kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Жақсылардың жақсысы

Нажмите, чтобы узнать подробности

Ширату

Үй жұмысы

Жаңа сабақ

Автор туралы

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Жақсылардың жақсысы»

Жақсылардың жақсысы 3 «Ә» сынып Әдебиеттік оқу

Жақсылардың жақсысы

3 «Ә» сынып Әдебиеттік оқу

Сабақтың мақсаты:  а) Оқушылардың қызығушылығын оятып, ой жинақтап, тұжырым жасауға үйрету, түсініп оқуға, өз ойын еркін жеткізуге, өзгенің пікірін тыңдауға дағдыландыру. б) Ойлау, есте сақтау қабілеттерін арттыру, топпен , жеке жұмыс жасауға дағдыландыру, жан-жақты ойлау қабілетін дамыту. в) Еңбекқорлыққа баулу, сабырлыққа, шыдамдылыққа тәрбиелеу Көрнекілігі:  жұмбақтар, суреттер, стикер, ребус, түрлі-түсті қалам, бағалау парағы, ұршық, өрмек, кітап (энциклопедия ) Әдіс-тәсілдер:  АКТ, сыни тұрғыдан ойлау, диалог, өзін-өзі бағалау, ой шақыру, сұрақ-жауап, жинақтау, топпен жұмыс, ойын.

Сабақтың мақсаты: а) Оқушылардың қызығушылығын оятып, ой жинақтап, тұжырым жасауға үйрету, түсініп оқуға, өз ойын еркін жеткізуге, өзгенің пікірін тыңдауға дағдыландыру.

б) Ойлау, есте сақтау қабілеттерін арттыру, топпен , жеке жұмыс жасауға дағдыландыру, жан-жақты ойлау қабілетін дамыту.

в) Еңбекқорлыққа баулу, сабырлыққа, шыдамдылыққа тәрбиелеу

Көрнекілігі: жұмбақтар, суреттер, стикер, ребус, түрлі-түсті қалам, бағалау парағы, ұршық, өрмек, кітап (энциклопедия )

Әдіс-тәсілдер: АКТ, сыни тұрғыдан ойлау, диалог, өзін-өзі бағалау, ой шақыру, сұрақ-жауап, жинақтау, топпен жұмыс, ойын.

Сабақ барысы  Ширату  : Кім тапқыр? (Топтық жұмыс)  Кім жылдам?  Үй жұмысы : Ұшқыш болғым келеді.  Эссе: Кім болам?  Жаңа сабақ: Жұмбақ  Ой шақыру, қорғау  Автор туралы  Оқулықпен жұмыс Оқу өзбетінше,  Зерттеу, қорғау  Мағанасын талдау,  Сипаттау  Сөздікпен жұмыс  Не қосар едің?

Сабақ барысы

Ширату : Кім тапқыр? (Топтық жұмыс)

Кім жылдам?

Үй жұмысы : Ұшқыш болғым келеді.

Эссе: Кім болам?

Жаңа сабақ: Жұмбақ

Ой шақыру, қорғау

Автор туралы

Оқулықпен жұмыс Оқу өзбетінше,

Зерттеу, қорғау

Мағанасын талдау,

Сипаттау

Сөздікпен жұмыс

Не қосар едің?

Амандасу рәсімі:                                                                          Амансың ба Алтын күн! Амансың ба Көк аспан

Амандасу рәсімі:

                                                                       

Амансың ба Алтын күн!

Амансың ба Көк аспан"

Амансың ба Достарым!

Сендерді көрсем қуанам!

Бағалау парағы Оқушының аты-жөні:..................................    Тапсырма Ширату  балл Үй жұмысы: Ұшқыш болғым келеді. Эссе: Кім болам? Жұмбақ Ой шақыру, қорғау Зерттеу, қорғау Автор туралы Жаңа тақырыпты талдау Сөздікпен жұмыс Сипаттау Не қосар едің? барлығы Жиынтық баға  балл – “5” 7-9 балл - “4” 5-6 балл – “3”

Бағалау парағы

Оқушының аты-жөні:..................................

