болды? | ||
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі нәрсе не? 1 2 Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді? 1 2 | Смайлик Түсінбедім Сұрағым бар Түсіндім
|