Мұғалімнің аты-жөні | Қаналина Г.Н | |
Күні: | 27.03.23 | |
Сынып: | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы | «Құс»- қатырма қағаздан жасалған ілмекті модель. Фигураның құрылысы. Шығармашылық жұмыста дизайн мүмкіндіктерін пайдалану. | |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 1.4.6.1 Дизайн идеяларын шығармашылық түрде ұсыну, дизайн мен модельдеудің әдістері мен тәсілдерін қолдана отырып, идеялар мен сезімдерін білдіру. | |
Сабақтың мақсаты | Барлық оқушылар. Дизайн идеяларын дайын ақпараттар арқылы сезімдерін білдіре алады. Қатырма қағаздан жасалған құс моделін қолданады. Көптеген оқушылар. Дизайн идеяларының әдіс-тәсілдерін қолданады. Кейбір оқушылар. Дизайн идеяларын шығармашылық түрде ұсынады, дизайн мен модельдеудің әдістері мен тәсілдерін қолдана отырып, идеялар мен сезімдерін білдіріп, сипаттайды. |
Сабақ барысы
Сабақты ң кезеңі/ уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақты ң басы 5 мин Сабақты ң ортасы 16 мин | Психологиялық ахуал қалыптастыру. Мейірімді жүрекпен, Ақ пейілді жүрекпен, Амандасып алайық, Бір жадырап қалайық. «Ұшты-ұшты» ойынын ойнату. Оқушылар шеңбермен тұрады. Мұғалім ортасында тұрып, допты лақтыру арқылы, әр түрлі заттар атуын айтады. Егерде ұшатын сөз айтылса, оқушы қағып алу керек. Ұшпайтын зат айтылса, допты қағып алуға болмайды. Осы ойын әдісі арқылы оқушылар құстардың ұшатынын біледі және тақырыпты айқындайды. | Оқушылар қимыл арқылы сәлемдеседі. | Ду қол шапал ақ | Интера ктивті тақта. |