Ма?сатын айту. Б?гін біз саба?та ?ор?ыт ата туралы білгенімізді еске т?сіреміз, оны? кітабі, а?ыз ??гімелері туралы с?хбаттасамыз. Саба? сонында тест с?ра?тарына жауап бересі?дер.
Ал енді сыныпты екі топ?а б?лемін, жетон ар?ылы ба?алаймын. ?р бала ?зіне жетон жинау керек, ол ?шін барлы?тарын да ж?мыс жасау керек. ?ай топты? балалары к?п жетон жинаса, сол топ же?гені. Сыныпта ж?й дыбыспен ?обыз ?ні ойланып т?рады.
1 тапсырма. ?йге топты? атын ойлап келу берілді.
1 - топ « Достар» екен. 2 – топ «Білімділер» екен.
Просмотр содержимого документа
«Ашы? саба? "?ор?ыт ата" »
(ашық сабақ)
Өткізген : Кожахметова А.Т.
2011
Сабақтың тақырыбы : Қорытынды сабақ. Қорқыт ата.
Сабақтың мақсаты: 1. Қорқыт ата өмірбаянын еске түсіру, аңыз әңгімелерін білу,иақырыптың идеясын ашу. Оқушыларды қосымша материал іздене отырып, сөйлеу дағдыларын қалыптастыру.
2. Логикалық ойлау қабілетін дамыту, таңдай білу, ойын арттыру.,
3. Өнер адамына, еліне, тарихына деген
сүйіспеншіліктерін арттыру.
Көрнекілік:МК, Қорқыт ата сүреті, ақындардың суреті.
Сабақ барысы:
Ұйымдастыру кезеңі:Оқушылармен амандасып түгендеп өтемін.
Кезекшіге сөз.
Мақсатын айту. Бүгін біз сабақта Қорқыт ата туралы білгенімізді еске түсіреміз, оның кітабі, аңыз әңгімелері туралы сұхбаттасамыз. Сабақ сонында тест сұрақтарына жауап бересіңдер.
Ал енді сыныпты екі топқа бөлемін, жетон арқылы бағалаймын. әр бала өзіне жетон жинау керек, ол үшін барлықтарын да жұмыс жасау керек. Қай топтың балалары көп жетон жинаса, сол топ жеңгені. Сыныпта жәй дыбыспен қобыз үні ойланып тұрады.
1 тапсырма.Үйге топтың атын ойлап келу берілді.
1 - топ « Достар» екен. 2 – топ «Білімділер» екен.