Тапсырма

Ширату

балл

Үй жұмысы:

Ұшқыш болғым келеді.

Эссе: Кім болам?

Жұмбақ

Ой шақыру, қорғау

Зерттеу, қорғау

Автор туралы

Жаңа тақырыпты талдау

Сөздікпен жұмыс

Сипаттау

Не қосар едің?

барлығы

Жиынтық баға

  • балл – “5”

7-9 балл - “4”

5-6 балл – “3”

Топтық тапсырма: Кім жылдам?               Қарсы ал ерте күн көзін, Саусағыңды сормағын, Төсегіңді жина өзің. Салдыр-салақ болмағын. Өлең жолдарын дұрыс орналастыру Мағанасын түсіндіру               Ашуланбай долданып, Құр бекерге қылтима, Болмашыға бұртима. Жауап бергін ойланып.                 Бақталастық білдірме. Сыйлап үлкен кісіні, Қамқорлыққа ал кішіні. Іштарлыққа жол берме,

Топтық тапсырма: Кім жылдам?

Қарсы ал ерте күн көзін,

Саусағыңды сормағын,

Төсегіңді жина өзің.

Салдыр-салақ болмағын.

  • Өлең жолдарын дұрыс орналастыру
  • Мағанасын түсіндіру

Ашуланбай долданып,

Құр бекерге қылтима,

Болмашыға бұртима.

Жауап бергін ойланып.

Бақталастық білдірме.

Сыйлап үлкен кісіні,

Қамқорлыққа ал кішіні.

Іштарлыққа жол берме,

Кім тапқыр?  Жиырма төрт сағат немесе …  Сөзге шебер, тілге жүйрік адам ...  Астық өнімдерін жинайтын машина ...  Құрметті қонақтар отыратын жер ... Өткен күн ...

Кім тапқыр?

Жиырма төрт сағат немесе …

Сөзге шебер, тілге жүйрік адам ...

Астық өнімдерін жинайтын машина ...

Құрметті қонақтар отыратын жер ...

Өткен күн ...

Өзеннің басталуы …   Оқу инемен құдық ... Бірлік болмай, тірлік ...  Оқу білім бұлағы, білім ... Қына тасқа бітеді, білім ...

Өзеннің басталуы …

Оқу инемен құдық ...

Бірлік болмай, тірлік ...

Оқу білім бұлағы, білім ...

Қына тасқа бітеді, білім ...

Үй тапсырмасы: Ұшқыш болғым келеді.

Үй тапсырмасы: Ұшқыш болғым келеді.

Эссе жазу : Кім болам?  Оқыту, ең үздігін анықтау

Эссе жазу : Кім болам?

Оқыту, ең үздігін анықтау

Сергіту сәті   Көк аспанға қарайық, Ұшқан құсты санайық. Үшбұрыш боп тырналар, Енді қашан оралар.

Сергіту сәті

Көк аспанға қарайық,

Ұшқан құсты санайық.

Үшбұрыш боп тырналар,

Енді қашан оралар.

Жұмбақ   1. Әжемнің қолында шыр айналар,  Шыр айналса, өзіне шыр байланар   2. Тоқыған ауы,  шыбынның жауы.   3. Сөзі - дана, үні жоқ.  Сөйлемейді тілі жоқ     Ұршық Өрмекші кітап

Жұмбақ

1. Әжемнің қолында шыр айналар,

Шыр айналса, өзіне шыр байланар

2. Тоқыған ауы,

шыбынның жауы.

3. Сөзі - дана, үні жоқ.

