v
Бөлім: | Ғарышқа саяхат | ||||
Мұғалімнің аты-жөні | |||||
Күні: | |||||
Сынып: 4 | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: | |||
Сабақтың тақырыбы | Өзіңді тексер. Бөлім бойынша жиынтық бағалау (Мазмұндама) | ||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 4.3.1.1 оқылған шығармадағы оқиға жүйесін анықтап, оны бөліктерге бөлу, әр бөлікке ат қойып, жоспар құру 4.1.2.1* шығарма мазмұнын түрлі баяндау тәсілдерін (І немесе ІІІ жаққа өзгертіп, жағдаяттар қосып, оқиғаларды өрбітіп) қолданып, шығарманы қысқаша, толық, ішінара мазмұндау | ||||
Сабақтың мақсаты |
| ||||
Сабақтың кезеңі/ уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |
Ұйымдастыру, өзін – өзі тексеру 2 мин | Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру ширату жаттығуларымен өтеді. -Бүгінгі сабақта білім деңгейін тексеру үшін бөлім жиынтық бағалау тапсырмаларын орындайтын боламыз. | Жаттығу жасайды. Сұрақтар қойып, жауап береді. | «Ауызша мадақтау» әдісі: Жарайсың! Тамаша! Жақсы! | ||
Жаңа білім 15 мин 2 мин Бекіту 20 мин | (Ұ,Д) 1- тапсырма «Ашық микрофон» әдісі, дәптермен жұмыс: 1. «Адам ұшуды қалай үйренді?» шығармасының авторы кім? А)А.Беляев Ә)Ю.Гагарин Б) Т.Әубәкіров 2. «Адам ұшуды қалай үйренді?» мәтінінің жанры? А) әңгіме Ә) танымдық мәтін Б) ертегі 3. Адам ғарышқа алғаш ұшқан ғарышайлақ? А) Алматы Ә) Мәскеу Б) Байқоңыр 4. «Ғарыштағы салмақсыздық» мәтінінде не туралы жазылған? А) Звездочканың ғарышқа ұшырылуы Ә) Алғашқы ұшу аппараттары Б) Ю.Гагариннің ғарышта басынан кешкендері туралы 5) Қазақтан шыққан сынақшы-ұшқыш, тұңғыш ғарышкер кім? А) Т.Мұсабаев Ә)А. Айымбетов Б) Т.Әубәкіров Саралаудың «Дереккөз» тәсілі жүзеге асады. Кейбір оқушыға: -Ғарышкерге қойылатын басты талаптарды ата. Сергіту сәтінде әнге қосылып айтады. (Т) 2-тапсырма-БЖБ тапсырмалары. | - Тапсырма орындайды. Ән айтып сергиді. -Тапсырманы орындап, өз пікірлерін білдіреді. | Дескриптор: - Тест сұрақтарына дұрыс жауап береді-10балл. | «Әде- биеттік оқу» оқулығы 4 сынып 2019ж | |
Қорытын-ды 5 мин | Кері байланысты «Үш қадамдық сұқбат» әдісі арқылы береді. Мұғалім оқушылар жауабын талдап, өз қалыптастырушы бағасын қояды. Оқу тапсырмасы: өткенді қайталау. | Сабақтан түйген ой-пікірін айтады. | ҚБ қойылады. | ||
Бөлім: | Ғарышқа саяхат | ||||
Мұғалімнің аты-жөні | |||||
Күні: | |||||
Сынып: 4 | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: | |||
Сабақтың тақырыбы | Өзіңді тексер. Бөлім бойынша жиынтық бағалау (Мазмұндама) | ||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 4.3.1.1 оқылған шығармадағы оқиға жүйесін анықтап, оны бөліктерге бөлу, әр бөлікке ат қойып, жоспар құру 4.1.2.1* шығарма мазмұнын түрлі баяндау тәсілдерін (І немесе ІІІ жаққа өзгертіп, жағдаяттар қосып, оқиғаларды өрбітіп) қолданып, шығарманы қысқаша, толық, ішінара мазмұндау | ||||
Сабақтың мақсаты |
| ||||
Сабақтың кезеңі/ уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |
Ұйымдастыру, өзін – өзі тексеру 2 мин | Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру ширату жаттығуларымен өтеді. -Бүгінгі сабақта білім деңгейін тексеру үшін бөлім жиынтық бағалау тапсырмаларын орындайтын боламыз. | Жаттығу жасайды. Сұрақтар қойып, жауап береді. | «Ауызша мадақтау» әдісі: Жарайсың! Тамаша! Жақсы! | ||
Жаңа білім 15 мин 2 мин Бекіту 20 мин | (Ұ,Д) 1- тапсырма «Ашық микрофон» әдісі, дәптермен жұмыс: 1. «Адам ұшуды қалай үйренді?» шығармасының авторы кім? А)А.Беляев Ә)Ю.Гагарин Б) Т.Әубәкіров 2. «Адам ұшуды қалай үйренді?» мәтінінің жанры? А) әңгіме Ә) танымдық мәтін Б) ертегі 3. Адам ғарышқа алғаш ұшқан ғарышайлақ? А) Алматы Ә) Мәскеу Б) Байқоңыр 4. «Ғарыштағы салмақсыздық» мәтінінде не туралы жазылған? А) Звездочканың ғарышқа ұшырылуы Ә) Алғашқы ұшу аппараттары Б) Ю.Гагариннің ғарышта басынан кешкендері туралы 5) Қазақтан шыққан сынақшы-ұшқыш, тұңғыш ғарышкер кім? А) Т.Мұсабаев Ә)А. Айымбетов Б) Т.Әубәкіров Саралаудың «Дереккөз» тәсілі жүзеге асады. Кейбір оқушыға: -Ғарышкерге қойылатын басты талаптарды ата. Сергіту сәтінде әнге қосылып айтады. (Т) 2-тапсырма-БЖБ тапсырмалары. | - Тапсырма орындайды. Ән айтып сергиді. -Тапсырманы орындап, өз пікірлерін білдіреді. | Дескриптор: - Тест сұрақтарына дұрыс жауап береді-10балл. | «Әде- биеттік оқу» оқулығы 4 сынып 2019ж | |
Қорытын-ды 5 мин | Кері байланысты «Үш қадамдық сұқбат» әдісі арқылы береді. Мұғалім оқушылар жауабын талдап, өз қалыптастырушы бағасын қояды. Оқу тапсырмасы: өткенді қайталау. | Сабақтан түйген ой-пікірін айтады. | ҚБ қойылады. |