САБАҚ: Жемістер концерті-1 | Мектеп: |
Күні: 26.04.17 | Оқытушының аты-жөні: Өмірзақова.Қ.О. |
СЫНЫП: 1 | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар: |
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары) | 1.2.1.1 Қоршаған ортадағы кейбір визуалды элементтерді пайдалана отырып, өз идеялары мен сезімдерін білдіру үшін қарапайым тəсілдерді анықтайды. |
Сабақтың мақсаттары | Барлық оқушылар: |
|
Оқушылардың басым бөлігі: |
|
Кейбір оқушылар: |
|
Тілдік мақсат | Оқушылар: өз қолымен жасаған жұмыстарына баға беріп, қайсысы жақсы жасалғанын, ал қайсысын жақсартуға болатынын, сипаттап жеткізе біледі |
| Негізгі сөздер мен тіркестер: Акварель, скечбук,иллюстрация,палитра |
| Сыныптағы диалог/ жазылым үшін тілдік бірліктер: |
| Талдауға арналған тармақтар: |
| Ертегі мазмұнын түсіндіріп жібересің бе? Иллюстрация туралы толығырақ айта аласың ба? Қандай қыйындықтар туындады? Өз жұмысыңның ерекшеліктері туалы айтып бере аласың ба? |
| Жазылым бойынша Акварель-Watercolor Скейчбук-Skeychbuk Иллюстрация-illustrataon Палитра-palette |
Алдыңғы білім | Бұл бөлім, алдындағы барлық меңгерілген бөлімдермен байланысты. |
Жоспар |
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған әрекеттер (төмендегі жазбаларды өзіңіздің жоспарлаған әрекеттеріңізбен алмастырыңыз) | Ресурстар |
Басы 1 мин | Ширату: Оқушыларды екі топқа бөлу.Оқушыларға мұғалім басшылығымен тапсырмалар беріліп орындалады.Ертегі кейіпкерлерінің бейнесін сомдау.( жалмауызкемпір, айдахар, батыр, бейкеш, өлмес) Топқа бірден төртке дейін саналып бөлінеді. | АКТ |
Ортасы 2мин 2 мин 30мин | Миға шабуыл: Ертегі мазмұнын түсіндіріп жібересің бе? Иллюстрация туралы толығырақ айта аласың ба? Қандай қыйындықтар туындады? Өз жұмысыңның ерекшеліктері туалы айтып бере аласың ба? Тәжірибелік жұмыс:№1 Ертегі желісіне сай өз идеялары мен сезімдерін білдіреді. Тәжірибелік жұмыс:№2 Скейтчбук әзірлеу және ертегі желісімен скейчбукты безендірді Акварель бояуларымен жұмыс істеу әдісін үйренді | Алтын теңгелермен бағаланады. Сурет салу құралдары Ертегі кітабы |
Соңы 3мин | Рефлексия :Екі жұлдыз бір тілек. Оқушылар өз жұмысының немесе басқа адамның жұмысының екі тиімді жағын анықтап, атап көрсетеді. Содан кейін ол жұмыстың əлі де жақсартуды қажет ететінб елгілі бір қырларын жетілдіру үшін өзі/ сыныптасы не істей алатынын айтады. | Стикер |
Қосымша ақпарат |
Дифференциалды оқыту – көбірек қолдау көрсету үшін не істейсіз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндеттер қоюды жоспарлайсыз? | Бағалау – оқушылардың берілген материалды меңгеру деңгейін қалай тексересіз? | Пәнаралық байланыс Денсаулық және қауіпсіздік ережелері АКТ Құндылықтармен байланыс |
Барлық оқушылар: Оқушылардың басым бөлігі: Кейбір оқушылар: | Мадақтау,екі жұлдыз бір тілек, 3 шапалақ, критериялық бағалау, | Пәнаралық байланыс Денсаулық және қауіпсіздік ережелері АКТ Құндылықтармен байланыс |
Рефлексия Сабақ мақсаттары/оқыту мақсаттары жүзеге асырымды болды ма? Бүгін оқушылар нені үйренді? Оқыту ортасы қандай болды? Менің бөліп оқытқаным өз мәнінде жүзеге асты ма? Мен өз уақытымды ұтымды пайдалана алдым ба? Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен? | Төменде берілген бос орынды өз сабағыңызға рефлексия жүргізу үшін пайдаланыңыз. Сабағыңызға қатысты сол жақта келтірілген сұрақтарға жауап беріңіз. |
| | |
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі тапсырманы атап көрсетіңіз (оқытуға және үйренуге қатысты) 1: 2: Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқытуға және үйренуге қатысты)? 1: 2: Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпаратты білдім? 1: 2: | | |