|    Күні:  Сынып: 1     |    Қатысқандар саны:    Қатыспағандар саны:   |  
  |   Сабақтың тақырыбы   |    Мен және табиғат. Ғ дыбысы мен әрпі.   |  
  |   Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)   |    1.7 Тыңдалған материал бойынша өз пікірін айту    1.8 Берілген тақырыпқа әңгіме құрап айту  1.9 Сөздерді, дыбыстарды орфоэпиялық нормаларға сәйкес дұрыс айту   |  
  |   Сабақтың мақсаттары   |    Барлығы: Жаңа білімді меңгереді.  Көбі: Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды.  Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады.   |  
  |   Жетістік критерийлері   |     Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.    Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады.   |  
  |   Құндылықтарды дарыту   |    Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.     |  
  |   Пәнаралық байланыс   |    Өнер, ана тілі сабағы   |  
  |   АКТ қолдану дағдылары   |    Аудиожазба , таныстырылым.   |  
  |   Тілдік құзыреттілік   |    Мен және табиғат. Ғ дыбысы мен әрпі.   |  
  |   Сабақ барысы   |  
  |   Сабақтың жоспарланған кезеңдері   |    Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет   |    Ресурстар   |  
  |   Сабақтың басы  Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру  5 минут   |    Үш тілде амандасу.  Ән: Байқоңыр   |        Шаттық шебері                                           |  
  |   Сабақтың ортасы  8 минут           |    Тақырып бойынша слайд «Ғарышкерлер»  № 1 Ғарыш әлемінің суретін салу.(Әр жұп өздерінің суреттерін таныстырады)  № 2 Зерттеу жұмысы  1 топ күнді, 2 топ айды зерттейді.  № 3 Оқу  Таға ғасыр сағат    Ғалам ғарыш ғылым    № 4 Артығын тап                |    Таныстырылым.              Оқулықпен жұмыс   |  
  |   Сергіту сәті  1 минут   |    Видео     |    Сергіту сәтіне арналған жинақ   |  
  |   Қызықты тапсырмалар  8 минут        Аяқталуы      16 минут               |    № 5 Жаңылпашты оқы  Торғай тоғайды ұнатады,  Тоғай торғайды ұнатады.  № 6 Ғ әрпін бастырып жазу, бас әрпі мен кіші әріпін жазу.  № 7 Әріптерден сөз құрау, дыбыстық талдау жасау.   |        Оқулық, дәптермен жұмыс.       |  
  |   Сабақтың соңы  2 минут       |    Рефлексия  Бүгінгі сабақта меңгерген білімдерін бағдаршам арқылы бағалау        |        Бағдаршам   |  
  |   Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?     |    АКТ арқылы қызықта тапсырмалар даярлау.  Сөйлеу қабілетін жетілдіретін жоғары деңгейлі тапсырмалар даярлау.   |    Пәнаралық байланыс    Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы  АКТ  Құндылықтармен байланыс (тәрбие)   |  
  |   Қолдау көрсету.  Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.   |        Оқушылар өздері жасаған бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы)       |    Өнер, ана тілі сабағы  Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.   |