kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Конспект для тему "гимнастика"

Нажмите, чтобы узнать подробности

 
 

Бөлім №3

Гимнастика  арқылы  денсаулықты  нығайту

Оқу мақсаты

5.3.4.4. Денсаулықты нығайту жаттығулары барысында қауіпсіздік техникасынан  хабардар болу 

Сабақтың тақырыбы

Кіші  аттан  секіру

Сабақтың мақсаты

 Қозмалғалы ойындар  арқылы  секіруді  үйрету

Ойлау дағдыларының деңгейі

Кедергі  алдындағы  қорқынышты  жеңу

Бағалау кретерийі

Қалыптастырушы,ішкі жиынтық бағалау  критерийлерін  жасақтау

Тапсырма

Бағалау критерийі

Дескриптор

Қалыптастырушы және ішкі  жиынтық бағалау

0-мүлдем жаттығуларды  орындамаса,

1-жаттығуларды  әлсіз  орындаса,

2-жаттығуларды  жақсы  орындаса,

3-жаттығуларды  өте  жақсы  орындаса

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығу түрлері

Ресурстар

Басы

«Жүрекше» шаттық шеңбері

Түрлі түсті гимнастикалық таяқшалармен топқа бөлу.

Гимнастикалық таяқшалармен жалпы дене жаттығуларын жасау.

Оқу бағдарламасы және нұсқаулық.

Ортасы

«Чехарда» ойыны

Гимнастикалық скамейкадан секіру.

Ақ,сары,қызыл,көк топқа бөліп тапсырманы орындау.

Ақ –мостикке дейін екпән алып жүгіреді,сары-мостикке аяғын қойып кіші атқа өарай секіреді,қызыл-кіші аттан үстінде секіріп ұшады,көк-қол алда тізесін бүгіп қонады

Соңы

Тыныс алу жаттығулар арқылы қалыпқа келу.Қалыптастырушы ішкі жиынтық бағалау.

Қосымша ақпарат

Саралауға – оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз?Қабілетті оқушыға тапсырмасы қалай түрлендіресіз?

Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Пәнаралық байланыс – Физика Денсаулық және қауіпсіздік, АКТ – мен байланыс.Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі).Сыныптың психологиялық ахуал туғызу.

Ерекшелеген балаға  сараланған тапсырма ұйымдастыру.

Сабақтың басынан аяғына дейін қалыптастырушы бағалау критерийін жасақтауды жоспарлаймын.

Рефлексия

Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма ? Бүгін оқушылар не үйренді?

Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті?Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма ? (тапсырмалар сәйкес болды ма ?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге?

Сабақтың мақсаты мен оқу міндетті орындалды.Бүгін оқушылар кіші атта қалай секіруді және «чехарда» ойыны арқылы өз қорқыныштарын жойып,секіруді үйренді.Сабақ орташа деңгейде өтті.Белсенді балаларға сараланған тапсырма беруді үйрендім.Уақытты тиімді пайдаландым.

Қортынды бағалау

Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты )

1: «Жүрекше» шаттық шеңбері.

2:Түрлі түсті гимнастикалық таяқшалармен топқа бөлу.

Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты) ?

1: Бағалау критериін нақты жасақтау.

2:Белсенді балаларға сараланған тапсырма дайындау.

Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім ?

1:Бейне жазбаға түсіру арқылы АКТ-ні  қолдану.

2:Ынталандыру.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Конспект для тему "гимнастика"»



Бөлім №3

Гимнастика арқылы денсаулықты нығайту

Оқу мақсаты

5.3.4.4. Денсаулықты нығайту жаттығулары барысында қауіпсіздік техникасынан хабардар болу

Сабақтың тақырыбы

Кіші аттан секіру

Сабақтың мақсаты

Қозмалғалы ойындар арқылы секіруді үйрету

Ойлау дағдыларының деңгейі

Кедергі алдындағы қорқынышты жеңу

Бағалау кретерийі

Қалыптастырушы,ішкі жиынтық бағалау критерийлерін жасақтау







Тапсырма

Бағалау критерийі

Дескриптор

Қалыптастырушы және ішкі жиынтық бағалау


0-мүлдем жаттығуларды орындамаса,

1-жаттығуларды әлсіз орындаса,

2-жаттығуларды жақсы орындаса,

3-жаттығуларды өте жақсы орындаса







Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығу түрлері

Ресурстар

Басы

«Жүрекше» шаттық шеңбері

Түрлі түсті гимнастикалық таяқшалармен топқа бөлу.

Гимнастикалық таяқшалармен жалпы дене жаттығуларын жасау.

Оқу бағдарламасы және нұсқаулық.

Ортасы

«Чехарда» ойыны

Гимнастикалық скамейкадан секіру.

Ақ,сары,қызыл,көк топқа бөліп тапсырманы орындау.

Ақ –мостикке дейін екпән алып жүгіреді,сары-мостикке аяғын қойып кіші атқа өарай секіреді,қызыл-кіші аттан үстінде секіріп ұшады,көк-қол алда тізесін бүгіп қонады


Соңы

Тыныс алу жаттығулар арқылы қалыпқа келу.Қалыптастырушы ішкі жиынтық бағалау.


Қосымша ақпарат



Саралауға – оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз?Қабілетті оқушыға тапсырмасы қалай түрлендіресіз?

Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Пәнаралық байланыс – Физика Денсаулық және қауіпсіздік , АКТ – мен байланыс.Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі).Сыныптың психологиялық ахуал туғызу.

Ерекшелеген балаға сараланған тапсырма ұйымдастыру.

Сабақтың басынан аяғына дейін қалыптастырушы бағалау критерийін жасақтауды жоспарлаймын.


Рефлексия

Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма ? Бүгін оқушылар не үйренді?

Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті?Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма ? (тапсырмалар сәйкес болды ма ?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге?

Сабақтың мақсаты мен оқу міндетті орындалды.Бүгін оқушылар кіші атта қалай секіруді және «чехарда» ойыны арқылы өз қорқыныштарын жойып,секіруді үйренді.Сабақ орташа деңгейде өтті.Белсенді балаларға сараланған тапсырма беруді үйрендім.Уақытты тиімді пайдаландым.


Қортынды бағалау

Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты )

1: «Жүрекше» шаттық шеңбері.

2:Түрлі түсті гимнастикалық таяқшалармен топқа бөлу.

Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты) ?

1: Бағалау критериін нақты жасақтау.

2:Белсенді балаларға сараланған тапсырма дайындау.

Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім ?

1:Бейне жазбаға түсіру арқылы АКТ-ні қолдану.

2:Ынталандыру.





Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Физкультура

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 5 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
Конспект для тему "гимнастика"

Автор: Бисенбаев Аяпберген Хыдырович

Дата: 01.02.2018

Номер свидетельства: 454093
