kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Ашық сабақ Сілтемелер

Нажмите, чтобы узнать подробности

Сілтемелерді ұйымдастыру (мазмұн, гиперсілтемелер, атау, түсіндірме)

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Ашық сабақ Сілтемелер»

Сабақтың тақырыбы:      Сілтемелер Сабақтың мақсаты: 6.2.2.1- сілтемелерді ұйымдастыру «гиперсілтемелер, мазмұн, атау түсіндірме )

Сабақтың тақырыбы: Сілтемелер

Сабақтың мақсаты: 6.2.2.1- сілтемелерді ұйымдастыру «гиперсілтемелер, мазмұн, атау түсіндірме )

1. Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал «Күн сәулесін шашып тұр» әдісі арқылы  Топқа бөліну: «Санамақ» әдісі арқылы 1-топ: Аң стилі 2-топ: Алтын адам

1. Ұйымдастыру кезеңі:

Психологиялық ахуал

«Күн сәулесін шашып тұр» әдісі арқылы

Топқа бөліну: «Санамақ» әдісі арқылы

1-топ: Аң стилі

2-топ: Алтын адам

«Бейне талдау» әдісі арқылы Bilimland.kz сайтынан бейнеролик көреді. Көрген сюжетті талдап, түсіндіреді.  Тақырыпты оқып, «Қарлы кесек» әдісі арқылы бір біріне сұрақтар жазып, лақтырады және жауап береді .
  • «Бейне талдау» әдісі арқылы Bilimland.kz сайтынан бейнеролик көреді. Көрген сюжетті талдап, түсіндіреді.

  • Тақырыпты оқып, «Қарлы кесек» әдісі арқылы бір біріне сұрақтар жазып, лақтырады және жауап береді .
1-тапсырма. ТЖ   1. Төменде берілген сөйлемдегі 1 және 2 деген сандардың қолданылу мақсатын анықтаңыз. Компьютер құрылғылары негізгі 1 және қосымша 2 болып бөлінеді ____________________________________________________________________________________________________
  • 1-тапсырма. ТЖ
  • 1. Төменде берілген сөйлемдегі 1 және 2 деген сандардың қолданылу мақсатын анықтаңыз.
  • Компьютер құрылғылары негізгі 1 және қосымша 2 болып бөлінеді ____________________________________________________________________________________________________ Дескриптор:
  • Білім алушы –мәтінді тереді;
  • мәтін алынған сөздерге нұсқама жасайды

2-тапсырма. ТЖ
  • 2-тапсырма. ТЖ

Дескриптор:

Білім алушы - құжатқа қарапайым нұсқама кірістіреді

- құжатқа соңғы нұсқама кірістіреді

3-тапсырма. ТЖ  Атау қою командасын анықтаңыз.
  • 3-тапсырма. ТЖ
  • Атау қою командасын анықтаңыз.

Дескриптор:

Білім алушы - Сілтеме қою – Жаңа әдебиет көзін қосу (Вставить ссылку – Добавить новый источник) командасын орындайды

- Ашылған терезеде әдебиет көзінің түрін таңдап, қажетті ақпараттарды (авторы, атауы, бет саны, шыққан жылы және т.с.с.) енгізу арқылы мәтінге сілтеме ұйымдастырды

«Пікір алмасу» әдісі. Әрбір топ тақырыпқа қатысты 3 сұрақ дайындайды. Әрбір сұрақты стикердің бірінші жағына, ал жауабын екінші жағына жазып, келесі топпен стикерлерін ауыстырады. Топ басшысы стикердегі сұрақтарды оқиды, топ мүшелері жауаптарын жазып дайындайды. Көшбасшы белгі бергенде, барлығы өз жауабын ашады және жауаптарды талқылап, дұрыс жауаппен салыстырады.
  • «Пікір алмасу» әдісі.
  • Әрбір топ тақырыпқа қатысты 3 сұрақ дайындайды. Әрбір сұрақты стикердің бірінші жағына, ал жауабын екінші жағына жазып, келесі топпен стикерлерін ауыстырады. Топ басшысы стикердегі сұрақтарды оқиды, топ мүшелері жауаптарын жазып дайындайды. Көшбасшы белгі бергенде, барлығы өз жауабын ашады және жауаптарды талқылап, дұрыс жауаппен салыстырады.

«+, -, қызықты» әдісі арқылы кері байланыс алу « + » - оң әсер ететін фактрлерді, алған білімдері жайлы жазады; « - » - қолымнан келмей жатыр немесе түсініксіз болып тұр деген ойларын жазады; « қызықты » -деген бағанға өздеріне не қызықты болды соны жазады.
  • «+, -, қызықты» әдісі арқылы кері байланыс алу
  • « + » - оң әсер ететін фактрлерді, алған білімдері жайлы жазады;
  • « - » - қолымнан келмей жатыр немесе түсініксіз болып тұр деген ойларын жазады;
  • « қызықты » -деген бағанға өздеріне не қызықты болды соны жазады.

« + »

 

« - »

« қызықты »

 

 

 

 

 


Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Информатика

Категория: Презентации

Целевая аудитория: 6 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
Ашық сабақ Сілтемелер

Автор: Ахметова Динара Құдайбергенқызы

Дата: 14.05.2019

Номер свидетельства: 510126
