5 сабақ | Мектеп: 5 мектеп-лицейі | |||||||||||||||||||||
Мерзімі: 03.10.2023 | Мұғалім аты-жөні: Шакирова А | |||||||||||||||||||||
Сынып: 8 А | Қатысушылар саны: | қатыспаушылар: | ||||||||||||||||||||
Сабақ тақырыбы: | Компьютерді пайдаланудың кері аспектілері | |||||||||||||||||||||
Осы сабақта жетуге тиіс оқытудың мақсаты (оқу бағдарламасына сілтеме) | 8..4.1.1 әртүрлі электрондық құрылғылардың адам ағзасына әсері туралы мысалдар келтіріп, қорғау әдістерін тиімді пайдалану | |||||||||||||||||||||
Сабақ мақсаты: | Оқушылардың барлығы Адам ағзасына электронды құрылғылардың әсері туралы мысал келтіріп, қорғану тәсілдерін қолданады Оқушылардың көпшілігі Электронды құрылғылардан бөлінетін электромагниттік сәулелердің адам ағзасына зияндығы мен алдын алу шараларын біледі. Оқушылардың кейбірі Түрлі электронды құрылғылардың адам ағзасына тигізетін зиянды факторларды талдайды | |||||||||||||||||||||
Дескрипторлар | Оқушылар:
| |||||||||||||||||||||
Тілдік мақсаттар | Терминология : Компьютердің әсері, электромагниттік сәуленің әсері, монитордың әсері, адам анатомиясы. | |||||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыс | Адам анатомиясы, адам қаңқасы. | |||||||||||||||||||||
АКТ пайдалану дағдылары | MicrosoftPowerPoint презентациямен жұмыс істей алуы; | |||||||||||||||||||||
Сабақ барысы | ||||||||||||||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақта жоспарланған іс-әрекет | |||||||||||||||||||||
Сабақ басы |
Ортақ орта құру, психологиялық ахуал Оқушылар бір-біріне әр түрлі жылы сөздер айту. «Ақылды стикерлер» арқылы топка бөлу. үй тапсырмасын сұрақ жауап ретінде кері байланыс жасау Тақырып пен мақсатты белгілеу: мұғалім сыныпта тақырыпты оқушыларға видео арқылы ұсынады. Тақырыпка байланысты суреттер көрсетіледі. Оқушылар сурет негізінде
1-тапсырма. Топтық жұмыс Суреттегі іс- әрекетін дұрыс немесе бұрыс екенін көрсетіп, түсініктеме беру
Дескриптор: - Оқушылар суреттегі жағдайдың дұрыс немесе бұрыс екендігін ажыратады; - Суреттегі жағдайды түсіндіреді; - Ережелерді сақтамау салдарын біледі. ҚБ. «Бас бармақ» әдісі арқылы топтық бағалау.
|