6 «а» сынып, к?ні 10.02.2016ж.
«Сан аралы?тарыны? бірігуі мен ?иылысуы та?ырыбына есептер шы?ару»
Саба?ты? ма?саты:
білімділік: О?ушыларды? ал?ан білімдерін ж?йелеу, ?аншалы?ты ме?гергенін тексеру.
дамытушылы?: ауызша с?ра??а жауап бере отырып, с?йлеу м?дениетін дамыту ж?не есеп шы?ара отырып жылдам ойлау ?абілетін арттыру.
т?рбиелік: уа?ытты ?немдей білуге, т?ртіптілікке, ?стамдылы??а ?йрету, ?з білім де?гейін к?рсете білуге ?йрету.
Саба?ты? типі: ?айталау.
т?рі: бекіту саба?ы.
?дісі: ауызша жауап алу, тест, де?гейлік тапсырмалар.
Саба?ты? к?рнекілігі: билеттер, интерактивті та?тада тапсырмалар, тест есептері, оларды? жауаптары, о?ушыларды ба?алау пара?ы.
Саба?ты? барысы:
І. ?йымдастыру.
2 мин
Психологиялы? дайынды?
ІІ. ?й ж?мысын тексеру. 2 мин
«?зі?ді ?діл ба?ала»
ІІІ. Негізгі б?лім:
1) «Те?сіздіктер ?леміне кілт жасау ». 3 мин
2) «Те?сіздіктерді? ??пиясы» 10 мин
3) «Жолды д?рыс таба білеміз!» 10 мин
4) Сергіту с?ті 2 мин
5) «Естігенді мен ?мытпаймын!». 3 мин
6) «Си?ыр жасай білемін!» 7 мин
І?. ?й тапсырмасы беру. 1 мин
?. ?орытындылау. 2 мин
?І. Ба?алау 3 мин
І. ?йымдастыру.
Просмотр содержимого документа
«Те?сіздіктер ?лемі»
Теңсіздіктер әлемі
6 «а» сынып, күні 10.02.2016ж. «Сан аралықтарының бірігуі мен қиылысуы тақырыбына есептер шығару» Сабақтың мақсаты: білімділік: Оқушылардың алған білімдерін жүйелеу, қаншалықты меңгергенін тексеру. дамытушылық: ауызша сұраққа жауап бере отырып, сөйлеу мәдениетін дамыту және есеп шығара отырып жылдам ойлау қабілетін арттыру. тәрбиелік: уақытты үнемдей білуге, тәртіптілікке, ұстамдылыққа үйрету, өз білім деңгейін көрсете білуге үйрету. Сабақтың типі: қайталау. түрі: бекіту сабағы. әдісі: ауызша жауап алу, тест, деңгейлік тапсырмалар. Сабақтың көрнекілігі: билеттер, интерактивті тақтада тапсырмалар, тест есептері, олардың жауаптары, оқушыларды бағалау парағы. Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру.
2 мин Психологиялық дайындық ІІ. Үй жұмысын тексеру. 2 мин «Өзіңді әділ бағала» ІІІ. Негізгі бөлім: 1) «Теңсіздіктер әлеміне кілт жасау ». 3 мин 2) «Теңсіздіктердің құпиясы» 10 мин 3) «Жолды дұрыс таба білеміз!» 10 мин 4) Сергіту сәті 2 мин 5) «Естігенді мен ұмытпаймын!». 3 мин
6) «Сиқыр жасай білемін!» 7 мин ІҮ. Үй тапсырмасы беру. 1 мин Ү. Қорытындылау. 2 мин ҮІ. Бағалау 3 мин І. Ұйымдастыру.
1. МЕН - ақылдымын - тәртіптімін - ұқыптымын - жауаптымын - әдемімін - шыдамдымын - қайырымдымын Бір сөзбен ЖАҚСЫ АДАММЫН 2. Сыныптың оқушыларын төрт топқа бөлемін, топбасшыларын сайлаймын. Әр дұрыс әрі қатесіз шығарылған есептер әр топ түстерімен сәйкес белгілермен санымен бағаланып отырады.
ІІ. Үй жұмысын тексеру. «Өзіңді әділ бағала» Үй жұмысын тақтамен тексеру
ІІІ. Негізгі бөлім: 1) «Теңсіздіктер әлеміне кілт жасау ».
2) «Теңсіздіктердің құпиясы» Әр топ постер қорғайды (топ атауларын)
3) «Жолды дұрыс таба білеміз!» №1013 Жауаптары: 1)(-∞; 4) 2)(3;+∞) 3) [2;+∞) 4) (5;+∞) 5)(- 1;+∞) 6)( -∞; 2) 4) Сергіту сәті 5) «Естігенді мен ұмытпаймын!».
6) «Сиқыр жасай білемін!»
Ү Қорытындылау. Сонымен, біз тапсырмаларды орындау барысында: 1. Санды теңсіздіктердің қандай қасиеттерін қолдандық? 2. Сан аралықтарын қалай анықтадық? 3. Сан аралықтарының қиылысуы мен бірігуін қалай анықтадық? ҮІ. Бағалау Кестелі ұпай бойынша бағалау