Сөйлемейді тілі жоқ

Ұршық

Өрмекші

кітап

Топтық тапсырма:  Ой шақыру Ұршық Өрмек қорғау   Кітап    Зерттеу  ұршық, өрмек, кітап (оқушыларға таратылып зерттеледі)   толықтыру, қорғау

Топтық тапсырма: Ой шақыру

Ұршық

Өрмек қорғау

Кітап

Зерттеу ұршық, өрмек, кітап (оқушыларға таратылып зерттеледі)

толықтыру, қорғау

Автор туралы  Ран Босилек 26 қыркүйек 1886 жылы туылған Болгарияның ақыны, жазушысы, аудармашысы. Оның шығармалары : “ Чик-чирик”,”Горемыка” т.б. Ол “Светлячок”, “Детская радость” журналдарында және “Воробушка”  газетінде редактор болып қызмет жасаған. 8 қазан 1958 жылы өмірден өткен.

Автор туралы

Ран Босилек 26 қыркүйек 1886 жылы туылған Болгарияның ақыны, жазушысы, аудармашысы.

Оның шығармалары :

Чик-чирик”,”Горемыка” т.б.

Ол “Светлячок”, “Детская радость” журналдарында және “Воробушка”

газетінде редактор болып

қызмет жасаған.

8 қазан 1958 жылы өмірден өткен.

Жаңа сабақ: “Жақсылардың жақсысы”  Оқу өзбетінше Оқу өзбетінше Оқу өзбетінше Оқу өзбетінше Оқу өзбетінше Оқу өзбетінше  2. Мағанасын талдату  3. Сөздікпен жұмыс  4. Толықтыру

Жаңа сабақ: “Жақсылардың жақсысы”

  • Оқу өзбетінше
  • Оқу өзбетінше
  • Оқу өзбетінше
  • Оқу өзбетінше
  • Оқу өзбетінше
  • Оқу өзбетінше

2. Мағанасын талдату

3. Сөздікпен жұмыс

4. Толықтыру

Өрмек –алаша, басқұр, бау шекпен тоқу үшін желісі жерге қатарлай түзу тартылған иірілген жіптер шумағы .

Өрмек –алаша, басқұр, бау шекпен тоқу үшін желісі жерге қатарлай түзу тартылған иірілген жіптер шумағы .

Ұршық –жіп иіретін құрал.

Ұршық –жіп иіретін құрал.

Кітап- ғалым, Тілсіз мұғалім .

Кітап- ғалым,

Тілсіз мұғалім .

Сергіту сәті:  1,2,3 қарлығаш боп ұш, 4,5,6 қарлығаш боп қалқы, 7,8,9,10 қарлығаш боп қон

Сергіту сәті:

1,2,3 қарлығаш боп ұш, 4,5,6 қарлығаш боп қалқы,

7,8,9,10 қарлығаш боп қон

Сипаттау Еңбек Білім

Сипаттау

Еңбек

Білім

Топпен жұмыс:       Қорғау    Мәтінде жақсылардың жақсысы ретінде нелер аталған?  Өзің тағы не қосар едің?

Топпен жұмыс:

Қорғау

Мәтінде жақсылардың жақсысы ретінде нелер аталған?

Өзің тағы не қосар едің?

Балл санап өзін-өзі бағалау, Топтың ұпайын санап, жеңімпаз топты анықтау  балл – “5” 7-9 балл - “4” 5-6 балл – “3”

Балл санап өзін-өзі бағалау,

Топтың ұпайын санап,

жеңімпаз топты анықтау

  • балл – “5”

7-9 балл - “4”

5-6 балл – “3”

Көңіл қойып, тыңдағандарыңызға рахмет!  Сау болыңыздар!

Көңіл қойып,

тыңдағандарыңызға рахмет!

Сау болыңыздар!


Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Начальные классы

Категория: Планирование

Целевая аудитория: 3 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
Жақсылардың жақсысы

Автор: Биманова Дариға Кенжебекқызы

Дата: 13.12.2017

Номер свидетельства: 444193
