Технология: Есеп шы?ару?а негізделген технология, а?паратты? технология,СТО технологиясы.
К?рнекіліктер: интерактивті та?та, компьютер,негізгі психолометриялы? жеке т?л?аны? ?асиеттері, сауалнама.
Саба?ты? барысы:
І. ?йымдастыру.
А) О?ушыларды т?гендеу.
Б) саба??а ?зірлігін тексеру.
ІІ. ?й тапсырмасын тексеру. №57
ІІІ. Саба? барысы.
?ызы?ушылы?ты ояту. Негізгі психогеометриялы? жеке т?л?аны? ?асиеттері (сауалнама), ?р о?ушы фигураларды та?дай отырып,?з бойында?ы ?асиеттерін аны?тайды.
Ма?ынаны ажырату.
А) «Кубизм» стратегиясы бойынша, тригонометриялы? функцияны? ?асиеттерін ?айталау с?ра?тары.
Б) Д?рыс жауабын к?рсет. (формулалар біліктілігін тексеру) Интерактивті та?тада формулаларды? бір б?лігі жазыл?ан, ал екінші б?лігін о?ушылар тауып, с?йкестендіру.
Д?рыс жауабын к?рсет:
Sin α + sin β =
Sin α – sin β =
Cos α + cosβ =
Cos α – cosβ =
tgα + tgβ =
tg α – tg β = Жауаптары та?тада.
IV. Ой ша?ыру. Де?гейлік тапсырмалар орындау. О?улы?та?ы А,В – де?гейлік есептер № 58,59,60
V. Ой тол?аныс. Ша?ын тест ж?мысы. Электронды? о?улы?. №1-10
VI. ?орытындылау.
VII. Ба?алау. (компьютерде)
VIII. ?йге тапсырма : №61,62
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Просмотр содержимого документа
«"Тригонометриялы? формулалар" »
Сабақтың тақырыбы: «Тригонометриялық формулалар»
Сабақтың мақсаты:
Оқушылардың қосынды және айырым түрінде берілген тригонометриялық формулаларды түсінгендерін тексеру, формулаларды есептер шығаруға дағдыландыру.
Оқушылардың алған білімі мен қалыптасқан білік, дағдыларын практикада қолдана білуін қадағалау.
Жауапкершілікке, ұжымдық қарым-қатынасқа тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: Аралас сабақ
Сабақтың типі: Білімді шолу, жүйелеу,бекіту.
Әдістер: практикалық, зерттеу, ойлау, СТО
Технология: Есеп шығаруға негізделген технология, ақпараттық технология,СТО технологиясы.
Көрнекіліктер: интерактивті тақта, компьютер,негізгі психолометриялық жеке тұлғаның қасиеттері, сауалнама.
Сабақтың барысы:
І. Ұйымдастыру.
А) Оқушыларды түгендеу.
Б) сабаққа әзірлігін тексеру.
ІІ. Үй тапсырмасын тексеру. №57
ІІІ. Сабақ барысы.
Қызығушылықты ояту. Негізгі психогеометриялық жеке тұлғаның қасиеттері (сауалнама), әр оқушы фигураларды таңдай отырып,өз бойындағы қасиеттерін анықтайды.
Мағынаны ажырату.
А) «Кубизм» стратегиясы бойынша, тригонометриялық функцияның қасиеттерін қайталау сұрақтары.
Б) Дұрыс жауабын көрсет. (формулалар біліктілігін тексеру) Интерактивті тақтада формулалардың бір бөлігі жазылған, ал екінші бөлігін оқушылар тауып, сәйкестендіру.
Дұрыс жауабын көрсет:
Sin α + sin β =
Sin α – sin β =
Cos α + cosβ =
Cos α – cosβ =
tgα + tgβ =
tg α – tg β = Жауаптары тақтада.
IV . Ой шақыру. Деңгейлік тапсырмалар орындау. Оқулықтағы А,В – деңгейлік есептер № 58,59,60
V. Ой толғаныс. Шағын тест жұмысы. Электрондық оқулық. №1-10